Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

akárki

#1331

2013-12-19 19:59

Bizonyíték a kemtrélhívők fizikatudásáról (persze azóta törölték, mert túl ciki lett):

"Ezt az jól hangzó áltudományos magyarázatot "nevem senki" írta be tegnap O.G. petíciójához azzal a céllal, hogy megnézze hogyan reagálnak rá a konteósok. Én gondoltam egyet és egy álprofillal feldobtam a hívőkhöz. Nem csalódtam, mert szinte pillanat alatt belájkolta Ráknével, Szabad Akarattal és Fejex Robaggal az élen 11 ember. Ez is kitűnő bizonyítéka annak, hogy mindegy mit raksz eléjük, ha tudományosan hangzik, tartalmazza a kulcsszavakat (hárp, kemtrél ...stb) és azokat negatív színben tünteted fel, akkor legelvakultabb (és leghangosabb) hívők bólogatnak mint a birkák.. "

http://www.kepmegoszto.com/201312122130/f-52aa1ce3bf12f-lol2.jpg

Válaszok


Vendég

#1332 Re:

2013-12-19 20:28:06

#1331: akárki -

Az a hozzászólás...."a lényeg érthető".Ha ez megértette a "lényegét",akkor én vagyok Napóleon.

nevem senki

#1359 Re:

2013-12-20 14:16:14

#1331: akárki -

Jól esik, hogy az én elméletem bizonyító erejűnek minősül a chemtrailhívők ellen. Gyorsan print screeneltem az említett hsz-t és lemetettem mielőtt hanyattestem volna a röhögéstől a székemmel. Nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy a legtöbb chemtrailhívő tulajdonképpen nem is tudja, hogy miben hisz, mert lövése sincs az időjárásról és a légiközlekedésről. Viszont nagyon szeretnek ,,zsidózni" meg rákenni minden vélt vagy valós sérelmüket a ,,Háttérhatalomra" vagy a politikusokra akik az illuminati gyíkemberek bábui. Ráadásul kegyetlenül manipulálható tömeget képeznek mint a mellékelt kísérlet az ,,elméletemmel" bizonyítja. Durván szólva bármit beszopnak ami az elméletüket támogatja legyen akármilyen blőd és áltudományos. Szeretettel várom a konteósok észosztását, szeretek mosolyogni a felvilágosult hozzászólásaikon, így tovább!