Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat


Vendég

#1326 Re: Re: Re: Re:

2013-12-19 19:46

#1311: Chemtrail Judge - Re: Re: Re:

Gábor Oberle helyében én már kilőttem volna magam az űrbe.Ott amúgy sincs kemtrél.Lehet elmenni.Mindenkinek jobb lenne.A soha viszont nem látásra.

akárki

#1327

2013-12-19 19:47

Sőőőt, néha még ez is megvalósul:

Közösség elleni uszítás

332. § Aki nagy nyilvánosság előtt
a) a magyar nemzet ellen,
b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport ellen, vagy
c) a lakosság egyes csoportjai ellen - különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel -
gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.




"

Sok bizonytalan ember él Magyarországon,Európában és a földön sokfelé, akik azt látják, érzik, hogy többek között az időjárással sincs valami rendben egy ideje!!!

Akik felemelik szavukat az anomáliák ellen, azt a többség - ahogy a történelem folyamán többször bebizonyosodott - lehurrogja, hülyének nézi, ellehetetleníti!

Annakidején a sok millió zsidó között senki nem volt, aki előre látta sorsukat? ....volt! ...csak repülőjükön, hajójukon idejekorán békésebb országba rebbentek!

Nekik nem kellett életük minden pillanatában disszertáció szintű bizonyítékokkal rendelkezniük csak tették, amit helyesnek gondoltak! ...és megmenekültek!
...a többiek???

Mi nem akarunk sehova sem menni az ORSZÁGUNKból!

>>>>>>Látjuk az eget, látjuk az irreális történéseket!
EGY MAGYARNAK EZ ELÉG BIZONYÍTÉK!<<<<<<<

Nekünk itt kell megteremteni a biztonságunkat,nyugalmunkat, gyermekeink jövőjét!

Vannak megfelelő törvényeink, vannak Grippenjeink, van légvédelmünk!

Válasszunk magunkhoz, a feladathoz méltó vezetőket!

Védjük meg hazánkat!

A feladat ITT kezdődik! Előszőr belül kell megerősödnünk, hogy rendíthetetlen hittel és elszántsággal mutathassunk példát a többi magyarnak és a világnak!"


https://www.facebook.com/groups/500642889986923/permalink/660820063969204/


Vendég

#1328

2013-12-19 19:50

Vajon karácsonyig meglesz a 2000 hozzászólás? :D

Vendég

#1329 Re:

2013-12-19 19:51

#1328: -

Naná, főleg ha Füles és Malacka is erre jár


Vendég

#1330

2013-12-19 19:55

Hiányolom R2D2-ékat is...
akárki

#1331

2013-12-19 19:59

Bizonyíték a kemtrélhívők fizikatudásáról (persze azóta törölték, mert túl ciki lett):

"Ezt az jól hangzó áltudományos magyarázatot "nevem senki" írta be tegnap O.G. petíciójához azzal a céllal, hogy megnézze hogyan reagálnak rá a konteósok. Én gondoltam egyet és egy álprofillal feldobtam a hívőkhöz. Nem csalódtam, mert szinte pillanat alatt belájkolta Ráknével, Szabad Akarattal és Fejex Robaggal az élen 11 ember. Ez is kitűnő bizonyítéka annak, hogy mindegy mit raksz eléjük, ha tudományosan hangzik, tartalmazza a kulcsszavakat (hárp, kemtrél ...stb) és azokat negatív színben tünteted fel, akkor legelvakultabb (és leghangosabb) hívők bólogatnak mint a birkák.. "

http://www.kepmegoszto.com/201312122130/f-52aa1ce3bf12f-lol2.jpg


Vendég

#1332 Re:

2013-12-19 20:28

#1331: akárki -

Az a hozzászólás...."a lényeg érthető".Ha ez megértette a "lényegét",akkor én vagyok Napóleon.

Sword Brothers

#1333 Re:

2013-12-19 20:37

#1324: akárki -

Szerintem először mindjárt magadat add fel, mint internetes troll! ;)


Vendég

#1334 Re: Re:

2013-12-19 20:40

#1333: Sword Brothers - Re:

Újabb értelmes és teljesen felesleges válasz...

akárki

#1335 Re: Re:

2013-12-19 20:44

#1333: Sword Brothers - Re:

Te elhúztál már a rendőrségre a terrorcselekményt jelenteni?  Kicsit nagyobb súlyú, mint a trollkodás!
Ti mondjátok mindig, hogy tenni kell valamit!

A kormányt meg nem a chemtrail hatásainak vizsgálatára kéne kérni, hanem arra, hogy nyugtassa meg az embereket, hogy ilyen cselekmény nem történhet a magyar légtérben, és ezt vizsgálatokkal bizonyítsa!

akárki

#1336

2013-12-19 20:49

Azt is kérdeztük, hogy mi van akkor, ha meg van a vizsgálat és nemleges lesz az eredmény?
Elfogadjátok, hogy kemtrél nem létezik? Vagy a kormány egy hazug zsidóbérenc banda?

Vendég

#1337 Re:

2013-12-19 20:57

#1336: akárki -

Olyan nincs,hogy nemleges az erdmény!!4!!Ha ez jönne ki,akkor tuti valaki(k) csal(tak) a mérésnél!!!!OLYAN NEM LÉTEZIK,HOGY MÉGSINCS CHEMTRAIL.MERT ÉN AZT MONDTAM.

Sword Brothers

#1338 Re: Re: Re:

2013-12-19 21:21

#1335: akárki - Re: Re:

A honvédelmi minisztérium szerint nincs probléma! Akkor ki foglalkozik ezzel érdemben? Tudsz valakit ajánlani?


Vendég

#1339 Re: Re: Re: Re:

2013-12-20 06:45

#1338: Sword Brothers - Re: Re: Re:

SENKI SEM FOGLAKOZIK EZZEL,MERT EGY NEM LÉTEZŐ KITALÁLMÁNY!!!Persze nyilván fantáziadús emberkék kitalálhatják,hogy azért nem foglalkoznak vele,mert benne vannak/megfenyegették őket,meg a szokásos gagyi duma,de ha véresre veritek a s*ggeteket a földön,AKKOR SEM LESZ IGAZ,ÉS NEM FOGNAK VELE FOGLALKOZNI,MERT NINCS!Max akkor,ha már több ezer megvezetett idióta fröcsög nekik,hogy "wáááá,de ott az égen azacsík,há tessík má ellenőrizni,hogy miazistenazott".

Vegas

#1340 Re: Trolloknak

2013-12-20 07:26

#1312: Chemtrail Judge - Trolloknak

Ennek a petíciónak semmi értelme.
Kb. én is írhatnék egyet azzal a szöveggel, hogy a kormány sokmillió forintból vizsgálja ki, hogy a Télapó milyen magasan és milyen származású rénszarvasokkal utazza körbe a földet karácsonykor. Értelme ugyanannyi.
Vagy azt is tehetném, hogy kormányzati vizsgálatot követelek az időutazás társadalomra gyakorolt hatása miatt különösen a féreglyukak rádióaktív sugárzásának káros élettani hatásaira nézve.
Oberlének meg biztos nincs jobb dolga, mint ilyen fasságokat kitalálni...

Nano Injection Speaking Tube

#1341 THE TRUTH

2013-12-20 07:31

"Fantázia és kitaláció lenne a sok ezer videó, beszámoló a természetellenes bevonalazott,
bekockázott égboltról, az orvosi lát- és labor-leletekről, a tömeges állatpusztulásokról, tömeges
tüdő- és Alzheimer-kór-megbetegedésekről és a rák nagyságrenddel való előretöréséről valamint
kormányzati képviselők, alkalmazottak, fősodratú médiák gyanús hallgatásáról/csúsztatásairól,
ideges és/vagy elutasító viselkedéseiről? - Ennyi "véletlen egybeesés" semmiképpen sem
tekinthető életszerűnek! - Viszont minden fantáziát túlszárnyaló volt az a beszélgetés, amit
2012 08.07.-án dél körül az ÁNTSZ egyik vegyészével, Dr. B.Mátyás úrral. Kérdéseimre sajátos
válaszokat adott, pl.:Mennyi az aluminium és bárium ivóvízre vonatkozó határértéke? Válasz: "A
WHO által megadott 200, illetve 3000mikrogramm/liter. A WHO egy nagytekintélyű, nagymultú,
megbízható szervezet, teljesen megbízom benne, és az ott dolgozó barátaimban." (A WHO úgy
állapítja meg a határértékeket ahogy neki tetszik, éppen a vegyszerezések okozta elszennyeződéssel
arányosan. Épelméjű ember nem gomdolhatja komolyan azt, hogy hiteles az a határérték, amelyet az a WHO
limitál, amely elrendelte és szervezi a permetezéseket, illetve asszisztál ahhoz? (Egyébként ivóvízben 50 az
alumímium, és 2000 a bárium mikrogramm/literben megadott határértéke. Esővízben aluminium 0,5 körüli
mindkét fém határértéke. A WHO ezeknél az értékeknél sokkal magasabbakat állapított meg!))- Arra a
kérdésemre, hogy jó-e ha színtelen üvegben gyűjtöm az esővizet, az volt a válasz hogy "az
üvegből kiszivárognak az aluminium-részecskék, ezért fals eredményeket kapunk."(Ez teljes
képtelenség, mert a fehérüveg, a legtisztább anyag amit valaha is feltalált emberfia. Az üvegkorrózió
általában többszáz éves viszonylatokban észlelhető, és nem szignifikáns a fehérüveg aluminium-tartalma
sem!) Erre én: De ha műanyaghordóban gyűjtöttem? Válasz: "Annyira szennyezett a városban
minden, hogy nem lehet ilyen kis értékeket hitelesen kimutatni" Erre én: Dehát a minták tiszta
vidéki lakóövezetekből származnak, ahol nem hamisíthatja meg a környezet az eredményeket!
Válasz: " Mintavételi kapszula fedele tartalmazhat szennyező anyagokat, amely miatt speciális
edényben kell venni a mintákat." (Direkt, erre speciálisan kiképzett laboratóriumi gyűjtő-kapszulákban
gyűjtöttem be a vizmintákat!) - Végül – miután láttam hogy a WHO szabványszövegét szajkózza
folyamatosan, - megkérdeztem tőle, hogy látta már-e a rengeteg csíkot az égen, amik régebben
egyáltalán nem voltak. Válasz: "Az irodámba nem süt be a nap, nem tudom hogy vannak-e ilyenek
az égen." - No comment! - Viszzaérve még a "határértékekhez": - A határértékeknek nincs
valós tapasztalati tartalma, hiszen pl. ugyan honnan tudhatnák azt, hogy 10, 20, 30, 40 év múlva
milyen egészségügyi következményei lesznek az esővíz határérték közeli bárium- vagy
alumínium-szennyezettségének! Csak sejtések, homályos következtetések léteznek! De
továbbmegyek: A "határértékek" megalkotói gondoltak-e arra, hogy a még eltűrt - aktuálisan
bemért - mennyiségek egyre halmozódnak, és deponálódnak a természeti rendszerekben, és az
emberi szervezetben, ahol már nem visszafordítható állapotokat idéznek elő az évek múltával.Ki
fogja kártalanítani az évtizedek múltán kialakult betegségek áldozatait, akik a "határértékek"
alatti vagy közeli méregdózisok felhalmozódásától betegednek meg, válnak nyomorékká, vagy
éppen halnak meg? Lehet-e kártalanítani egyáltalán egy tönkretett életet? - Számtalan példa volt
már arra hogyan "tévedtek" a tudomány köntösében tetszelgő, üzleti érdekek által irányított
csoportok. http://www.femina.hu/terasz/hires_esetek_orvostudomany Ismerjük a Contergan-, aszpartám-, azbesztügyeket,
meg a végtelen számú kemikália végtelen számú egészségre gyakorolt hatását.
Ismerjük Csernobilt(1986. április 26), Bhopalt(1984. december 3), Fukushimát(2011. március 11 ), Sevesot(
1976. Július 10.), vagy éppen az ajkai vörösiszap-katasztrófát(2010.október 4).Az egészségét
elvesztett embereket nem lehet kárpótolni semmivel! Évtizedek múltán meg már amúgy sem
fognak senkit elmarasztalni az ügyek elévülése folytán. De ha csak a Monsanto-pereket
tekintjük, még egyetlen pert nem nyert meg földi halandó az óriáscég ellen.Vagy mit ért a BP
olajvállalat 2010-es olajszennyezési ügyében kifizetett kártérítése ahhoz képest, hogy milyen
helyrehozhatatlan károk keletkeztek a tengeri bioszférában? - A határértékekkel "kikövezett" és
"biztonságosnak" kikiáltott út a tömegek megbetegedéséhez és halálához vezet, a hatalmi elit
üzleti érdekeinek forgatagában. És akkor még nem is beszéltünk azokról az anyagokról,
amelyeket oly nehéz és költséges beazonosítani, bemérni egyszerű bérből és fizetésből élő
aktivisták számára. (A chemtrail esetében ott vannak az aluminium és bárium mellett a többi
rákkeltő, toxikus, radioaktív , fertőző, pszichotróp anyagok, szerek, amiknek bevizsgálásához
százezrek, milliók szükségesek hiszen vagyonba kerül ezeknek tesztelése, kimutatása, főként
statisztikailag értékelhető mennyiséget tekintve!)
És egy nagyon lényeges dolog! Még ha lennének is hiteles, évtizedes kutatásokat, érdemleges
tapasztalatokat nyújtó, értéklehető határértékek esővízre, ivóvízre, talajra, fakéregre,
vérre, vizeletre, élelmiszerekre stb, akkor is ott van az, hogy a nanorészecskéket
belélegezzük a levegővel, ami természetesen hozzáadódik az összes méregterheléshez!
- Ennek mértékét, additív jellegét, súlyosbító körülményét hol, milyen "határértékek" ,
és tanulmányok dokumentálják? Ezekről senki sem beszél!"
Man of Truth

#1342 Re: Re: Trolloknak

2013-12-20 07:35

#1340: Vegas - Re: Trolloknak

EMBER! TE NEM VAGY NORMÁLIS!...

Vegas

#1343 Re: Re: Re: Trolloknak

2013-12-20 07:40


Vendég

#1344

2013-12-20 08:26

Azért nem lenne normális,mert nem veszi be gondolkodás nélkül azt,ami már beette magát az agynak csúfolt részetekbe?

Vendég

#1345 Re: THE TRUTH

2013-12-20 08:31

#1341: Nano Injection Speaking Tube - THE TRUTH

Jólvan,ülj le fiam,egyes....nem gondolod,hogy a betegségeknek MÁS oka is lehet?Mondjuk a folyamatos környezetszennyezés,a sok műkaja,stb,stb??Meg mondjuk 7 milliárd emberből nem az a normális,ha csak kb százan betegek!Mégis mit vársz,legyen mindenki makkegészséges?Happy end?? Haha :D


Vendég

#1346 Re: THE TRUTH

2013-12-20 08:35

#1341: Nano Injection Speaking Tube - THE TRUTH

Mondjál már példát tömeges állatpusztulásra.-ha azzal jössz,hogy anno a baromfiinfluenza letarolt egy nagy rakás csirketelepet,na hát az azért volt,mert kb mindegyik ilyen beltenyésztett csirkének azonos a genetikai állománya,így kb ugyanazokra a betegségere fogékonyabbak,jelen esetben az influenza volt az.Egy normális,tanyasi környezetben max 1-2 egyed hullik el ilyen esetben,nem az összes.(nehéz lesz,de gondolj bele-ezért nem hatékony egy klónhadsereg-csak egy vírus/baktérium kell,ami megöli/legyengíti az egyik klónt,és a többinek is annyi )

Nano Injection Speaking Tube

#1348 Re: Re: THE TRUTH

2013-12-20 09:35

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-20 09:46



Vendég

#1350

2013-12-20 09:59

Ez az oldal, csak azért jött létre, hogy pénzt hozzon valaki kkonyhájára?