Az emelt angolérettségi 3. részének felülvizsgálatáért

Quoted post

Tigris

#233 Re: Re:

2014-05-14 10:38

#232: Egres Béla- JGE - Re:

Nyitott kapukat döngetsz. Ha visszaolvasol, látod, hogy én is szkeptikusan állok a problémához. Illetve nem egészen, lehettek olyan problémák, akár több vagy sok iskolában, ami megnehezítették vagy akár ellehetetlenítették a vizsgát. Ezt részint ott és akkor szóvá kellett volna tenni, részint pedig ez nem az OH problémája, hanem a vizsgáztató iskoláé. A lehetséges okokat már összeszedtem, hadd ne írjam le megint. Az okok leírása nekem kicsit kusza, és az sem segít a dolgon, hogy a mai napig nem tudott a petíciót aláíró oldal bizonyítékot felmutatni. Nem akarom véleményezni, hogy szerintem ez az egész mi, már megtettem ezt is, de valószínűleg a dolog megalapozottságával és a bizonyítékok mennyiségével arányban lesz az is, ami ezek után történni fog: szerintem semmi. Ez szerintem vihar az éjjeliedényben.

Válaszok

Egy érettségiző

#235 Bajnak sz@rnak nincs gazdája

2014-05-14 11:03:29

#233: Tigris - Re: Re:

Hogy a többi iskolában mi volt azt nem tudom. Én is most érettségizem- szerencsére franciából- így engem ez nem érint, de sok osztálytársamat igen! Az egyike vagyok azoknak a suliból akik az iskolarádiót csinálják. Mi jeleztük a minisztérium felé, hogy nincsenek meg a technikai feltételei az érettséginek. Mi franciások kevesen voltunk így bennünket átirányítottak egy másik iskolába. Tudomásom szerint a diákok közvetlen a viszga után jelezték a problémát sőt a DÖK is panaszt tett, de csak legyintettek egyet. A minisztérium hárit innentől kezdve bezárult a kör! Az iskolák sajnos meg vannak lőve, a diákok mégjobban. A tételeket és a hanganyagokat még aznap vissza kellett küldeni, ezek után bizonyíték sincs az esetre és mivel a minisztérium tévedhetetlennek hiszi magát, sőt a megmondó emberek is szabadjára lettek engedve így már bukta a bizonyítás lehetősége is, főleg úgy, hogy a saját iskolánk a saját tanáraink is tojnak a fejünkre. Alig 18 évesen meg ugyan mit tehetnénk?

Ötlet???????????????????????