Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2687

2015-05-22 17:42

Tisztelt Hozzászólók!!

 

Szeretném megkérdezni, hogy mire ez a hisztériakeltés? Talán valaki hallott arról, hogy nem kártalanítanak? Vagy talán eddig kicsúsztak valamilyen határidőből? Már elnézést, de a hírek arról szóltak, hogy július végéig mindenkit kártalanítanak. Hol van még ez az időpont. A májusnak sincs még vége. Egyébként pedig 32 ezer ügyfélről van szó.  Kb. két hete adhatjuk be a kártalanítási igényünket. Mit gondolnak, hogy a beadott igényeknek a feldolgozása mennyi időbe telik, úgy, hogy vannak akik frankón nem a megfelelő nyomtatványon adták be az igényüket. Egyébként meg szeintem ennek a szerencsétlen kártalanítási alapnak nem érdeke, hogy több ezer ügyféllel levelezzen. Aki a megfelelő nyomtatványon adta be az igényt, valamint csatolta a rendelkezésére álló okmányok másolatait, azt szerintem nem fogják felesleges hiánypótlással zaklatni. Higgyék el, hogy szeretnének ők is ezzel az egésszel minél hamarabb végezni.  De annak tényleg semmi értelme, hogy ezen a fórumon feleslegesen pánikot keltenek. 

Üdvözletem, és jó éjszakát!

Válaszok


Vendég

#2688 Re:

2015-05-23 08:09:31

#2687: -  

 egyetértek!!!!!

Jó barát

#2689 Re:

2015-05-23 10:22:08

#2687: -  

 Én is  békés  és  nyugodt   ember  vagyok, de   !!!!

A QKKA-hoz  beadott  kérelemre /amely  átvételét tértvevényen igazolták /  telefonon  azt  válaszolja  Beva   

ügyintéző,  hogy  csak  akkor  tudnak  érdemben   foglalkozni  az  ügyekkel, ha  a  felszámoló  biztos  nyilatkozott

feléjük. Tessék  mondani  akkor  még  mindig  nyugodtnak kell  lenni.?? A  felszámoló , illetve  csoda  cége

az  "elérhetetlen"

PSFN kft  arra  hivatkozik,  hogy  a  cég  Nyomozóhatósági  zár  alatt  van,  és  addig  nem  intézkedhet . A  

Nyomozóhatóság  szerint  a  felszámoló  és  a Fővárosi  Főügyész  kérheti  a  zár  feloldását.

Szép kerek róka  fogta  csuka.  Megy  az  egymásra  mutogatás,  na  ez  az  ami  felháborít !!

Kérem,  ha  van  ettől  eltérő és  pozitív  információja    ossza  meg a  sorstársakkal.

Egyébbként pedig  a  hisztéria  keltés  címet  kikérem  magamnak. !

 

U I :  Miért  kell  illetve  javasolják,  hogy  a  felszámolóhoz  a hitelezői  igényt  is  adjuk  be ??? Tehát  megy  a  vakítás

a  károsultak  bizonytalan  helyzetben  tartása,  a  szervezetek  pedig   a többletmunkát  saját  össze nem  hangolt

munkájuknak  köszönhetik.

 

 

 

 

 


Vendég

#2694 Re:

2015-05-26 15:56:22

#2687: -  

 Egyetértek.