Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#3381 Re:

2015-08-04 09:20

#3379: -  

 Én is csak tegnap kaptam meg, na de nem az elszámolást, amit már 3 hete várok ,hanem ennyi hónap után (május 12-én beadtam) csak most tűnt fel nekik, hogy hiányzik a személyi ig. számom (sajnos, amit valóban én nem írtam be ), és csak ezt kérik pótolni,a levél "természetesen" július 13-án kelt, csak 31-én bírták postázni!

Ma elküldtem nekik , ezek után nem tudom mire számíthatok, holott csak kötvényem van , és egyébként mindent csatoltam.

Kitartást neked, biztosan megérkezik már legalább a héten az elszámolásod!

Válaszok


Vendég

#3404 Re: Re:

2015-08-06 20:21:31

Legolas45#3381: - Re:  

 Kedves sorstársak!

 

Én 6 milió Ft alatt vagyok, megkaptam  a pénzem nagyobb részét, de, mint mindenki más, sajnos  messze nem a teljes összeget... viszont bátorításként, annak akit hiánypótlásra szólítottak fel, hogy nekem is volt hiánypótlásom, sőt az egyik adás-vételi szerződés is hiányzott,mert telefonos volt, ennek ellenére elfogadták a hiánypótlásra írt válaszom és bár három hét kellett hozzá, a múlt héten megjött  a levél a most felvehető összegről. Remélem mindenki megkapja a választ minél előbb és azt is remélem, hogy a teljes kártalanítást is kiharcoljuk, mert elkeserítő, hogy egy jogállamban a hatályos jogszabályok a bankokra és a pénzügyi szervezetekre nem vonatkoznak és azt csinálhatnak velünk amit akarnak.....Ugyanakkor kérdezném, hogy szerződőtt-e valaki a Palotásékkal, a 6 millió Ft alattiaknak szóló ajánlatára? vagy hallottatok-e róla egyáltalán?