Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

Punktum

#5574

2016-01-17 15:32

Már bocsánat, de ne várja egyetlen nyerészkedni vágyó, hogy majd a mi adónkból legyenek kifizetve! Akinek volt sok pénze megtehette volna, hogy másba fektet, lásd ingatlan, államkötvény, de persze csak a szemmel láthatóan is irreális ígéretek lebegtek a szemük előtt, a kapzsigág elvette az eszüket! Bocs, kockáztattál, benne  volt a haszon, de a bukó is, most szoptál ennyi. Ha én vállalkozok, és nem jön össze, nekem sem fizet az állam kártérítést. Szal komcsi elvtársak tessenek tudomásúl venni az ingyenebédnek vége, akárcsak az állami csöcsön való lógásnak.Tessék felnőtt emberként a hibás döntésért vállalni a felelősséget, nem a többség befizetet adójából kártérítésért rinyálni!

Válaszok


Vendég

#5575 Re:

2016-01-17 16:51:30

#5574: Punktum -  

 Latom,sikerult az agyadat jol kimosni a hulye propagandaval ,amit nyomnak .Nem erted, hogy elloptak a penzunket ? Ha neked van valahol, lehet, hogy azt is .Milyen nyereszkedes ?Nekem nem kell a te penzed, az enyem kell vissza, amiert kemenyen megdolgoztam, leadoztam, aztan ujra adoztam a kamat utan , most meg lekomcsizol / Ur Isten /!!Hol a penz szerinted ? Csak az kell, ami az enyem, keressek meg !


Vendég

#5576 Re:

2016-01-17 17:35:29

#5574: Punktum -  

 Agymosott hülye vagy és punktum!!!!

 


Vendég

#5579 ÖkörRe:

2016-01-17 20:57:59

#5574: Punktum -  

Rosszindulatú barom!


Vendég

#5580 Re:

2016-01-17 21:15:52

#5574: Punktum -  

Na ide figyelj te nagyokos! A Quaestor károsultak nem akartak nyerészkedni, már többen leírták itt is és a médiban is, hogy: A Quaestor hozama nem volt kiemelkedően magas, sok helyen lehetett hasonló hozamokat elérni!!! Nem tanítani akarlak, de tudod mi a kötvények kockázata normális esetben?! Na tudod? Nem? Akkor elárulom, pld. az árfolyamkockázat az egyik legnagyobb veszély... És nem az hogy ellopnak 150 milliárnyi kötvényt. Ha nem lennél elvakítva, rájönnél kik ma az elvtársak. Tudod, akik folyamatosan milliárdos állami megbízásokat kapnak, persze tök véletlenül. Egyébként meg figyelmeztetni szeretnélek, nekem nem volt devizahitelem és mégse rinyáltam, amikor az adófizetők pénzéből enyhítették a terheiket. Sőt pld. szerencsére nem voltam érintett egyik árvízi katasztrófában sem, pedig tudod az államnak hány száz milliárdjába került a védekezés, meg az újjáépítés? Sőt hogy a pénzügyi szektornál maradjunk...Emlékszel, hogy az utóbbi néhány évben hány bank, Takarékszövetkezet ment csődbe s fizettek az adófizetők pénzéből kártérítést nékik? Arra kérlek, ne légy önző, s láss az orrodnál messzebb. Eszedbe juttatom, te is kerülhetsz bármikor önhibádon kivül olyan helyzetbe, mint most a Quaestor károsultak. És akkor tudnád meg igazán, milyen jó lenne a segítség.


Vendég

#5581 Re:

2016-01-18 04:16:18

az nem baj hogy a kormány is az adó fizetők pénzét költik ?