Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5871 Re: Re:

2016-04-02 12:40

#5870: - Re:  

 Azok voltak a "szerencsések" akik nem régen tették be a pénzt, olyan kötvénybe amiből sok volt a fiktív. S nem többet mint 6 millió per számla. Ugyanis náluk a BEVA nem a 2008-tól betett pénzek összege, hanem a hozamokkal növelt utolsó elszámolási számla alapján a HOZAMOK egy részét (ami a fiktív kötvényekre esett) is kifizette. Azaz ők jártak "jól". Persze ők sem azt kapták, amire 1, a Q igéretett tett annó a befizetéskor 2, az első QKKA törvény előírt.

Hozzájuk képest leszünk olyanok akik buknak 20-30%-ot (ebben a 2008-tól gyűlt hozamok, plusz a 3 millió fölötti 11%-os "tanulópénz" is benne van) S lesznek olyanok akik hatalmasat buknak (nem kapnak szinte vagy abszolút semmit), ráadásul nekik a per után is kérdéses, hogy ki fog fizetni, mert ha az MNB-re vagy az államra nem lehet a vízes lepdőt ráhúzni, akkor, hogy a Q melyik cégéből fognak egy fillért is látni, na az jó kérdés. Hoppá, ha jól tudom már az ETO Parknak is új gazdája van - azaz abból SEM lesz egy krajcár sem, ahogy jelenleg a történet kinéz.

Válaszok


Vendég

#5874 Re: Re: Re:

2016-04-02 13:17:55

#5871: - Re: Re:  

 "Azok voltak a "szerencsések" akik nem régen tették be a pénzt,"

Én 2010-ben tettem be a pénzem zömét, ami elég régen volt, azóta jobbára csak a hozamokat forgattam vissza, s némi plusz pénzt is betettem. A Kárrendezési Alap által közölt netto hozam ugyan több, mint amit én kalkuláltam a hiányos dokumentumaim alapján, de a BEVa kártérítés során a 2/3-os arányt képviselő fiktív kötvényeimre kapott pénz nagyjából megegyezik a ténylegesen befizetett saját tőkémmel, így -mondhatni - a pénzemnél vagyok.

 

Elkeseredett

#5880 Re: Re: Re:

2016-04-03 08:23:41

#5871: - Re: Re:  

 Nekem az ajánlott további kifizetés elfogadása mellett több mint 30% -os a kamatok nélküli veszteségem. :(( És bizony ez 2 misi feletti összeg.

És most nem tudmo mit csináljak ? Elfogadjam a most felajánlott 700k-nál picivel több összeget vagy ..... ? Vagy mi lenne az amivel esélyem lenne legalább egy nagyobb összeget visszakapnom még úgy is veszteség mellett ?  Mert ha ezt elutasítom akkor gondolom csak a per marad   (de ahhoz le kell mondanom a felajánlott összegről )   aminek a hozadéka kétséges lehet .