Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Lukrécia
Vendég

#11734 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-27 21:44

#11733: Sz. - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Nem vagyok orvos, de azt azért én nem tenném, hogy 6-8 db. B vitamint beveszel egy nap. Ezt meg kéne dokival beszélni. Itt a faluban is többen panaszkodnak ugyanerre, de ők másképp gyógyítják. Reggel kávéztam a cukiban, bejön Jenő, aki minden reggel egy coca-colát iszik és kér egy feles Puerto Rico rumot. Ezt 6 év alatt először láttam túle, mondja, hogy tegnap este evett egy perkeltet és utána egy cső kukoricát, erre bekrepált a gyomra. Jön utána a másik, hogy be kellett vinni éjjel az asszonyt ügyeletbe, úgy hányt. Hát én ezt megelőztem, kértem 3 cent unikumot. Nincs is semmi bajom, bajom, bajom, bajom.... Amikor tavasszal a Közel-Keletre utaztam, akkor mondta a háziorvos, hogy vigyek feltétlen LOPEDIUM-ot magammal, az nagyon jó bélfertőtlenítő, recept nélkül lehet kapni. Amikor 2 éve a "higiénikus" anyósomnál megferőződtem, akkor is azt adtak az ügyeletben, 2 nap alatt teljesen rendbetett. Én előbb beszedném, mint a B vitamint. Ezzel együtt ajánlom az orvost, valószinűleg többet ért hozzá, mint én.

Én most kiszállok, mert nézni fogom az Olimpiát. Amíg az tart, nem sokat leszek gépnél, legalábbis addig míg valamelyik csatornán közvetítést találok.

Joccakát, mára elköszönök.

FRAKKTÓL IS ÉRZÉKENY BÚCSÚT VESZEK? CSUPA NAGY BETŰVEL? HOGY LÁSSA? NEKI IS ÍROK.

 

Válaszok

L.

#11735 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-27 23:00:17

#11734: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Na, ez ügyes volt, az összes vessző helyett kérdőjelet tettem a sötétben. Így jár, ki sötétben bújkál.


Vendég

#11737 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-28 00:29:59

#11734: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Aludjatok macskoszok,én még egyet sakkozok.

Holnap korán felkelek,dolgozok egy keveset,

Délutánra itt vagyok,vagy alszok egy jó nagyot.

Reggel résen legyetek,ha cincognak az egerek.


Fehér macska ím a recept,nem kell B6,nem kell ecet,

Végy be 3x2 egeret,vigyázz,semmi egyebet!

Meglátod majd jobban leszel,ha csak rágcsálókat eszel,

Akkor szedj csak B6-ot,mikor János béhatolt!


Neked külön jó éjt drágám,pihenjél a puha párnán,

Álmodjál egy szép lovat,melyen ül egy szép lovag.

Reggel ébredj frissen babám,ne gyűrötten ne is bambán,

Számold meg a fogamat,használd három ujjadat.