Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

MHGYF

#11742 Végén csattan az ostor...

2012-07-28 11:22

Jó napot!
Ippeg most böngészem az oimpiai 2012. programot, de tenisz nem lesz külön közvetítve, ha tudom, már nem vók itthon. Bár kijött a számra egy herpesz reggelre, így az ember hova is mehetne?
Szegény Cseh Lacika, jól ráqurt ezzel a vízisikló Phelps-szel, már megint itt eszi a franc a pofáját, nehogy véletlenül "össze tudjon hozni egy olimpiát". Pedig rajtam nem múlik semmi, mert nagyon szurkolok neki!!!

Válaszok

Lukrécia

#11743 Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-28 11:26:39

#11742: MHGYF - Végén csattan az ostor... 

 Napsugaras Jó reggelt, napot,stb...

A közvetítésig még van egy kis idő, kihasználom a gépnél, utána minden az Olimpia jegyében zajlik.

Az ember, én legalábbi ki van/vagyok éhezve egy kis minőségu sportközvetítésre. Remélem, jól fognak szerepelni a mieink. A Kővágó Zoltánnal csúnyán kib...tak a Vadások, valakinek nagyon útban volt, vagy egyengetik másnak az utat és félő volt a Kővágó győzelme. Ilyet, hogy egy régi, állítólag meg sem történt dolog miatt tiltották el az olimpiai szerepléstől. Én elhiszem a Kővágónak, hogy akkor, amikor mondják, nem is kereste senki, ill. nem is volt ott, ahol keresték.  Figyeljétek meg, a versenyek után elnmézést fognak tőle kérni.