Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#13362 Re: Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

2012-10-29 23:31

#13360: tiszavasváriak - Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

Patkány valóban nem lehetsz,mert az gerinces,ráadásul emlős. Neked meg se gerinced,se emlőd.(Azt a két gusztustalan bőrszíjat ne nevezzük emlőnek,az féreg sörte.) Tekergőzzél vissza a saját lyukadba vörös féreg,hátha "elmész". Az esőre jöttél elő,vagy többször ki-be mászkálsz a lyukadba amikor el akarsz menni,ocsmány féreg? Hánynom kell tőled,te gusztustalan csúszómászó dög.

Válaszok

tiszavasváriak

#13363 Re: Re: F@SZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

2012-10-29 23:59:30

#13362: - Re: F@SZMAN!!!   (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

Okádd le csak nyugodtan az otthoni görényeidet, azok már megszokták szerencsétlenek. Azért örülök, hogy telibe találtalak. Az nevet, aki a végén nevet: hihihi-hahaha, mondja bácsi ki maga?   Szóltam, hogy ne örülj előre, mert, hogy lesztosz, nem bisztosz!  A se füle, se farka irományod láttán, most már nem lesztosz, egész bisztosz. Ha nagyon mérgesz vagy, hallgaszd meg az előzőekben leadott pukidat, és közben simizd a kukidat.  Vagy, próbálj szundizni, hátha kihevered, esetleg álmodban kivered!

Ui.: Aminek nevezel, öt perc múlva cáfolod, nagyon buta vagy, nem gondolod?


Vendég

#13372 Re: Re: Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

2012-10-30 06:26:45

#13362: - Re: Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.) 

 Megint átmentél állatba, fa@man! Sokat engedsz meg magadnak, pedig semmit nem érsz. Ezen felül még plagizálsz is, hiszen a patkány, mint gerinces állat megállapítás tőlem származik. Egyébként igaza van 1360-nak, el kéne már tűnnöd a baloldali fórumról, nem vagy idevaló. Remélem, sokadmagaddal fogsz majd nyüszíteni másfél év múlva.