Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Gitta Bekes Bableves Stumpfné

#1176 IMPI küldenél nekem a makkból? Szívesen megkóstolnám. Köszönöm!

2021-04-22 19:41

Most szívesen lennék nyálatok !

Dr Csongovai Frank kétfaszú játékkutya

#1177

2021-04-23 05:28

Jelentem, hogy itt Izraelben minden üzlet, beteavonközpont , kávézó nyitva és a maszkviselés sem kötelező már a közterületeken.

Dr Csongovai Lédyke kétfaszú játékkutya

#1178 minden üzlet, beteavonközpont , kávézó nyitva és a maszkviselés sem kötelező már a közterületeken.

2021-04-23 05:30

Izraelben már csak zárt térben kötelező a maszk!

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége

#1179 minden üzlet, beteavonközpont , kávézó nyitva és a maszkviselés sem kötelező már a közterületeken.

2021-04-23 05:36

Rendben: Ha teltházas beteavonközpontok  lehetnek,

akkor szerintem tüntetni is lehet,

 

sőt a Demokratikus Piros Asztal alatt az Oboaközpont is

visszaállítható

 

és Főpróba tartható!

 

Erről ennyit  Bibe Miniszterelnök Úr!

 

(Remélem most már nincs gond.)

Eiláti FEKETE TEHÉN Beteavonközpont

#1180 a Demokratikus Piros Asztal alatt az Oboaközpont is visszaállítható

2021-04-23 05:38

No igen... a Piros Asztal  kiszolgálói mindig összezárnak...

Évfolyamelső elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI

#1181 a Piros Asztal kiszolgálói mindig összezárnak...

2021-04-23 05:40

Az a vicc, hogy ez nem vicc... bár az ember az utóbbin már csak kínjában nevet...

Évfolyamelső elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI

#1182 Az izraeli mentő kb 5 percen belül érkezett ki a hívásunk után.

2021-04-23 05:48

Még néhány fotó az izraeli kórházról, ahol kezeltek és néhány tény, amelyet én tapasztaltam.

 

Az izraeli mentő kb 5 percen belül érkezett ki a hívásunk után.

 

A kórházba érkezésünk után azonnal elkezdődtek a vizsgálatok, úgy félórán belül megvolt a CT, MRI és ultrahang vizsgálat. A kezelés is késedelem nélkül elkezdődött, mivel az eredmények azonnal megérkeztek. Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet. Közben engem is kérdezgettek, mindenről tájékoztattak. A kezelés alatt minden orvos és nővér hihetetlenül kedves és segítőkész volt. Például amikor éjjel 2 körül egy rossz mozdulatom miatt kiszakadt az infúzió, a csengetésem után 1 perccel már megérkezett a nővérke és mosolyogva nyugtatott meg, hogy semmi baj, miközben visszakötötte az infúziót. A kórházban minden modern, tiszta, az ágyak egy gombnyomással állíthatóak, minden irányban. Minden ággyal szemben 1-1 lap tv a falon, sőt van wc papír, fertőtlenítőszer és minden más is. Hálás vagyok a sorsnak, hogy itt Izraelben lettem beteg és köszönöm minden mentősnek, orvosnak és nővérnek, hogy megmentettek

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége

#1183 Az izraeli mentő kb 5 percen belül érkezett ki a hívásunk után.

2021-04-23 05:51

Öngyilkosságot kísérelt meg a zaklatással és nemi erőszakkal vádolt, mentőszolgálatot alapító

Több mint egy hónappal ezelőtt hozták nyilvánosságra az izraeli médiában a vádakat, melyek szerint Mesi-Zahav évtizedek óta súlyos szexuális bűntetteket követett el az ilyesmiről mélyen hallgató ultraortodox közösségben férjezett asszonyok és lányok, sőt kiskorúak, fiúk és lányok ellen egyaránt.

 

A leleplező írások megjelenése után lemondott az Izrael-díjról, az ország legrangosabb kitüntetéséről, amelyre korábban életművéért felterjesztették, majd bejelentette munkája felfüggesztését is.

Mesi-Zahavról március közepén jelent meg a Háárec című újságban az első leleplező írás, amelyben hat esetet hoztak napvilágra. Később a ynet újabb eseteket ismertetett, s a 12-es kereskedelmi tévé jelentése szerint már tucatnyi új áldozat jelentkezett.

Donald Lász Ló

#1184 Zahav évtizedek óta súlyos szexuális bűntetteket követett el férjezett asszonyok és lányok, sőt kisk

2021-04-23 05:53

 

HOGY MIK VANNAK .... kész momentum ez a pirézia

 

.

Évfolyamelső elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI

#1185 HOGY MIK VANNAK .... kész momentum ez a pirézia

2021-04-23 05:54

Donald Lász Ló

 

Az a vicc, hogy ez nem vicc... bár az ember az utóbbin már csak kínjában nevet...

II. Drogette Mády O2G Egon

#1186 ZAKA TOLA VO NAT

2021-04-23 05:57

ZIKI ZIKI

ZAKA ZAKA

IHALYLYA

CSUHALYA

PRITTY

PRETTY

PRÜTTY

III. Drogette Jóska O3G Piroska : PIRÉZ MÉRNÖK és hajfai bakmacskafarmer

#1187 szokatlan események nélküli kísérlet

2021-04-23 06:04

Hatalmas robbanás történt ma (szerdán) reggel egy kísérlet során a ramlai Tomer gyárban, amely rakétamotorokat állít elő. Egyelőre úgy tudni, hogy a robbanásban nem voltak sérültek. A közelben tartózkodó szemtanúk szerint egy nagy tűzgombát láttak a robbanás területén, többen dokumentálták a történteket.

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége

#1188 szokatlan események nélküli kísérlet

2021-04-23 06:05

 A biztonsági erők szakemberei és a vállalat vezető tisztviselői vizsgálatot indítottak annak megállapítására, hogy mi vezetett a kísérlet meghibásodásához,

 

és hogy az az iránymutatások szerint történt-e.

 

.

V. Drogette Pintér O5G Egon

#1189 Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : az iránymutatások szerint történt-e.

2021-04-23 06:09

Haver, szerintem te valami űrhajót csinálsz végül.

Settong Ghuru

#1190 Hatalmas robbanás történt ma (szerdán) reggel egy kísérlet során

2021-04-23 06:10

Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezőket. Ezek robotok. Ha bekerülnek a csoportba elárasztják azt fake megnyilvánulásokkal és lebénítják a csoportot. Nyilván nem minden ok és megbízás nélkül.

III. Drogette Jóska O3G Piroska : PIRÉZ MÉRNÖK és hajfai bakmacskafarmer

#1191 Haver, szerintem te valami űrhajót csinálsz végül.

2021-04-23 06:12

Lehet hogy kicsit korán, de én már megvettem
 
Bableveses Zsuzsi szülinapi ajándékát.
 
 
Gondoltam, hátha szeret hegeszteni.
 
 
És különben is. Hogy néz már ki ha egy 65 éves KÖRÜLI Izraeli hölgynek, nincs hegesztőtrafója?!
 
 
 
Lehet veszek majd neki egy ütvefúró gépet is.
 
 
.
Piroska Bableveses Zsuzsi : ütvefúró gép tulaj

#1192 Hatalmas robbanás történt... mi vezetett a kísérlet meghibásodásához ?

2021-04-23 06:16

Tengeralattjáró Mutyi

III. Drogette Jóska O3G Piroska : PIRÉZ MÉRNÖK és hajfai bakmacskafarmer

#1193 Hatalmas robbanás történt... mi vezetett a kísérlet meghibásodásához ?

2021-04-23 06:17

Azért még mindig akad amin eltátom a szám.
Akkumulátoros dugóhúzó!!!
Szerintem meg aki nem tudja enélkül kihúzni a dugót a borosüvegből, az ne igyon!
Évfolyamelső elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI

#1194

2021-04-23 06:25

Az egészségügyi rendszer sok éves elhanyagolása nem csak azt jelenti,

hogy az egészségügyi személyzet mögött üres raktárak vannak,

hanem maga a személyzet is hiányzik.

Manapság az aktív ápolók száma Izraelben az egyik legalacsonyabb .

És ha előre tekintünk, az ápolást tanuló végzősök száma szintén a fejlett országok alsó szintjén van.

 

Tudomásul kell vennünk, hogy mindez azt jelenti, szükség van a rendszer nemzeti szintű helyreállítására.

Piroska Bableveses Zsuzsi : ütvefúró gép tulaj

#1195 Manapság az aktív ápolók száma Izraelben az egyik legalacsonyabb .

2021-04-23 06:27

  1. Izrael orvosai üres raktárakkal harcolnak a korona ellen.

  2. Egy olyan országban, ahol a gyermekek fele harmadik világbéli oktatásban részesül

  3. ahonnan a magasan képzett diplomások menekülnek

  4. ahol a vezetők szétverik a demokráciát.

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége

#1196 Zahav évtizedek óta súlyos szexuális bűntetteket követett el férjezett asszonyok és lányok, sőt kis

2021-04-23 06:30

A bejegyzésem mutatói: 4 óra alatt több, mint 1.000 like és 600 megosztás. (A demokrácia-csoportjaink adataival együtt.) Köszönöm ezt a megtisztelő figyelmet kedves barátaim! Minden további megosztást is megtiszteltetésnek veszek!

Varga Endre

#1197 A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült... remélem, hogy nemsokára már rendes tagként,

2021-04-23 06:32

Létezik ennek hivatalos nyoma is (annak, hogy nincs szakvizsgája)? Csak hogy tudjunk vele villogni?

Eredményesre vizsgázott a dr dániel bmw Meseautó ,az Új Családtag

#1198

2021-04-23 06:34

MIKOR MEGYÜNK  ÉPÍTKEZÉSNÉZEGETŐBE , drága gazdim ?

VI. Drogette Marabu O6G Egon

#1199 Eredményesre vizsgázott a dr dániel bmw Meseautó ,az Új Családtag

2021-04-23 06:35

A kékszalagos  ápolt a tegnap LAZÁN levizsgáztatta

Vasiliy Orto

#1200

2021-04-23 06:37

Szeretnék Egy Onlájn Petíciót Indítani

Évfolyamelső dániel o1g bilis impi  péter ízraeli álügyvéd megmaradt eszének konzerválásáért !

Sajos ez az emberszabású már az utolsó segíííjt és az agyának utolsó ru gólyát is elitta !

 

Szoktad olvasni a Twitter Szennyoldalát ?

 

Hát A KÉK SZALAGGAL A DEMOKRÁCZIÁNKÉRT -at ?

 

Mi a Véleményed ?

JÓ Úton van ?




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...