Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

zördögügvéggye , évfolyamelső áljogász , álrégiségboltos ... stb

#3551 zördögügvéggye a feleségét : dobos MEDDŐ andit BUNDÁSKENYÉR BETEAVONNAL LEPTE MEG

2021-09-28 15:15

Jelenleg is a Bundáskenyérbeteavon jogtanácsosaként dolgozom itt Izraelben

INDEKSZ

#3552

2021-09-28 15:19

elmebeteg dániel  IMPI Péter bejelentkezett az ördög ügyvédjeként, erre a blogger lebohócozta

 

4194 Gábor dr. Matlák

#3553

2021-09-28 15:21

KEDVES MEDDŐANDI

AZ ELMEBETEG FÉRJED

Rövidesen szívhatja a bőrszivart a börtönben.

 

 

Jóska O3G Piroska : az elmebeteg dániel ördögügvéggye kékszalagos szekta kurátora

#3554 KEDVES MEDDŐANDI AZ ELMEBETEG FÉRJED Rövidesen szívhatja a bőrszivart a börtönben.

2021-09-28 15:27

 
 
Évfolyamelső dániel O1G BILIS IMPI péter  KOTONSZÖKEVÉNY INKÁBB AZ EILÁTI FEKETE TEHÉNBEN BETEAVONOZNA....
 
DE
De gondolkodjunk. Mindent a véletlenre foghatunk? Mindez véletlen lenne?
Könyörgöm emberek! Nyissuk már ki a szemünket!!!
Zsuzsanna Bableves Piroska

#3555 Évfolyamelső dániel O1G BILIS IMPI péter KOTONSZÖKEVÉNY INKÁBB AZ EILÁTI FEKETE TEHÉNBEN BETEAVONOZ

2021-09-28 15:35

 

 

van ám különbség aközött,

hogy valakit kivernek  a falra, vagy kiteszik pld.a konténer mellé !

 

Ezt a dániel kotonszökevényt  simán kidobták, nem cipelték el a konténerig se ( durván 50 m ).

 

Vonszolja el, akinek kell !

 

Demokratikus Feri  pedig tudja hasznosítani az eiláti ideggyogyón...

 

.

dániel Bableves ilona V1K

#3556 van ám különbség aközött, hogy valakit kivernek a falra

2021-09-28 15:37

 

és a Nap költötte ki ....

 

 

,

ÉVFOLYAMELSŐ DÁNIEL O1G IMPI KÖRÖZÖTT ÖRDÖGÜGVÉGGYE ÁPOLT

#3557

2021-09-28 15:42

 Anyukám , amúgy a 12 menet már nekem sem megy.... 5-6-nál kifulladok. fralydi druszim a múltkor is panaszkodott

 

,

Maria Bableves Balazsi

#3558 amúgy a 12 menet már nekem sem megy.... 5-6-nál kifulladok. fralydi druszim a múltkor is panaszkodot

2021-09-28 18:38

impi, NEM VAGY EGYELO A kektanngaNEPEL, ES HA MEGSERTET CSAK TEGED TE UTOLSO DIGTATOR. NEHIVATKOZ A NEP NEVEBEN.!!!

Tibor Antal

#3559 Na de Egon , te nem vagy "Zoltán" Még időzőjelben sem.

2021-09-28 18:45

 

Kedves Mády Egon!

Az "y" a nevében sokkal mélyebb tartalmat kéne, hogy sugározzon Önből.

Kérem vigyázzon, a haragtól a szíve meghasad!

 

,

Bogdán Bableves Mónika

#3560

2021-09-28 18:48

Már rég fel kellett volna akasztani vagy életfogytiglani börtönre ítélni!

 

,

4194 Gábor dr. Matlák

#3561 Már rég fel kellett volna akasztani vagy életfogytiglani börtönre ítélni!

2021-09-28 18:49

Egyetértünk kedves Mónika! De még eljöhet annak is az ideje.... hamarabb, mint bárki is gondolná!

impi

#3562 igazi elfoglaltság híján

2021-09-29 03:44

Az eddigi adatok szerint 570 ezernél többen szavaztak! Köszönet és tisztelet minden kék szalagos résztvevőnek!

4194 Gábor dr. Matlák

#3563 Re: igazi elfoglaltság híján

2021-09-29 03:45

#3562: impi - igazi elfoglaltság híján 

 retkes andi bizonyára élvezi az elfoglaltságodat , bilis

Mády Egon

#3564

2021-09-29 03:48

Ki volt valaha, és kicsoda valójában NAPJAINKBAN ÉVFOLYAMELSŐ DÁNIEL O1G IMPI KÖRÖZÖTT ÖRDÖGÜGVÉGGYE ÁPOLT?
Politikus? Kalandor? Szerencselovag? vagy köztrvényes bűnöző?
Ezekre a kérdésekre törekszik választ adni Varga Egon Professzor Úr.
Varga Egon

#3565

2021-09-29 04:00

Akkora senki ez az ember, hogy háromszor megy be az eiláti épitkezésre , mire egyszer észreveszik.

 

 

,

impi

#3566 Jelenleg is a Bundáskenyérbeteavon jogtanácsosaként dolgozom itt Izraelben

2021-09-29 04:06

Annak pedig örülök, hogy hozzájárulhattam az igazság tisztázásához! Őszinte részvétem a családnak: az ördög ügyvédje

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea

#3567 elmebeteg dániel IMPI Péter bejelentkezett az ördög ügyvédjeként, erre a blogger lebohócozta

2021-09-29 04:10

Engem gyíkká változtatott....de már elmúlt.🤣

4194 Gábor dr. Matlák

#3568 Engem gyíkká változtatott....de már elmúlt.🤣

2021-09-29 04:12

KEDVES MEDDŐANDI

AZ ELMEBETEG FÉRJED

Rövidesen szívhatja a bőrszivart a börtönben.

 

 

 

A Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara Csillaga

#3569 Ebben hatalmas nagy csalás van ez biztos.

2021-09-29 15:41

A kiszivárgott információk alapján sem Jákób K. Péter, sem Fekete-Eilát  András nem jutottak be az előváladások második fordulójábann.

amúgy a 12 menet már nekem sem megy

#3570 Engem gyíkká változtatott....de már elmúlt.🤣

2021-09-29 15:48

Drága Jákób K. Péter,

A munkásságod, akkora hatással van ezeknek a moslékos gazembereknek a megbuktatásához, mint az összes ellenzéki párt ténykedése együttvéve! További erőt és kitartást kívánok!

a zördögügvéggye

#3571 az eiláti ideggyogyón az ágyak egy gombnyomással állithatóak

2021-09-29 15:50

Hamarosan vissza fogok térni!

Margit Bableves Vancsek

#3572 az eiláti ideggyogyón az ágyak egy gombnyomással állithatóak

2021-09-29 15:52

Köszönöm a befogadást! További sok sikert kívánok az ágyállitáshoz!

EILÁTI PSZICHIÁTRIAI ÉS NEUROLÓGIAI INTÉZET

#3573 Köszönöm a befogadást! További sok sikert kívánok az ágyállitáshoz!

2021-09-29 15:55

Margit Bableves Vancsek, Mi is köszönJÜK, hogy itt vagy!

EZEN ÖRÖMLEÁNYZÓ HIBBANT FIACSKÁJA , vagyis A ZÖRDÖGÜGVÉGGYE

#3574

2021-09-29 15:58

Bocsi, hogy kifecsegtem ezt is! Olyan indiszkrét betyár vagyok!

 

A Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara Csillaga

#3575 KÉK SZALAGGAL A DEMOKRÁCZIÁNKÉRT

2021-09-29 16:12

Az állam fokozza erőfeszítéseit az oltásellenesek elleni küzdelemben – ami csak tovább fog erősödni, mert közeledik az öt év feletti gyermekek oltásának egészségügyi minisztériumi jóváhagyása és ajánlása. Egyre keményebbek a szankciók az oltásellenesekkel szemben: az oktatási minisztérium bejelentette, hogy azok a tanárok, akiknek nincs Zöld kártyája – októbertől ebbe a csoportba tartoznak majd azok is, akiket nem oltottak be harmadik vakcinával, illetve akiknél több mint fél év telt el a második oltástól, vagy oltatlanok, de megtagadják a negatív tesztek bemutatását – nem taníthatnak (távoktatásban sem) – és ezért az időszakért fizetést sem fognak kapni.

Ez egy igazi konfliktushelyzet az izraeli demokrácia történetében (és most biztos jót nevetnek a megszállást ellenzők). Természetesen az embereket nem szabad akaratuk ellenére beoltani, sem gyermekeik beoltására kényszeríteni. Amennyiben kórházba kerülnek, őket is ugyanúgy kezelni kell, mint az oltottakat.

A vakcinázatlanok megélhetését károsító döntés nem könnyű, és nem problémamentes. De egy ilyen döntésnek – a vele járó nehézségek ellenére – van értelme, sőt ki kell terjeszteni azokra az idősebb diákokra is, akik már beoltható korban vannak. Ez nem csak a súlyos betegek számának emelkedése, a széles körű halálozás és egy esetleges újabb, katasztrofális következményekkel járó zárlat elleni védekezés miatt szükséges, hanem valójában annak a demokráciának a megőrzése érdekében, amelynek az oltásellenesek már a végét gyászolják. Pontosabban annak a finom és törékeny szerződésnek a fenntartására, amely az állam és a polgárok között, valamint polgár és polgár között létezik, és amely a látható valóságból és egzisztenciális logikából nyeri érvényességét.

Eddig csak két intézkedés bizonyult hatékonynak a megbetegedések visszaszorításában: a bezárások és a vakcina. Az első lépés pusztító, és nincs olyan család, amely ne sérült volna miatta testben, lélekben, pénztárcában, vagy ezek mindegyikében. Tiszteletben tartom azok szkepticizmusát, akik ellenzik a második lépést, és tisztában vagyok azzal, hogy még az orvosok nagy része sem tud egyértelműen dönteni az oltás hatékonyságával és biztonságával kapcsolatban, mert nem telt el elég idő a járvány és az ellene előállított vakcina megjelenése óta.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...