Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Gréczy Főpap

#3676 elesettebb , mint a feri

2021-09-30 18:16

Ennek a  dániel impi  zördögügyvéggye hazúgsággyártó kisiparosnak 

kb. annyi egészséges agysejtje maradt, mint a Karinthy-gyűrű nélkül maradt Fütyköshúzogatónak.

Mády Egon : piréz főherczegh

#3677

2021-09-30 18:22

Igen, a piréz  titkosszolgálat olyan, hogy akiket megfigyelnek a saját szoftverükkel , azokat meghívják kávézni egy légkondis irodába, ahol két helyes fiatal, vélhetőleg homoszekszuális tiszt ezt előre bejelenti. Majd elbúcsúznak, és megígérik, tovább tartják a kapcsolatot, és karácsonyi képeslapot küldenek minden évben. Igen, én így képzelem el a Maszatot munka közben.

Hiszékeny Dezső

#3678 dániel IMPI mesemondót játszik: Orbánék kérésére le akarták hallgatni, ezért most a Maszat fog vigy

2021-09-30 18:24

Ilyen bárgyú fikciókkal traktálják a lanyhuló érdeklődésű moslékszavazóikat. Ott is van baj rendesen, ahol ezt elhiszik.

Pintér Egon : piréz főherczegh

#3679 dániel IMPI mesemondót játszik

2021-09-30 18:28

ha a két tisztecske megkér hogy lehallgasson akkor neked kurva nagy gondjaid vannak !!!
Szóval te valami romkorcsmában voltál valami buzikkal és azok látva mekkora seggfej vagy átbasztak !! Na mesélj te védett állat még a fantáziádról és arról hogy milyen fontos egy segg vagy b+ ......!!!!!!!!

ELEK

#3680 dániel IMPI mesemondót játszik

2021-09-30 18:29

Jogos, hiszen ma van a népmese napja!

a Karinthy-gyűrű nélkül maradt Fütyköshúzogató

#3681

2021-09-30 18:32

A valóság szerintem meg az lehetett, hogy bevitték a köcsögöt, és elmagyarázták neki, hogy jobb lenne ha befogná a pofáját, mert úgy hazavágják mint macskát szarni. Ugyanis jelenleg Orbán Viktor miniszterelnök, és kormányának köszönhető, hogy nem vegzálják még a muszlimok, a magyarországi zsidókat, ami a legnagyobb zsidóközösség Európában.
Valahogy így hihetőbb lenne, te ördög rügyvége,  te!! 😂

🤣

#3682 dániel IMPI mesemondót játszik: Orbánék kérésére le akarták hallgatni, ezért most a Maszat fog vigy

2021-09-30 18:35

Ezt a nevetséges szánalmas KÉKSZALAGOS  sci- fit ! 🤣🤣🤣🤣🤣

4194 Gábor dr. Matlák

#3683

2021-09-30 18:37

 Ha azok bekéretik akkor neki annyi !

DR BÁRSONY ATTILA , MONOR

#3684

2021-09-30 18:39

4194 Gábor dr. Matlák

 

Ez hülye is meg jellemtelen. Fogalma sincs a titkosszolgálatok működéséről, sem a jogról, mellyel  a megfigyeléseket, ezen belül a lehallgatásokat végzik. Egyszerűen egy senki, aki kelleti magát.

JÓSKA O3G PIROSKA

#3685

2021-09-30 18:43

ELMEBETEG DÁNIEL IMPI , A Zördög Rügyvége unatkozik.

valahogy a tudtunkra szerette volna adni, hogy még életben van, bár csodaszép, szuperbiztonságos és szabad hazájában körülötte mindenkit tarol a kovid.

4194 Gábor dr. Matlák

#3686 dániel IMPI mesemondót játszik: Orbánék kérésére le akarták hallgatni, ezért most a Maszat fog vigy

2021-09-30 18:52

A hír igaz. De nem hívták hanem elrabolták, és nem beszélgettek, hanem bedrogozták. A mellékhatása pedig még most is tart.

Valami komoly tudatmódosító szerekkel élhet a kamuügyvéd, mert ilyen sztorikat talál ki.


Ráadásul az Ördög ügyvédjének nevezi magát.

Tolongótolvaj Úr

#3687

2021-10-01 14:03

  dániel IMPI-nek lehet egy kis baj az idegeivel vagy az egójával,

mert engem csupán azért letiltott mindenhonnan,

még a felesége nevén futó oldaláról is,

mert vitatkozni mertem vele a jeruzsálemi évfolyamelső diplomájáról,

 

azt mertem neki mondani, hogy az a diploma , amit feltett

a fészbukk szennyoldalára ,

a kalózrádióra ,

és a kéktangára

 

nem  igazi , hanem hamisitvány.

 

 

,

adlerklári

#3688 engem csupán azért letiltott mindenhonnan, még a felesége nevén futó oldaláról is,

2021-10-01 14:07

 

Igen Tisztel Tolongótolvaj Úr,

Ez csak azt mutatja hogy ELMEBETEGGEL JOGÁSZDIPLOMA HAMISITÁS ügyben nem lehet viccelni..

 

Egon O5G Pintér

#3689 MESE A SZÖKÖKÚT BALOLDALÁRÓL

2021-10-01 14:10

 nem csodálom hogy dániel IMPI  idegei kivannak.

László Varga

#3690 Sem augusztus elsején , sem harminczegyedikén nem történt SEMMI

2021-10-01 14:19

 

Azért az is sejtet valamiféle elborult elmét,

hogy miután az egyik oldalon nem sikerült elhitetni a jeruzsálemi jogászvizsga meséjét , még át megyünk a feleség nevén futtatott szennyoldalra is feszegetni ezt a fontos kérdést.

Esküszöm behalok az embereken, a zördögüggyvéggye hibbantságán  vitatkozni….

Látszik, nekem nincsenek valódi problémáim…

 

Szegő BABLEVES Ágnes

#3691 miután az egyik oldalon nem sikerült elhitetni a jeruzsálemi jogászvizsga meséjét , még át megyünk a

2021-10-01 14:24

Én is ettől féltem SZEGÉNY MEDDIT ....

REPEDTSARKÚ DÁNIELNÉ DOBOS meddi ANDREA

#3692 nem sikerült elhitetni a jeruzsálemi jogászvizsga meséjét , még át megyünk a feleség nevén futtatot

2021-10-01 14:29

a saját nevemben készitett facebook szennyoldalhoz én nem tudom sem az email fióknevet , sem a jelszót.

Hét pecsétes titokként örzi péter , a hibbant , impótens férjem.

Józsika Barát

#3693 Elmebeteg dániel IMPI péter szintű médiapszichopata pillanatok

2021-10-01 14:33

Gyula Epe Mály Vese

#3694 Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben

2021-10-01 14:37

Nem tudom,hogy van-e még  más müsora. de ezt is köszönöm, nagyon jót szórakoztam rajta.

Keserű Sándor : az ördög ügyvédje ( az igazi )

#3695 Nem tudom,hogy van-e még más müsora.

2021-10-01 14:40

 

Persze hogy van. Impi nagy nevettető....

ELMEBETEG DÁNIEL IMPI PÉTER szökésben lévő botrányceleb IS bejelentkezett az ördög ügyvédjeként, erre a blogger lebohócozta

A Má’árív újságírója

#3696 mert mindig mi főzzükk ki a konflikust.

2021-10-01 15:17

ELMEBETEG DÁNIEL IMPI PÉTER szökésben lévő botrányceleb

BESZARÁS VAN ....

JÓSKA O3G PIROSKA

#3697 BESZARÁS VAN .... mert mindig mi főzzükk ki a konflikust.

2021-10-01 15:20

Akárhogyan nézzük, A Má’árív újságírója tényeket közölt.

REPEDTSARKÚ DÁNIELNÉ DOBOS meddi ANDREA

#3698 BENEDVESEDETT A PUNIM ETTŐL A SHÁRMOS PASASTÓL

2021-10-01 15:38

 – Nem voltam csajozós típus. Ennél sokkal jobban tisztelem a nőket, számomra nagyon fontos az érzelmi harmónia is, és tudom, hogy érzelmek nélkül a nők képtelenek valódi testi kapcsolatra. Úgy gondoltam, senkit nincs jogom kihasználni. Ezt egyáltalán nem sorolom az érdemeim közé, egyszerűen így működöm – jelentette ki Joshi, aki 1990. július 13-án is egyedül jelent meg egy meditációs tanfolyamon, a Balaton partján, Fonyódon.

Az akkor 35 éves független férfi morcosan indult a tábor vezetőségéhez, azt kérdezve az egyik hölgytől, hogy az ő szennyesét ki fogja kimosni.

– Találj magadnak mosónőt! mondta egy nő, aki arra kérte a későbbi feleségemet, hogy vicceljen meg, mondja azt, hogy ő jött a piszkos ruháimért. Csilla azonnal szimpatikus volt. Este a mólón sétáltunk, másnap újra randiztunk, majd három hónap múlva összeházasodtunk – mondta mosolyogva a TV2 műsorvezetője.

A szép szőke lány és az indiai férfi esküvője azért október 13-án volt, mert ez volt a legközelebbi időpont, amit a törvények megengedtek. Ám a fiatalok az első pillanattól úgy érezték, hogy megtalálták a másik felüket. Szerelmüket tovább erősítette 1994-ben Shilla lányuk érkezése. Közös életükben az a szép, hogy bár különböző kultúrából érkeztek, gyökeresen eltérő neveltetést kaptak, egyikük sem kívánta a másiktól, hogy változtasson a szokásain. Csilla például húsevőként él vegetáriánus férje mellett. Olyan erős a bizalom köztük, hogy a feleség hírből sem ismeri a féltékenységet, pedig híres férje sokszor kap szerelmes leveleket rajongóitól. Sok nő nemcsak az egzotikus külsejű pasit látja Joshiban, hanem azt a férfit is, aki megérti az érzékeny női lelket.

– Nem adok okot a féltékenységre. Előfordul, hogy barátok leszünk egy nővel, de akkor elhívom hozzánk vacsorázni, ismerje meg a feleségemet is. Csilla a lelki társam és én az övé, ezen nem szeretnék változtatni – érvelt Joshi.

ÖREG TÓ , TATA

#3699 A szép szőke lány és az indiai férfi esküvője azért október 13-án volt, mert

2021-10-01 15:40

NAGYON ÉRZELEMDÚS TÖRTÉNET

ÖREG TÓ , TATA

#3700 BENEDVESEDETT A PUNIM ETTŐL A SHÁRMOS PASASTÓL

2021-10-01 15:47

LASSABBAN A TESTTEL REPEDTSARKÚ DÁNIELNÉ DOBOS meddi ANDREA.

 

ITT VANNAK NEKED

  • Mády Egon : piréz főherczegh
  • Hiszékeny Dezső
  • a Karinthy-gyűrű nélkül maradt Fütyköshúzogató
  • 4194 Gábor dr. Matlák
  • JÓSKA O3G PIROSKA
  • Egon O5G Pintér
  • Gyula Epe Mály Vese
  • A Má’árív újságírója
  • Keserű Sándor : az ördög ügyvédje ( az igazi )
  • Gréczy Főpap



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...