Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Flam Bableves Zsuzsanna

#776 A MEDDŐ FELESÉGEM bejegyzésének mutatói: 24 óra alatt több, mint 2.000 like és 5.000 megosztás.

2021-03-11 18:25

Nem gondoltam volna, hogy valahol is fogadják ezt a gennygócot.

II. Drogette Mády O2G Egon

#777 RESZKET A BILIS IMPI , MINT A NYÁRFALEVÉL , VAGY MINT A KOCSONYA BETEAVON

2021-03-11 18:28

ORBÁN VIKTOR MINISZTERELNÖK ÚR

MAGA SZEMÉLYESEN MEGY ÁTVENNI

ÉVFOLYAMELSŐ , I. DROGETTE DÁNIEL O1G BILIS IMPI PÉTER KÖRÖZÖTT SZÖKEVÉNYT ÉS BŰNÖZŐT

  I. NAGYBIBE PIRÉZ OPERETTSZÍNHÁZ IGAZGATÓTÓL

Bártfai Ernőné főkonzul

#778 ORBÁN VIKTOR MINISZTERELNÖK ÚR MAGA SZEMÉLYESEN MEGY ÁTVENNI A BILIS IMPIT

2021-03-11 18:35

 

Igen tisztelt Miniszterelnök Úr,

kérem  maradjon mindíg ilyen mosolygós ,

 

mint amikor Nagybibe operettszínház igazgatótól át tetszett venni elmebeteg dániel O1G bilis IMPI izraeli ámokfutót.

hiszen látva elmebeteg dániel O1G IMPI rablánczos , csíkos zakós  fotóit ,

 

a reményt adja  nekünk,hogy jobb világra fogunk ébredni hamarosan.

 

.

Sulammit

#779 hiszen látva elmebeteg dániel O1G IMPI rablánczos , csíkos zakós fotóit ,

2021-03-11 18:39

Péter,  a kipának is nevezett bilidnek olyan színe van, mintha lefosott volna egy galamb.

Salom, Sulammit az Énekek énekéből

#780 bilis IMPINEK izraelbe

2021-03-11 18:42

Harmadszor, a te fejeden van olyan színű kipa, mintha lefosott volna egy galamb.
Negyedszer, ha ez nem olyan színű kipa a fejeden, -mintha - akkor simán a fejedre fosott egy galamb.
Ötödször, akkor viszont visszapofázás és férgezés helyett letörölhetnéd, mert rajtad röhög mindenki.
Hatodszor, ne töröld le, ha szeretsz galambfosos fejjel sétálgatni, Izrael utcáin, de mit szólnak ehhez az arab honfitársaid?

:)))

#781 bilis dániel O1G IMPI régebben sokat írt ide.

2021-03-11 18:45

Akkor azzal dicsekedett, hogy a homokos!!!! tengerparton milyen jó neki a meleg!!!! vízben. :)))
Valami ilyesmit írt minden alkalommal.
Válaszoltam is mindig neki, de még sosem volt goromba velem.
Arra tippelek, hogy szegény nem vette észre, hogy leszarta a fejét egy galamb és így került fel a képe a mandira és ezen most bepöccent.

Én voltam a Szentföldön és tanúsíthatom, hogy milyen kedvesek a zsidó és az arab emberek.
Milyen vendégszeretők.


Egyet sem láttam, aki ilyen prosztó lenne, mint ez a Dani bácsi.

 

.

Bártfai Ernőné főkonzul

#782 Egyet sem láttam, aki ilyen prosztó lenne, mint ez a Dani bácsi.

2021-03-11 18:47

 

most a miniszterelnök úr elhúzza galambszaros dániel O1G  impi nótáját

Pál János

#783 galambszaros dániel O1G impi kiakadt

2021-03-11 18:50

Kiakadt? Majd visszaakaszt JÜK...

II. Drogette Mády O2G Egon

#784 Péter, a kipának is nevezett bilidnek olyan színe van, mintha lefosott volna egy galamb.

2021-03-11 18:53

ha megnézitek azt a tekintetet : MÁR AKKOR SEM VOLT NORMÁLIS

Bártfai Ernőné főkonzul

#785 ha megnézitek azt a tekintetet : MÁR AKKOR SEM VOLT NORMÁLIS

2021-03-11 18:55

galambszaros dániel O1G BAMBI  impi ÜVEGES , BAMBA TEKINTETÉVEL BELEBAMBULT A BABASÁGÁBA

galambszaros dániel O1G BAMBI impi ÜVEGES , BAMBA TEKINTETÉVEL BELEBAMBULT A BABASÁGÁBA

#786 ORBÁN VIKTOR MINISZTERELNÖK ÚR MAGA SZEMÉLYESEN MEGY ÁTVENNI A BILIS IMPIT

2021-03-11 19:02

Ez van.Jobb lett volna,ha Jakab Pèter ment volna?
Vagy Toroczkai?
Jjjjjajjjj jajjj ajve!
Óbèg...óbèg
 
ÜDVÖZÖL JÜK ÚJ TAGUNKAT
Éva Miklós
Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea

#787 Az eiláti Fekete Tehén Beteavonközpontban majdnem az összes beteavont lenyúlták és soron kívül be

2021-03-11 19:04

A kedves férjem csak az igazat mondta ki megint...

Dr Csongovai Frank

#788 Végignéztem a pontokat, és elsötétedett előttem a világ

2021-03-14 06:10

 

IMPI takarítótársa  saját szemével látta a szerződést, amit David Simron dánielimpipéter díjas ügyvéd, Benjamin Nagybibe unokatestvére és bizalmasa mutatott meg neki.

Ebben állítólag olyan kikötések vannak, hogy Sara Nagybibének  is jóvá kell hagynia az ország vezetőinek, többek közt az eiláti építkezés vezetőjének és a kabinetfőnöknek a kinevezését

David Simron dánielimpipéter díjas ügyvéd

#789 Sara Nagybibének is jóvá kell hagynia

2021-03-14 06:13

a 15 oldalas szerződést a Nagybibe-házaspár mindkét tagja aláírta és ellátta személyi számával is. A fentieken kívül többek között olyan pontokat is tartalmaz, hogy a piréz operetszínház elnöke nem utazhat el úgy külföldi látogatásra, hogy feleségétől távol töltse az éjszakát, hanem mindig magával kell vinnie nejét.

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea

#790

2021-03-14 06:14

Szerződésszegés esetén az összes közös vagyonuk a feleség tulajdonába kerül, amit ő kezel –

ÉVFOLYAMELSŐ , I. DROGETTE DÁNIEL O1G BILIS IMPI PÉTER KÖRÖZÖTT SZÖKEVÉNY

#791 Szerződésszegés esetén az összes közös vagyonuk a feleség tulajdonába kerül, amit ő kezel –

2021-03-14 06:15

 

 

A kedves férjem csak az igazat mondta ki megint..

 

.

Paczulák Bableves Istvánné

#792 a piréz operetszínház elnöke nem utazhat el úgy külföldi látogatásra, hogy feleségétől távol töltse

2021-03-14 06:18

Nèpírtás folyik szörnyű màr lenne vège ennek az örületnek !!

III. Drogette Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer

#793 Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet.

2021-03-14 06:20

Népirtók.

Tolongótovaj Úr

#794 évfolyamelső dániel O1G IMPI péter takarítótársa saját szemével látta a szerződést,

2021-03-14 06:24

O1G és a kéktangás , kékszalagos elmebeteg csapata egyre  feszültebbek miattam...


Anonymous

#795

2021-03-14 23:18

Vagyok Akivagyok! https://www.youtube.com/watch?v=nCbIUYoJzNQ Vége lesz előbb utóbb, ez rémálom, én aláírom! Egy egész ország de ha nem is az egész, csak mondjuk a 3/4 -e felkelne és mindannyian közös erővel feljelentenénk az egész bandát, csak feltűnő lenne Európában nem? A linken hasznos VALÓDI történések vannak hiteles 2021.03.14.
Siposné Bableves Katalin

#796 a piréz operettszínház elnöke nem utazhat el úgy külföldi látogatásra,hogy feleségétől távol töltse

2021-03-15 19:18

Úgy legyen.

Nick

#797 A kedves férjem csak az igazat mondta ki megint..

2021-03-15 19:28

Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet.

HAJRÁ FERI !!! HAJRÁ DK !!!

galambszaros dániel O1G BAMBI impi ÜVEGES , BAMBA TEKINTETÉVEL BELEBAMBULT A BABASÁGÁBA

#798 Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet.

2021-03-15 19:32

4 Na hol is van a szép új lakásod amit reklámoztál meg miből?

Az állami segélyből vagy a takarítói kegyelemkenyeredből?

 

II. Drogette Mády O2G Egon

#799 Na hol is van a szép új lakásod amit reklámoztál meg miből?

2021-03-15 19:34

Holott éppen az lenne a lényeg, hogy a demokratikus működés éedekében VALAMENNYI párt delegáljon-delegálhasson tagokat.

Anonymous

#800 a piréz demokrácia, gazdaság és egészségügy is romokban...

2021-03-15 19:37

Vagyok Akivagyok! https://www.youtube.com/watch?v=nCbIUYoJzNQ Vége lesz előbb utóbb, ez rémálom, én aláírom!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...