Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea : piréziai száműzött

#851 ma nem ünnepelünk, mert Izrael súlyos egészségügyi, gazdasági és társadalmi helyzetben van,

2021-03-23 21:09

Ez a szomorú piréz  valóság, nem pedig a hazug és demagóg kékszalagos propaganda!

Anna Bableves Sashegyi

#852 ma nem ünnepelünk, mert Izrael súlyos egészségügyi, gazdasági és társadalmi helyzetben van,

2021-03-23 21:11

Ami szar abban minden hol világelsők ,ami jó is lehetne abban utolsók.

dr. Dániel Péter ügyvéd és nemzetközi jogász

#853 ma nem ünnepelünk, mert Izrael súlyos egészségügyi, gazdasági és társadalmi helyzetben van,

2021-03-23 21:19

Álláspontom és jogi véleményem szerint senki sem köteles már adókat vagy bármilyen egyéb közterheket megfizetni a korrupt és jogtipró izraeli diktatúra részére. Hiszen ezeket a közpénzeket jelentős részben úgyis csak lenyúlnák a gátlástalan politikus bűnözők! (Ahogyan azt eddig is tették sajnos.) Javaslom tehát, hogy polgári engedetlenség keretében mindenki tagadja meg ezen befizetéseket, aki csak megteheti. (Például vállalkozóként.) Ezzel is elő lehetne segíteni izrael mielőbbi bukását!

Irén Bableves Toronyiné

#854 ma nem ünnepelünk, mert Izrael súlyos egészségügyi, gazdasági és társadalmi helyzetben van,

2021-03-23 21:22

Készakarva nem munkahelyeket hoznak létre ,hanem még jobban nyomorítsák az embereket. Emberek még ezek után sem képesek tenni magukért semmit !!

Gáspár Győző , Virog , Áválin és Gáspárné Bea

#855

2021-03-23 21:26

A szavazókörünkben hatalmas sor kígyózott, de hamar kiderült, hogy az éppen itt nyaraló turisták miatt. Mi pedig, mint eilati lakosok azonnal sorra kerültünk, 1 percet sem kellett várni.

III. Drogette Jóska O3G Piroska hajfai csinos kis purdé

#856 Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet.

2021-03-26 16:47

Ha Impi Barátja ismét megbukik

akkor újabb, ötödik kékdoboz ünnepet  írhatnak ki nyár végére vagy ősz elejére.

LAPIDKA ( Impi Barátja )

#857 mind a két “el nem kötelezett” párt

2021-03-26 16:50

Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal (gefilte fish) és a flódni (diós-mákos-almás-lekváros sütemény-csoda)

Ágnes Bableves Benedek

#858 mind a két “el nem kötelezett” párt

2021-03-26 16:51

Akkor még finnyáskodtunk, ma már nem tudom, mitől áll össze.

dr. Dániel Péter ügyvéd és nemzetközi jogász , lapid elftás nagy barátja

#859 Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal füstölt pulykaszárnyból és sima pulykanyakból

2021-03-26 16:55

Shabbat Shalom.

Az én apukám is csinált halkocsonyát füstölt pulykaszárnyból és sima pulykanyakból,

 

de mi gyerekek akkor még nem"voltunk felvilágosítva".Drága nnagyszüleim nem jöttek haza.

Yeudit Bableves Marnea

#860 Az én apukám is csinált halkocsonyát füstölt pulykaszárnyból és sima pulykanyakból,

2021-03-26 16:59

Ugylegyen amen
Remelem betelyesul

Julianna Bableves Aranyi

#861 évfolyamelső dániel O1G bilisIMPI : Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal füstölt pulykaszárnyból

2021-03-26 17:01

Végre. Nyomorult ember.

Orzsi Egon Felesége

#862 évfolyamelső dániel O1G bilisIMPI : Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal füstölt pulykaszárnyból

2021-03-26 17:04

Na végre! Ugye tud valami jót is tenni O1G?

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea : piréziai száműzött

#863 évfolyamelső dániel O1G bilisIMPI : Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal füstölt pulykaszárnyból

2021-03-26 17:06

.A férjemmel együtt neki álltunk és fel faltuk .

dr. Dániel Péter ügyvéd és nemzetközi jogász , lapid elftás nagy barátja

#864 Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea : A férjemmel együtt neki álltunk és fel faltuk .

2021-03-26 17:08

Kedves Meddi , mármint bebeteavonoztuk

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea : piréziai száműzött

#865 mármint bebeteavonoztuk

2021-03-26 17:09

 

igen Impi.

 

és már a bebaszombat is kitört ....

 

.

dr. Dániel Péter ügyvéd és nemzetközi jogász , lapid elftás nagy barátja

#866 és már a bebaszombat is kitört ....

2021-03-26 17:11

Egyébként remélem, hogy a képen látható Jair Lapid barátom lesz az új miniszterelnök... shalom!

Peter Fralydi

#867 Egyébként remélem, hogy a képen látható Jair Lapid barátom lesz az új miniszterelnök... shalom!

2021-03-27 03:59

majd a párom átküldi! Puszi!

Kati Bableves Braun

#868 évfolyamelső dániel O1G bilisIMPI : Nagy beteavon kedvenceim a töltött hal füstölt pulykaszárnyból

2021-03-27 04:02

A flódni apukajat szemejesen ismertem es otetet valasztotam

Eilati Pszichodoki

#869 A flódni apukajat szemejesen ismertem es otetet valasztotam

2021-03-27 04:04

Ma ismét Jeruzsálemben jártam, az Izraeli Ügyvédi Kamaránál intéztem az ügyvédi engedélyemmel kapcsolatos ügyeket A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült... remélem, hogy nemsokára már rendes tagként, azaz izraeli ügyvédként járok majd ide. Shalom!

Zsóka Bableves Jakabné

#870 az ügyvédi engedélyemmel kapcsolatos ügyeket A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült.

2021-03-27 04:06

JaJJJJ  de ugyike vagy IMPI !

Teréz Bableves Kecskeméti

#871 A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült.

2021-03-27 04:08

Nekem is megadatott, hogy ott lehettem többször is.

Megható és az ottani tiszta energiák alatt elhangzottak, fohászok, kérések számomra biztos meghallgatást, teljesülést adtak.

 

Ma is sokat kapok az emlékeimből és az ott élő barátaimtól.

 

Itt is nagyon sok lelki-elvi segítséget kapok

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea : piréziai száműzött

#872 Megható és az ottani tiszta energiák alatt elhangzottak, fohászok, kérések számomra biztos meghallga

2021-03-27 04:10

 

majd akkor leszel igazán felpumpálva , ha az eiláti építkezésekkel szelfizgetsz , mint én az Impimmel ....

 

hihihi

László Józsa

#873 az ügyvédi engedélyemmel kapcsolatos ügyeket A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült.

2021-03-27 04:12

Baràtom! Ez rèszedrõl,
irànýùnķban valò ķèŕkèďès, Sźeřintem!!!!!!!

Dr Csongovai Frank , kétfaszú játékkutya

#874 Baràtom! Ez rèszedrõl, irànýùnķban valò ķèŕkèďès, Sźeřintem!!!!!!!

2021-03-27 04:14

Mi pedig, mint eilati lakosok azonnal sorra kerültünk, 1 percet sem kellett várni.

Eilati Pszichodoki

#875 A flódni apukajat szemejesen ismertem es otetet valasztotam

2021-03-27 04:16

engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján,




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...