Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Anna Bableves Csigir

#8851

2023-09-02 21:44

Nem baj bilis, ha nem mondod el a legutóbbi Beteavonhazugságodra érkezett Öregcicalájkok számát.

 

De azt legalább elárulnád, hogy össz-vissz hány kéktangás vénasszonyod van?

 

 

 

Dr Keserű Sándor : az ördög ügyvédje (az igazi)

#8852

2023-09-02 21:51

A 15.3 EZER TAG AZ MÁR MAJDNEM 24 EZER TAG 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

 

EX"NŐ" , vagyis Eiláton illegálisan takarító Húsz Sörös Lotyó

#8853

2023-09-02 22:00

Dr Keserű Sándor : az ördög ügyvédje (az igazi) !

Még kettőt alszunk , aztán DEMOKRÁCIAÉVFORDULÓ!

 

Pszichiátriai Hanczúrmackó

#8854

2023-09-02 22:07

Igen Tisztelt Dr Keserű Sándor : az ördög ügyvédje (az igazi) !

Dr Csongovai Frank

#8855

2023-09-02 22:14

szerintem semmi közöd a zsidókhoz ez is csak valami pszichopata kitaláció nálad,

 

hogy figyeljenek rád.

 

 

Szerintem húzz vissza a csatornádba és jól zárd magadra a fedelet –

 

ott majomkodjál a többi, hozzád hasonló patkánynak

 

azok talán elhiszik a sok mesét amit kitalálsz magadról meg a hőstetteidről te ostoba kretén.

 

.

 

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8856 ÓRIÁSI SZEXBOTRÁNYT ROBBANTOTT AZ ÖRDÖG LEROBBANT ÜGYVÉDJE (az igazi!!!!)

2023-09-02 22:32


Innen is menni kell?
Hilda Wolf Csongovai -
2023-02-17



Apuék már intézik a magyarországi lakást. Orvost, stb…, az életet. Ők már elzárkóznak, soha többet nem mennek az eilati bevándorlási hivatalba. Megértem, elfogadom. De. Rengeteg hasonló sztorit kaptam. Többen javasolták, hogy költözzünk el Eilatról, mert ez “más” mint a központ. Egyre dühösebb vagyok. A lapulásra való felszólítás csak kutyapicsázást vált ki belőlem. Úgy döntöttem, hogy két dolgot akarok mindenképpen, ezért éhségsztrájkolni is fogok az épület előtt, ha kell. 1. A hölgy nyilvánosan kérjen bocsánatot apáméktól. 2. A felügyeleti szerv vizsgáljon meg minden döntést és panaszt legalább 10 évre visszamenően. Szicíliában érzem magam, mintha kikezdtem volna a maffia vezérével.


Izrael másik arca
Hilda Wolf Csongovai -
2023-02-13

Apám 83, az élettársa 82 éves, három éve élnek itt együtt. Magyarországon készítettek élettársi igazolást. Apám izraeli és magyar állampolgár, a hölgy magyar, nem akar semmit Izraeltől. A havi biztosítása 1800 sékel, fizeti. Eddig évente be kellett vonulniuk a hivatalba a dossziéval, amiben ott volt minden értelmetlenség, amit kértek tőlük. Fényképek, számlák, stb. Idén ezt már fel kell tölteni az interneten. Ezzel elcsúsztak, illetve hiányos volt. Az apám nem nézte a levelezését. Mai napig nem kaptak időpontot. Tegnap reggel bementem velük az eilati hivatalba, hogy ugyan segítsenek már. Nem. Menjen el a hölgy és vissza sem jöhet. Mások is megoldották, nekik is meg kellett volna. Az ügyintéző alaposan megalázta az öregeket. Természetesen a hölgy ma elhagyja az országot, és hamarosan az apám is, mert ők „itt nem élhetnek együtt”. Sok mély levegőt kellett vennem, hogy átgondoljam mit mondok. Ha valakinek van ötlete, hogy mit tegyünk, kérem keressen. A sztorit szeretném a minisztériumba eljuttatni. Itt bármit megtehet egy hivatalnok? Nem ebbe az Izraelbe jöttem 10 éve.

 

Jóska O3G Piroska: hajfai bakmacskafarmer

#8857 Kihallgatáson a T. Törvényszék és az ördög lerobbant ügyvédje előtt

2023-09-03 13:09

 

 

Ma is elég sokat tevékenykedtem.

Mármint ha a teljesítményt nézzük, nem az időt.

 

Reggel elkísértem Zsuzsit vásárolni, mert ő sincs jobb állapotban mint én.

 

 

 

 

Újra levettem az ajtólapot, mert szereltem rá egy fillérekért kapható ütköző rögzítőt,

kivittem a kis kukánkat a konténerbe, egy kilyukadt nagy gumimatraccal együtt ,

lebontottam az udvaron a sátrat, összecsomagoltam és elraktam a helyére.


Szerintem ennyi egy napra éppen elég, az én állapotomban.

 

Szerencsére, amin mások órákig tökölnek, nekem csak pár perces ügyködés.

 

Ezt az ügyességet kaptam ajándékba a Teremtőmtől.

 

 

.

 
Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8858 ÓRIÁSI SZEXBOTRÁNYT ROBBANTOTT AZ ÖRDÖG LEROBBANT ÜGYVÉDJE!

2023-09-03 13:18

Egy másik Kéktangás Eiláti Kúrva hagyta, hogy a gravitáció átvegye az irányítást

 

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8859 ÓRIÁSI SZEXBOTRÁNYT ROBBANTOTT AZ ÖRDÖG LEROBBANT ÜGYVÉDJE

2023-09-03 13:58

 

Ezért van az, hogy az izraeliek inkább a közeli földközi-tengeri országokba,

Görögországba, Törökországba és Portugáliába járnak nyaralni,

mert ott hatvan, sőt még több százalékkal kell kevesebbet fizetniük, mint otthon.

 

És ilyen árak mellett viszonylag kevés, csak 2,24 millió külföldi vendég látogatott el Izraelbe.

 



2009 körül kezdtek a csillagokba emelkedni az árak, az volt az utolsó év, amikor az árszínvonala azonos volt az OECD- átlaggal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

 

 

.

Évfolyamelső dániel IMPI :illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8860 az OECD jelentése szerint Izraelben voltak 2022-ben a legmagasabbak a megélhetési költségek

2023-09-03 14:03

 

MAGYARORSZÁG HELYEZÉSE

 

Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

 

Évfolyamelső dániel IMPI: illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8861 az OECD jelentése szerint Izraelben voltak 2022-ben a legmagasabbak a megélhetési költségek

2023-09-03 14:03

 

IZRAEL HELYEZÉSE

 

 

Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

 

Évfolyamelső dániel IMPI: illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8862

2023-09-03 14:13

DRÁGASÁGI VERSENY

 

 




Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8863

2023-09-03 14:17

 

 

Izrael árszínvonala 38 százalékkal meghaladta az OECD-országok átlagát,

és az első helyet megszerezve még Svájcot is megelőzte a drágasági versenyben.

 

Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

 

.

Bablevestzabáló Kisjucus

#8864

2023-09-03 14:21

Izrael árszínvonala 38 százalékkal meghaladta az OECD-országok átlagát,

és az első helyet megszerezve még Svájcot is megelőzte a drágasági versenyben.

 

EX"NŐ" , vagyis Eiláton illegálisan takarító Húsz Sörös Lotyó

#8865

2023-09-03 14:25

Csobbanás A Dr Dániel Vörös Tenger Homokos Partján.

A háttérben a Vadiúj Lakásaink....

 

 

Sandor Strasszer

#8866 Csobbanás A Dr Dániel Vörös Tenger Homokos Partján. A háttérben a Vadiúj Lakásaink....

2023-09-03 14:30

 

Drága EX"NŐ" , vagyis Eiláton illegálisan takarító Húsz Sörös Lotyó!

 

Egy másik Kéktangás Eiláti Kúrva

#8867

2023-09-03 14:35

Drága Húszsörös dobos MEDDI andika, a bolond zugügyvéd exe!

Te csak hagy azt a liba dumát, inkább gyere vissza az édes Mesterhármasba!

 

Dr Mády O2G "Zoltán" Egon : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#8868

2023-09-03 16:17

 

 

Ez a bolsewikk  marha én vagyok, 2016 augusztusában

évfolyamelső dániel IMPI genderlányom diplomaosztó ünnepsége után,

 

a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara előtti tömegben

 

.

Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara

#8869 IGAZOLÁS

2023-09-03 16:45

Kedves Halálközeli Kékszalagos Öregcicák!

Ezennel igazol JÜK , hogy Évfolyamelső dániel O1G IMPI péter

Ashdódbasznádi Illegális Takarító

 

sikeres évfolyamelső áljogász vizsgát tett a Kamaránk előtt.

 

.

 

Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara

#8870

2023-09-03 16:50

.... továbbá napi húsz sört felhörpintő kedves neje is majdnem évfolyamelső vizsgát tett , ITT nálunk...

 

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8871

2023-09-03 16:56

Kedves Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara!


Köszön JÜK, hogy megpróbálták viccesre fogni a dolgainkat.....

 

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

#8872 Az ördög lerobbant ügyvédje újabb makacs bizonyítékokat hozott nyilvánosságra

2023-09-04 17:27

 

Az ördög lerobbant ügyvédjének bejegyzése változtatás nélkül.

 

Sikeres, FIDESZ- TEK- O1G- MTVA- korrupció- és demagóg hazugságok-nélküli

szép új hetet kíván az Új Barátnőm

 

az Új Lakásom szürke illemhelyéről

 

minden kedves kék szalagos öregasszonynak, ismerősömnek és követőmnek!

 

Üdvözlettel:

Évfolyamelső dániel IMPI : illegális takarító, kékszalagos alkoholista , az ördög lerobbant ügyvédje

 

.

4194 Gábor dr. Matlák

#8873 Néz JÜK meg, hogy van valami munkánk mára......

2023-09-05 12:54

 

ALANT A MOBIL OLTÓÁLLOMÁSUNK ,

A HALÁLKÖZELI KÉKSZALAGOS ÖREGCICÁK ÉS ELMEBETEG DÁNIEL IMPI RÉME.....

 

Az ördög lerobbant ügyvédjének Ex Halálközeli Kékszalagos Öregcicái

#8874

2023-09-05 13:00

4194 Gábor dr. Matlák!

Munkanélküli segíjkéért  kellene folyamodj!

Mi már nem tolongunk és nem lájkoljuk az ördög lerobbant ügyvédjének a marhaságait!

 

Köröző Főparancsnok úr

#8875

2023-09-05 13:07

Az ördög lerobbant ügyvédjének ex felesége örülne, ha végleg bebörtönöznék a bilist!

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...