Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#526

2012-02-11 23:32

Nagyszerű volt kimutatta népem összefogását békésen ideje , hogy a külföldi nagyhatalmak elfogadják a Magyar nép kívánságait. Isten segítse Hazánkat!!!

Vendég

#527

2012-02-11 23:40

Bár személyesen nem vettem részt, de úgy láttam, ez a felvonulás a szeretetről szólt, és ez volt a legnagyobb ereje ennek a békemenetnek.

Vendég

#528

2012-02-12 00:04

Támogatom innen messze Ausztráliábol

Vendég

#529

2012-02-12 00:05

Éppen ideje volt már megmutatnunk, de érik a következő
-bennem legalább is- az EU ellen. Elég a hazug mocsko- lódásból, hazaárulásból !

Vendég

#530

2012-02-12 01:02

Felemelő élmény volt, reméljük, hogy eredménye os lesz!

Vendég

#531

2012-02-12 02:43

Igen, ideje volt megmutatni, hogy össze tudunk fogni. Felemelö érzés volt ott lenni a békemeneten. Nagyon örülök, hogy elmehettem. Sajnos azt is meg kell irnom, hogy erröl a nyugati sajto nem szàmolt be. Én svàjcban is élek, és sajnos a sajtoban semmit sem irtak erröl a bàkemenetröl, nem tudtàk meg a svàjciak mily erö van a Miniszterelnökünk mögött. Többnyire a Magyarorszàgrol és Miniszterelnökünkröl, akit szélsö jobboldalinak mutatnak be negativ hirekeket lehet olvasni. Nagyon remélem, hogy sokakhoz eljut ez a lehetöség, hogy itt is kinyilvànithatjàk együttérzésüket és ezt megtudhatjàk azok is akiktöl elzàrtàk ennek a hirnek a valo igazsàgàt.
hajrà Magyarorszàg, Isten àldja Orbàn Viktort!

Vendég

#532

2012-02-12 02:53

Ez a jo ut, még ha hosszu és göröngyös is! csak tovàbbra is össze kell tartanunk.

Vendég

#533

2012-02-12 09:35

AZ ALÁÍRÁST MEGERŐSÍTEM!

Vendég

#534

2012-02-12 09:57

1970-ben elhagytam hazámat,mert nem tudtam élni a hazug rendszerben! Megöregedtem, hazajöttem. Nem akarom mégegyszer elhagyni hazámat, ne engedjük hogy gyurcsányfélék ujra hatalomra kerüljenek! Felemelő érzés volt résztvenni a békemeneten!!!!!!

Vendég

#535

2012-02-12 11:17

Felháborító a magyar baloldali személyek szereplése az EU fórumokon. Aki szégyelli, hogy magyar, azonnal mondjon le az ott betöltött (mellesleg busásan megfizetett ) tisztségéről !
Jellemtelen viselkedésükkel az egész országra szégyent hoznak.
Nagy erőt kívánunk a Miniszterelnök Úrnak az országért folytatott harcban. Az egyetlen volt abban a nevezetes vitában, aki kultúráltan viselkedett. Az országra támadó küldöttek ezzel szemben olyanok voltak, mint egy hiéna falka, felszólalásaik pedig pontosan megegyeztek a hazai parlamentben az MSZP képviselők által megfogalmazott vádakkal. Micsoda véletlen !?

Vendég

#536

2012-02-12 11:21

Többször, szívesen visszaolvasom ezeket a véleményeket, erőt és hitet adnak abban, hogy még sokan vagyunk, és ne abban higgyünk, hogy sokan elbizonytalanodtak. A 2/3-os győzelem megfélemlítette az ellenzéket és mindent megtesznek ennek a kormánynak az ellehetetlenítésére. Nem szabad engednünk. Elszomorít, hogy elég sokan visszavonták, vagy láthatatlanná tették aláírásukat, véleményüket. Még mindig van megfélemlítés? Álljunk ki Dr. Orbán Viktor miniszterelnök és kormánya mellett minél többen és egyre elszántabban, nagy szükség van rá. (Javaslom, használjuk a miniszterelnöki megszólítást, hiszen Ő a miniszterelnökünk. Spórolunk a miniszterelnök használatával, (miért?) furcsa, hogy a TV-ben többször is a híradások alkalmával „ csak” Orbán Viktornak említik, pedig megérdemli ezt a tiszteletet.) Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok! Isten éltesse sokáig a Miniszterelnökünket Orbán Viktort !
Várjuk a következő békemenetet!

Vendég

#537

2012-02-12 11:37

Miért kell nekünk, az egyszerű állampolároknak viselni az EU fórumokon az ország érdekei ellen elszántan hadakozó küldöttek nagyon magas fizetésének költségeit ?
Aki büszkén hangoztatja, hogy szégyenli, hogy magyar, hogy lehet olyan arcátlan, hogy a magyarok nevében továbbra is ott ül és annyit árt ennek az országnak, amennyire csak képes ! Nincs lehetőség arra, hogy ezektől az egyénektől - Göncz Kinga, Bokros Lajos stb - elvegyék a mandátumukat?

Vendég

#538

2012-02-12 11:37

Nem voltam ott, de minden célkitűzéssel egyetértek.
Jeaner Chaveaux

#539 bolesandor@gmail.com

2012-02-12 11:56

Az EU-ban a Néppárt a legnagyobb, de kissebbségben van a más politikát folytató pártok szövetségével szemben. Ezért maradt ki az EU Alapokmányából akereszténység, mint történelmi tényező. Az Atheisták többen voltak, így döntöttek,Ez a többségi DEMOKRÁCIA! De akkor azt is demokratikusnak fogadja el az EU, hogy mi a fél évszázados kötelező atheizmus után úgy döntöttünk,(óriási többséggel ! )hogynálunk más irányú lesz a további politika !! Vagy szerintük mégsem a demokratikus többségi vélemény az irányadó, hanem egy kívülről jövő diktátum ???

Vendég

#540

2012-02-12 11:57

A feleségem és a magam nevében is hálásan
köszönöm Szilágyi Ákos úrnak ezt a lehetőséget!
Igaz barátsággal üdvözöljük, nagyon sok szeretettel
Latabár Endre és felesége Latabárné Pőcze Katinka

Vendég

#541

2012-02-12 14:26

Bort, búzát, békességet! Ilyen boldog eggyüttlétet

Vendég

#542

2012-02-12 15:12

....nagyon sokan voltunk, de mégtöbben leszünk, mert a liberál-bolsik aljaskodása egyre több embert ébreszt rá hogy vissza kell szereznünk azt, amiért őseink annyi vért ontottak: a hazát és szabadságot.

Vendég

#543

2012-02-12 15:16

....a liberális filozófiának vége van....Európa ébredezik !
HoHóLaci
Vendég

#544

2012-02-12 16:26

A békemeneten korom miatt nem vettem részt, de tiszta örömmel töltött el a látványa! Az külön szépsége volt a menetnek, hogy csak mosolygó, boldog embereket láttunk, még rosszkedvűt sem!

Az unió ülését felháborítónak tartom! A mi pénzünkön fenegetik a hóhér-bárdot! Felelőtlenség, hogy az ápolók magukra hagyta ezt az önjelölt napóleonokat, beképzelt dominákat, tudatlan ítészeket. Az igazi nagy baj, ha ezek nem intézeti szökevények, hanem felhatalmazással, megbízással garázdálkodnak! Kényszerzubbonyt rájuk, mielőtt nagy bajt csinálnak.


Vendég

#545

2012-02-12 16:32

Bennünk a Békemenet óta erősebb lett a bizalom, a remény és a tenniakarás. - mondta Balog Zoltán Orbán Viktor évértékelője előtt. http://www.youtube.com/watch?v=UVWM5CB8N0M

Vendég

#546

2012-02-12 16:50

Legközelebb is ott leszek, ha kell és kiállok O,V.mellett

Vendég

#547

2012-02-12 17:24

Hát így a helyes, ne mindig valami ellen tüntessünk, hanem inkább valami mellett. Főleg ha az NEMZETI ÉRTÉK.
Értetlenül nézem azokat akik az élet, a család a saját nemzetük és az Isten ellen foglalnak állást.

Vendég

#548 Re:

2012-02-12 17:31

#519: -  

Sajnos  Orbán  azóta már lefeküdt  a  E.U. nak  és a valutaalapnak!  A felirat  "Nem leszünk rabszolgák"  nemsokára  valoság lessz!!


Vendég

#549

2012-02-12 17:45

Ilyen megmozduláson máskor is részt veszek és köszönet a szervezőknek.

Vendég

#550

2012-02-12 18:09

A hozzászólást kár volt kötelezővé tenni.

Amúgy felemelő volt ez a kellemetlen mellékzöngék nélküli megmozdulás.