A Pilis legszebb tava NEM eladó!

A Pilis legszebb tava NEM eladó! / Közlemények / Győztünk!! Marad a miénk a tó. / Hozzászólások


Vendég

#1

2024-07-08 09:26

Öröm hír!
Azt is olvastam viszont hogy csak egy évre történt ez meg!
A cikk sajnos eltünt!

Vendég

#2

2024-07-08 09:38

....annál is inkább boldog vagyok, mert fiatalabb korunkban rengeteget jártuk oda napijegyel pecázni, csodás az a hely, meg kell védeni az utókornak !
Kívánom, hogy aki odajár pecázni görbüljön !
Szeretettel: Sütőék

Vendég

#3

2024-07-08 09:49

Szívből örvendek!

Vendég

#4

2024-07-08 09:51

Gratulálok a sikerhez.

Vendég

#5

2024-07-08 09:53

Nagyon orvendek a jo hirnek!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#6

2024-07-08 10:05

Nagyon örülök, és köszönöm az értesítést. Egyetértek a leírtakkal, ezért is vagyok mindig aktív, akármilyen kicsi is legyen a részem, amit hozzá teszek a nagy egészhez. Köszönöm az invitálást, remélem hamarosan élhetek vele. Jó egészséget kívánok mindenkinek, mert még biztos szükség lesz a munkájukra, és üdvözlöm az egész csapatot! Hegedűs Ida. Ui. A boldogság most már a Pilisben is terem.

Vendég

#7

2024-07-08 10:13

Jó hír, de résen kell lenni, hacsak 1 évre halasztották el!

Vendég

#8

2024-07-08 10:21

Nagy boldogság ez a közös siker. Köszönet részemről is aki aláírta velem együtt a petíciót. Csak így tovább! Egységben az erő!

Vendég

#9

2024-07-08 10:32

Köszönöm az értesítést! Nagyon örülök!

Vendég

#10

2024-07-08 10:32

Köszönöm az értesítést! Nagyon örülök!

Vendég

#11

2024-07-08 10:34

Kedves Márk!
Nagyon köszönjük, hogy az ügy mellé álltál!
Ezentúl másképp tekintek a tóra, ha elhajtok mellette autóval,
vagy sétálok a partján.
A tó megtanított minket összefogni, hinni, küzdeni és örülni a sikernek!
Még egyszer köszönöm!
Szilágyi Ildikó - Szilágyi tanya - Placskó
Lovászi Ibolya

#12

2024-07-08 11:17

Szívből gratulálok Márk az újabb sikeres fellépéshez a természet, az emberek, a gyermekeink, és a jövőnk védelmében. Köszönöm, hogy egy aláírással hozzájárulhattam mindehhez. Megtiszteltetés volt. ( ez sem üres szöveg ☺️)
A boldogság a kertben és a szívekben. ❤️

Egy nem Pilisben lakó, de Pilist imádó "követőd". 


Vendég

#13

2024-07-08 12:03

Kedves Márk! Nem Pilisen élek, viszont Magyarországon.
Minden ami itt történik, legyen az jó vagy rossz, érint engem, a családom, és főleg az unokáimat. Figyeltem eddig is a törekvéseit, gratulálok a kiállásaiért. Ezután is számíthat támogatásomra, minden jó ügy érdekében.
Üdvözlettel: Ilona

Vendég

#14

2024-07-08 13:02

Piisi, helyesebben visegrádi-hegységi vagyok és gyakorlott az ilyen ügyekben. Évtizedek óta harcolok, az állásommal fizettem érte, de nem adom fel. A természet mindenkié, nem néhány milliárdosé! A tavat készitése óta ismerem, de földhivatali átminősités hibája jó esélyt ad az ilyen törekvéseknek.

Vendég

#15

2024-07-08 17:32

Örülök, hogy sikerült!
Sajnos a "gengszterváltás" óta rengeteg élővíz, tó került egyesületi tulajdonból magántulajdonba! Onnantól váltak az egyszerű hétköznapi emberek számára elérhetetlenül túlárazott üzleti vállalkozásokká, újgazdagok sznobtanyájává! Az egyszerű természetszerető horgászt, aki -"uram bocsá..." a kifogott halat otthon meg is eszi, -felváltotta a milliós felszereléssel villogó etetőhajós, halradaros, drónos, zenét üvöltető, drága feromonos vegyszerekkel
etető "sporthorgász"! A halat nem viszi el, csak kínozni szereti! Kifogja egyszer, tízszer, százszor, ki tudja hányszor, aztán büszke arra, hogy ő sporthorgász és visszaengedi a zsákmányt! Kíváncsi lennék, hogy egy kötélen, kampóval a szájpadlásában, 100-150 métert húznák a víz alatt, naponta párszor élete végéig, akkor hogyan vélekedne az eféle sporthorgászatról?!
De ez az üzlet. A vadregényes természetből így lehet pár kiváltságosnak egy lecsupaszított (rendezett) elüzletiesített bevételi forrást, profitot teremteni! Hogy közben lassan eltűnik minden ami termèszetesen szép? Nem számít! A lényeg a bevétel és a sznobok urizálása!
Ezt most itt egy időre sikerült megakadályozni, csak így tovább! A természetet ne sajátítsa ki a magántulajdon semmilyen formája, maradjon mindenki számára elérhető, az eredeti "teremtett" szépségében!

Vendég

#16

2024-07-09 05:12

Örülök a sikernek, hogy én is részese lehettem.
Köszönöm a biztató levelet, megerősített hitemben , én csak egy kicsi vagyok de a sok kicsi egy óriássá válhat az összefogás által

Vendég

#17

2024-07-09 15:59

Köszönöm az értesítést!
Örülök a sikernek!

Vendég

#18

2024-07-09 16:10

Én nem arra lakom, de aláírtam a petíciót, mert nem bírom elviselni a hatalom rabló, mindent ellopó ténykedéseit! Ez egy gyönyörű kis tó,❤️ élvezzék az arra lakók! nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!! MIndig számíthatnak rám, ha meg kell menteni az életterünket a farkasoktól!

Vendég

#19

2024-07-10 20:07

Tegnap ott jártam és örvendeztem, hálát adtam. Köszönet!
Petikné Györgyi

Vendég

#20

2024-07-15 11:36

Kedves PilisVédők!
Határtalanul boldog vagyok! 💝😊🤗🙏