Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#376 Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-09 18:50

#373: Rákné Hajni - Re: Trollok eszetlensége 2.

Nem vettétek észre, hogy mindenki azt veszi észre a beírásaitokról, hogy csak vádaskodni meg trágárkodni tudtok?... Még azt sem tudjátok, hogyan keletkezik egy kondenzcsík, mi a kialakulásának a feltétele, hiszen tőlem kérdezitek! :D
Egyetlen tudományos bizonyítékkal nem támasztottátok alá, hogy vegyi anyagokat nem lehet repülőgépekből kipermetezni! Miközben már mások is megosztották veletek, hogy pont ezt teszi több időjárásmódosító cég is az Egyesült Államokban évtizedek óta! :D
Az a baj veletek, hogy nem tanultok semmiből, csak a saját hülyeségeiteket gépelitek be és mivel más eszközötök nincs, ezért ezt ellenem hozzátok fel vádnak! :D
Azt írjátok, hogy ne youtube videókkal, meg linkekkel jöjjek, aztán ti is azt osztotok meg velem... :D
Ejj, gyerekek, gyerekek, még nem nőtt be a fejetek lágya, de szerintem ezt már többen mondták nektek... :)
Nincs ezzel akkora baj, csak akkor, ha oda tévedtek, ahol ezt a stílust nem tolerálják...

Válaszok

Pssszt!

#377 Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-09 18:55:33

#376: Gábor Oberle - Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Szerintem el vagy tévedve.

Sokakat itt se maz összehordott maszlag, sem a gyerekes -és ráció mentes- "érveid" nem érdekelnek. Nem beszélve a "fenyegetőzésről" ami szintén, csak téged jellemez.

Arra ki se térek, hogy semmitmondó, bizonyítéknak titulált kulafröcsögéssel próbálsz bizonygatni egy mesét, amire semmi bizonyíték és amíg ilyenek nincsenek addig nincs is! :) De ha lenne is -de nincs- akkor sem tudnál tenni ellene semmit ,csak elmondhatnád a suliban, hogy te milyen okos kisgyerek vagy és már 10 évesen tudod biztosan, hogy van haarp meg chemtrail ...

Háttérhatalom

#378 Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-09 18:55:57

Chem Trailor

#382 Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-09 20:12:54

#376: Gábor Oberle - Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Éreztem, hogy vissza kell még térnem. Azt hiszem én tudom hogy keletkezik a kondenz csík ;) Az anyagszóráshoz már fáradt vagyok, legyen annyi elég, hogy ha a mikroszkópikus holdkivonattal meghomeopatizált aluminiumot kivágják 10-12km magasan az tök jó, de a 7-8km-el alatta keletkező Cummulus felhők ezt egészen egyszerűen leszarják. Miért? Mert nem hatódnak meg az aluminiumtól, mert a képződésükhöz úgy ahogy van semmi köze. Kialakulásának feltétele: megfelelő légnedvesség, labilis hőmérsékleti rétegződés, trigger hőmérséklet megléte, kondenzációs magvak a levegőben, a konvekciós szintnek magasabbank kell lennie mint a kondenzációs szintnek, hogy létrejöhessen a kicsapódás, enélkül száraz termikekről beszélünk. Felhők létrejöhetnek réteglabilitástól is, de ezt most hagyjuk. A talajon a napsütés hatására a levegő felmelegszik, helyenként létrejönnek szupergradiensű zónák ahol a lokális hőmérsékleti gradiens elég magas lesz. Ezek a gyakorlatilag légpárnaként a földön elhelyezkedő ,,buborékok" csak dagadnak és daganak még valamilyen zavaró hatás, például Pista bácsi a lovaskocsival vagy István bácsi a trabantjával egyszerűen belemegy vagy a szél egyszerűen egy hidegebb hely fölé sodorja és ettől labilis légrétegződés esetén elszakad a termiknek nevezett buborék vagy kémény szerkezetűvé váló légtömeg. Kémény szerkezetű akkor lesz ha folyamatos levegőutánpótlást kap, erős szél esetén a szél megdarabolja ezt és folyamatosan elszakadó buborékokként áramlik fel, ekkor látható a gyorsan képződő majd elhaló és kis idő múlva újraképződő gomolyfelhő. A légtömeg emelkedik még el nem éri a harmatpontot ahol a benne lévő vízgőz elkezd kicsapódni. A kicsapódó nedvesség miatt csökken a levegő nedvességtartalma így a harmatpont is alacsonyabb lesz, ezt nevezzük harmatpont deficitnek. A látens hőt nem keverem bele ha kedvet kaptok utánajártok. A felhő ha elég erős az emelés akkor tornyosodni kezd egészen az inverziós rétegig ahol fordított(inverz) hőmérsékleti rétegződésű zóna alakul ki(a höm. a magassággal nő). Az erősebb termikek ,,átütik" ezt a réteget így magasabb felhőt hoznak létre mint a gyengébbek. Ha elég erős a termik a tropopauzáig tornyosodhat a felhő ahol szétterül, a teteje üllős lesz, létrejön a cumulonimbus-incus (üllős viharfelhő). Na itt jöhet(ne) a képbe a chemtrail és csökkenthetné a jégszemek méretét etc. Amennyiben plusz kondenzációs magvakat juttat a levegőbe a rakéta vagy repülőgép, a légnedvesség hamarabb elkezdhet kicsapódni, csökken az esetleges jégszemek mérete. Nem küldhetsz a felhőnek egy rakétát amire ráírod, hogy megrugdosom az anyád ha képződni merészelsz. Tehát alapvetően a kialakulást nem tudod befolyásolni csak azt, hogy milyen méretű csapadék hulljon belőle vagy éppen ne hulljon és annyira kicsi cseppek keletkezzenek, hogy ,,ne essenek le", de a felhő ottmarad. Ezért szeretem az olyan kiírásokat, hogy ,,Egy felhő sincs az égen, ezek a szemetek már megint szétchemtrailezék az időjárást jaaaj aszály van meg akarnak minket ölni!" Az viszont egyetlen egy embernek nem fordul meg a fejében a chemtrailhívők között, hogy esetleg anticiklonáris hatás érvényesül ami gyakorlatilag magasabb légnyomással és leszálló légmozgással jár, így nem kedvez a gomolyfelhő képződésének. Azért korántsem olyan kemények azok a chemtrailezők, hogy egy ciklont a páylályáról eltérítsenek vagy ilyesmi, szóval ne kössetek belém, hogy egy több ezer négyzetkilóméternyi kiterjedésű légköri képződményt csak úgy odébbugrasztanak. Vannak úgynevezett ciklonpályák, ha megfigyelkitek mindig ezeken jönnek végi a ciklonok a sarkkör irányából(tudom nyilván a haarp tolja őket le).  A felhőképződés tehát az aktuális meteorológiai helyzettől függ, ha anticiklonális hatás jön létre akkor nem nagyon látni gomolyfelhőt, ha ciklonális hatás érvényesül(pl fronok) akkor ez kedvez a kialakulásának. A kondenzcsíkot már leírtam, tessék visszaolvasni. Na, ez lenne a gomolyfelhő és a chemtrail hatásának fizikája konyhanyelvre butítva, szeretettel tőlem Neked, tisztelt Gábor. ;) Ha bármi nem stimmel, kultúrált kiegészítést szívesen fogadok.