Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

Chem Trailor

#382 Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-09 20:12

#376: Gábor Oberle - Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Éreztem, hogy vissza kell még térnem. Azt hiszem én tudom hogy keletkezik a kondenz csík ;) Az anyagszóráshoz már fáradt vagyok, legyen annyi elég, hogy ha a mikroszkópikus holdkivonattal meghomeopatizált aluminiumot kivágják 10-12km magasan az tök jó, de a 7-8km-el alatta keletkező Cummulus felhők ezt egészen egyszerűen leszarják. Miért? Mert nem hatódnak meg az aluminiumtól, mert a képződésükhöz úgy ahogy van semmi köze. Kialakulásának feltétele: megfelelő légnedvesség, labilis hőmérsékleti rétegződés, trigger hőmérséklet megléte, kondenzációs magvak a levegőben, a konvekciós szintnek magasabbank kell lennie mint a kondenzációs szintnek, hogy létrejöhessen a kicsapódás, enélkül száraz termikekről beszélünk. Felhők létrejöhetnek réteglabilitástól is, de ezt most hagyjuk. A talajon a napsütés hatására a levegő felmelegszik, helyenként létrejönnek szupergradiensű zónák ahol a lokális hőmérsékleti gradiens elég magas lesz. Ezek a gyakorlatilag légpárnaként a földön elhelyezkedő ,,buborékok" csak dagadnak és daganak még valamilyen zavaró hatás, például Pista bácsi a lovaskocsival vagy István bácsi a trabantjával egyszerűen belemegy vagy a szél egyszerűen egy hidegebb hely fölé sodorja és ettől labilis légrétegződés esetén elszakad a termiknek nevezett buborék vagy kémény szerkezetűvé váló légtömeg. Kémény szerkezetű akkor lesz ha folyamatos levegőutánpótlást kap, erős szél esetén a szél megdarabolja ezt és folyamatosan elszakadó buborékokként áramlik fel, ekkor látható a gyorsan képződő majd elhaló és kis idő múlva újraképződő gomolyfelhő. A légtömeg emelkedik még el nem éri a harmatpontot ahol a benne lévő vízgőz elkezd kicsapódni. A kicsapódó nedvesség miatt csökken a levegő nedvességtartalma így a harmatpont is alacsonyabb lesz, ezt nevezzük harmatpont deficitnek. A látens hőt nem keverem bele ha kedvet kaptok utánajártok. A felhő ha elég erős az emelés akkor tornyosodni kezd egészen az inverziós rétegig ahol fordított(inverz) hőmérsékleti rétegződésű zóna alakul ki(a höm. a magassággal nő). Az erősebb termikek ,,átütik" ezt a réteget így magasabb felhőt hoznak létre mint a gyengébbek. Ha elég erős a termik a tropopauzáig tornyosodhat a felhő ahol szétterül, a teteje üllős lesz, létrejön a cumulonimbus-incus (üllős viharfelhő). Na itt jöhet(ne) a képbe a chemtrail és csökkenthetné a jégszemek méretét etc. Amennyiben plusz kondenzációs magvakat juttat a levegőbe a rakéta vagy repülőgép, a légnedvesség hamarabb elkezdhet kicsapódni, csökken az esetleges jégszemek mérete. Nem küldhetsz a felhőnek egy rakétát amire ráírod, hogy megrugdosom az anyád ha képződni merészelsz. Tehát alapvetően a kialakulást nem tudod befolyásolni csak azt, hogy milyen méretű csapadék hulljon belőle vagy éppen ne hulljon és annyira kicsi cseppek keletkezzenek, hogy ,,ne essenek le", de a felhő ottmarad. Ezért szeretem az olyan kiírásokat, hogy ,,Egy felhő sincs az égen, ezek a szemetek már megint szétchemtrailezék az időjárást jaaaj aszály van meg akarnak minket ölni!" Az viszont egyetlen egy embernek nem fordul meg a fejében a chemtrailhívők között, hogy esetleg anticiklonáris hatás érvényesül ami gyakorlatilag magasabb légnyomással és leszálló légmozgással jár, így nem kedvez a gomolyfelhő képződésének. Azért korántsem olyan kemények azok a chemtrailezők, hogy egy ciklont a páylályáról eltérítsenek vagy ilyesmi, szóval ne kössetek belém, hogy egy több ezer négyzetkilóméternyi kiterjedésű légköri képződményt csak úgy odébbugrasztanak. Vannak úgynevezett ciklonpályák, ha megfigyelkitek mindig ezeken jönnek végi a ciklonok a sarkkör irányából(tudom nyilván a haarp tolja őket le).  A felhőképződés tehát az aktuális meteorológiai helyzettől függ, ha anticiklonális hatás jön létre akkor nem nagyon látni gomolyfelhőt, ha ciklonális hatás érvényesül(pl fronok) akkor ez kedvez a kialakulásának. A kondenzcsíkot már leírtam, tessék visszaolvasni. Na, ez lenne a gomolyfelhő és a chemtrail hatásának fizikája konyhanyelvre butítva, szeretettel tőlem Neked, tisztelt Gábor. ;) Ha bármi nem stimmel, kultúrált kiegészítést szívesen fogadok.

Válaszok

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 21:29:16


Gábor Oberle
A petíció szerzője

#399 Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-10 19:01:56

#382: Chem Trailor - Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Én a #376-os beírásomban a KONDENZCSÍK keletkezésének feltételeit kérdeztem, nem a felhők kialakulásának folyamatait... :)

1. A felhő nem egyenlő a kondenzcsíkkal, a keletkezésük hasonló. Felhők többféle magasságban is keletkezhetnek (talaj közelében és 13 km magasságban is), kialakulásukhoz szükséges a felfelé irányuló légáramlat, míg a kondenzcsík keletkezésének feltételei ezek:

1. Mínusz 40 Celsius fok alatti levegőhőmérséklet
2. 8000 méter feletti magasság (USA és Európa, a földterület felett)
3. A levegő túltelített vízpárával (több vízmennyiség van benne, mint normál állapotában)
4. A repülőgép hajtóműve szilárd szemcséket engedjen ki magából

2.  "Azért korántsem olyan kemények azok a chemtrailezők, hogy egy ciklont a páylályáról eltérítsenek vagy ilyesmi, szóval ne kössetek belém, hogy egy több ezer négyzetkilóméternyi kiterjedésű légköri képződményt csak úgy odébbugrasztanak." - A HAARP működéséről most hosszú lenne beszélni, de a lényeg, hogy nem eltérítenek ciklonokat, hanem LÉTREHOZNAK, OTT ÉS ABBAN AZ IDŐBEN, AMIKOR NEKIK SZÜKSÉGES! Esőt, havat, viharokat csinálnak vagy szárazságot, csapadékmentes övezeteket.

3. Nem kimondottan alumíniummal végzik a chemtrail tevékenységet, több anyagot használnak fel hozzá, ezt az alumíniumot nem tudom, mért erősítik annyira a szkeptikusok... David Keith-ről már korábban volt szó (#314-es hozzászólásom), ő a 2010-es tanulmányában ezekkel az anyagokkal dolgozik:

http://i.imgur.com/HH39YeL.jpg...




































A képből láthatod, hogy nem kimondottan a felhőcsinálás a cél, hanem a Nap sugarainak visszaverése. A chemtrail tevékenységnek több célja van, nemcsak ez.

1. Időjárás-változtatás
1/b. Az időjárás változás következtében a termés kárba vész, így kénytelenek vagyunk GMO-t importálni.

2. Népességcsökkentés
3. Az élővilág beteggé tevése
4. A HAARP működésének segédanyaga
5. Nanorészecskék/nanorobotok bejuttatása az emberek szervezetébe, amellyel távolról irányíthatóvá válnak.
6. A Nap káros sugarainak visszaverése
7. Napfény elrejtése, aminek következtében D-Vitamin hiány lép fel, ennek a következményét pedig nem kell leírnom.
8. A napenergia elleni háború, ugyanis a napelemek így nem képesek elegendő fényt begyűjteni.

Ez a nyolc dolog, amely a kutatók szerint a chemtrail célja.

Egyelőre nagyjából ennyi.