Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#399 Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-10 19:01

#382: Chem Trailor - Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Én a #376-os beírásomban a KONDENZCSÍK keletkezésének feltételeit kérdeztem, nem a felhők kialakulásának folyamatait... :)

1. A felhő nem egyenlő a kondenzcsíkkal, a keletkezésük hasonló. Felhők többféle magasságban is keletkezhetnek (talaj közelében és 13 km magasságban is), kialakulásukhoz szükséges a felfelé irányuló légáramlat, míg a kondenzcsík keletkezésének feltételei ezek:

1. Mínusz 40 Celsius fok alatti levegőhőmérséklet
2. 8000 méter feletti magasság (USA és Európa, a földterület felett)
3. A levegő túltelített vízpárával (több vízmennyiség van benne, mint normál állapotában)
4. A repülőgép hajtóműve szilárd szemcséket engedjen ki magából

2.  "Azért korántsem olyan kemények azok a chemtrailezők, hogy egy ciklont a páylályáról eltérítsenek vagy ilyesmi, szóval ne kössetek belém, hogy egy több ezer négyzetkilóméternyi kiterjedésű légköri képződményt csak úgy odébbugrasztanak." - A HAARP működéséről most hosszú lenne beszélni, de a lényeg, hogy nem eltérítenek ciklonokat, hanem LÉTREHOZNAK, OTT ÉS ABBAN AZ IDŐBEN, AMIKOR NEKIK SZÜKSÉGES! Esőt, havat, viharokat csinálnak vagy szárazságot, csapadékmentes övezeteket.

3. Nem kimondottan alumíniummal végzik a chemtrail tevékenységet, több anyagot használnak fel hozzá, ezt az alumíniumot nem tudom, mért erősítik annyira a szkeptikusok... David Keith-ről már korábban volt szó (#314-es hozzászólásom), ő a 2010-es tanulmányában ezekkel az anyagokkal dolgozik:

http://i.imgur.com/HH39YeL.jpg...




































A képből láthatod, hogy nem kimondottan a felhőcsinálás a cél, hanem a Nap sugarainak visszaverése. A chemtrail tevékenységnek több célja van, nemcsak ez.

1. Időjárás-változtatás
1/b. Az időjárás változás következtében a termés kárba vész, így kénytelenek vagyunk GMO-t importálni.

2. Népességcsökkentés
3. Az élővilág beteggé tevése
4. A HAARP működésének segédanyaga
5. Nanorészecskék/nanorobotok bejuttatása az emberek szervezetébe, amellyel távolról irányíthatóvá válnak.
6. A Nap káros sugarainak visszaverése
7. Napfény elrejtése, aminek következtében D-Vitamin hiány lép fel, ennek a következményét pedig nem kell leírnom.
8. A napenergia elleni háború, ugyanis a napelemek így nem képesek elegendő fényt begyűjteni.

Ez a nyolc dolog, amely a kutatók szerint a chemtrail célja.

Egyelőre nagyjából ennyi.

Válaszok

Pssszt!

#400 Re: Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-10 19:29:05

#399: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Ez hülyeség! (ez a tőled megszokott válaszok átlagolva és 2 stóba tömörítve ... élvezd a hatását)

János

#401 Re: Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-10 19:30:46

#399: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Amúgy akkor ez most mérgez vagy egy újabb -mérgezó- ózonpótlóréteget alkot? Merteddig esküdni mertetek, hogy a júdüngyíkemberek -akikrégennemvóótak!!!444!!!- mind nehétfémekbe akarnak minket folytani, meg leprássá tenni meg jóistentusja ...

Chem Trailor

#402 Re: Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

2013-12-10 19:31:05

#399: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re: Trollok eszetlensége 2.

Köszönöm a terjedelmes választ és hogy időt szakítottál rám és ezeket kigyűjtötted. A felhőképződést azért ,,kevertem" bele a témába, mert racionalizálni próbálom a chemtrail hatását az alacsony légkörre, de mint az eszmefuttatásomból kiderül, nem nagyon lehet kapcsolatba hozni. A kondenzcsík keletkezésének feltételei kicsit sántítanak, ezt leírtam még valahol a korábbi oldalak valamelyikén. Ha a napfényt olyan mértékben elfedné a chemtrail által keltett ,,alu vagy akármilyen függöny" , hogy D vitamin hiányt okozhasson akkor nem lenne nappal, beköszöntene a jégkorszak és így mint ahogy írtad nem működnénke a napelemek, de a fotoszintézis sem, így mindenki meghalna. A HAARP működéséről írhatnál ha van rá időd, szívesen olvasom, mert okulok és okultam a kommentjeidből, mert legalább megismerem a másik tábor elméleti hátterét és az elmélet alapjait.
Szép estét!