Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

#4101 Milyen vereség? Nem összefogás van?

2021-10-17 12:28

Jóska O3G Piroska

Már 20.000! Napról-napra többen vagyunk... együtt bármit elérhetünk! Sok szeretettel és nagy örömmel köszönt JÜK  a civil csoportunk 20.000. kedves tagját is!

Jóska O3G Piroska

#4102 Napról-napra többen vagyunk...

2021-10-17 12:30

LÁTNOK Elmebeteg  ÉVFOLYAMELSŐ dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye Ez lesz a dékás narratíva?

Milyen vereség? Nem összefogás van?

#4103 örömmel köszönt JÜK a civil csoportunk 20.000. kedves tagját is!

2021-10-17 12:32

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

Én tisztelem a preferenciátokat, de muszáj minden komment szekciót teleszemetelni a támogató kommentekkel?

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

#4104 Milyen vereség? Nem összefogás van?

2021-10-17 12:46

Gyurcsótány hagyja Makit nyerni, gyártottak neki szavazatokat, mert rájöttek, hogy Dobzsevvel nem fognak soha nyerni.

a civil csoportunk 20.000. kedves tagja

#4105 Gyurcsótány hagyja Makit nyerni, gyártottak neki szavazatokat,

2021-10-17 12:51

 

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Ha Dobrev nyer, de nagyon szűken, MZP megint előáll, hogy benne van még tartalék, szóval neki kell miniszterelnök jelöltnek lenni. Dobrev eközben folytatni fogja a feles többséggel való alkotmányozás és hasonló szöveget, ami remek táptalaja egy polgárháborúnak. Eredmény: káosz.

Ha MZP nyer, minden oldalról támadni fogják... nem csak a kormányoldal fogja bemutatni valós hibáit, hanem Gyurcsány-család sem fogja annyiban hagyni.

 

Eközben KamuGeli mellett szintén olyan ember, akinek van még egy ellenfele: saját maga.

 

Minden beszéde maga az absztrakt logika, üldözési mánia, zagyvaság.

A hatalmi harc tehát folytatódni fog az ellenzéki oldalon.

Eredmény: káosz.

 


Úgyhogy aki nyugodt, békés államot szeretne, ne foglalkozzon ezekkel, és jövőre hallgasson a szívére, de legalább az eszére. Európa úgyis robog a szakadék felé, és kb. már csak nálunk van fék, ilyen helyzetben nem érdemes vezetőt cserélni...

Mády SOKFOGÚ Egon

#4106

2021-10-17 12:53

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Szerintem hagyják Makit nyerni, mert rájöttek,

 

hogy vele nem csak az ellenzékieket lehet hülyíteni,

hanem nekiállnak a Fidesztől elszipkázni a megtéveszthető szavazókat.

 

Választás után majd kihajítják és Gyurcsány talál egy balekot, aki végrehajtja az ő programját.

 

.

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

#4107

2021-10-17 12:55

Mády SOKFOGÚ Egon

Semmiféle elszipkázott szavazat nincs. Aki 2016-ban Orbánra szavazott SEMMI OKKA NINCS MÁSRA SZAVAZNI!

 

Az irány azóta sokkal-sokkal jobb.

 

Hülyeség, baromság, ne vegyünk át mindent, amit szajkóznak!!!

Pintér EGYFOGÚ Egon

#4108

2021-10-17 12:57

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Nyilván nincs oka, de rengeteg a megtéveszthető ember.

Makiból faragnak egy ilyen "nemzetegyesítő középpártit", amit Dobrevből nem lehet.

 

Az egész cirkusz és porhintés, de ezt nem mindenki tudja.

Ágnes Bableves Fodor

#4109 Az egész cirkusz és porhintés, de ezt nem mindenki tudja.

2021-10-17 13:00

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Úgy érzem, hogy a pálya széléről mondja ön  a tutit. Ki kell várni a végét.

Piri Bableves Vágai

#4110 elmebeteg dániel : jeruzsálemi áljogász ,álrégiségboltos és stb kékszalagos hókuszpók

2021-10-17 13:03

IMPI , Önt eddig elismeréssel figyeltem de most úgy látom nagy a bizalma egy gőgös akarnok ember irányába

Nagy GYula

#4111 IMPI , Önt eddig elismeréssel figyeltem de most úgy látom nagy a bizalma egy gőgös akarnok ember irá

2021-10-17 13:06

Piri Bableves Vágai

Maki-Zay egy sunyisan arrogáns fideszes alattvaló... Vajon Orbàn miért nem támadja, mint Gyurcsótányt v. KaLácsonyt ????!!!! Mert így marad hatalmon Orbán a bábúja segítsègével !!!!!

Zsuzsanna Horváth

#4112

2021-10-17 13:08

LÁTNOK Elmebeteg ÉVFOLYAMELSŐ  dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott Ördög ügyvédje mindenhol ott van??? ??

Túl jól informált nak tűnik kicsit gyanús!!!!

 

 

Katalin Gerő

#4113

2021-10-17 13:10

LÁTNOK Elmebeteg ÉVFOLYAMELSŐ  dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott Ördög ügyvédje

Ez mire volt jó?

Még nem volt elég a provokatív, kártékony megszólalásokból?

Ha szándékosan akar ennek az országnak kárt okozni, akkor szóljon,

bár sokat nem kell gondolkodni a válaszon.

 

Most leginkább csöndben kellene maradni!

Keserű Sanyesz , TOP2 ÖRDÖGÜGYVÉDJE

#4114 Most leginkább csöndben kellene maradni!

2021-10-17 13:16

Katalin Gerő

LÁTNOK Elmebeteg ÉVFOLYAMELSŐ  dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott Ördög ügyvédjének mindenként BEFELLEGZETT ...

AKár Orbán , Akár Bögrev , Akár Makizaj lesz a kormányfő 22-ben.

 

és ezt ő is tudja

 

.

4194 Gábor dr. Matlák

#4115

2021-10-17 13:37

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

Ébredésed után, kb mennyi idővel jut először eszedbe hogy mi tennivalód van ma?

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

#4116 Ébredésed után, kb mennyi idővel jut először eszedbe hogy mi tennivalód van ma?

2021-10-17 13:40

4194 Gábor dr. Matlák

Úgy 15-20 perc múlva eszembe szokott jutni, hogy kávézni kéne...

azután a kávé után az  jut eszembe, hogy nemcsak tegnap ,

de már egy bő hete

 

egyetlen egy aláiráshamisitást sem hamisitottam....

 

hehehe

Wera Bablewes Lőwy

#4117 egyetlen egy aláiráshamisitást sem hamisitottam....

2021-10-17 13:46

 

 

EZ JÓÓÓÓÓ , BILIS.

ÉS IGAZ....

FERI SZERETI , HA BEVAL JÜK A MÚLASZTÁSAINKAT

EGY FRISS , ROPOGÓS , KÉKSZALAGOS DEMOKRATA PÉLDA :

A munkatársaival telefonbetyárkodott Gyurcsány Ferenc. Az erről készült videót imádják a kommentelők.

 
 

Gyurcsány arra volt kíváncsi, hogy miként reagálnak a DK-s kollégái, ha robothangon beszél velük, mintha egy automata hívást kaptak volna, amely a választási részvételre buzdít.

Meglátjuk, visszaszólnak-e. Ha nem, még az is lehet, hogy provokálni fogom őket

– kezdte videóját a pártelnök.

Miért teszi le a telefont, amikor a pártelnök akar magával beszélni?

– vonta kérdőre Sabján-Petrovszki Lászlót Gyurcsány a videóban. – Ez te vagy? – reagált meglepetten a pártigazgató, aki azt hitte, robocall hívta.

A szórásból nem maradt ki Vágó István egykori tévés kvízmester, a DK elnökségi tagja sem, akinek először nem esett le, hogy Gyurcsány túljárt az eszén, így lerakta a telefont.

 

Azt hittem, a gép beszél

– mentegetőzött Vágó, amikor Gyurcsány újra hívta. – Igen, azok után, hogy beszóltam kétszer, hogy jobban mondom, mint te. A lélekjelenléted csodálatos – szúrt oda.

Sipos Eszter Tünde

#4118 A munkatársaival telefonbetyárkodott Gyurcsány Ferenc.

2021-10-17 13:50

Wera Bablewes Lőwy

A sok hülye(bocsánat) meg előválasztgat,azt az összes izraeli ámpolgár!

Sipos Eszter Tünde

#4119 A sok hülye(bocsánat) meg előválasztgat,azt az összes izraeli ámpolgár!

2021-10-17 13:56

HUPSSSSZ! Elszóltam magam!!!

Az izraeli egészségügyi miniszter nem tudta, hogy be van kapcsolva a mikrofonja!

Az ország belügyminiszteréhez intézett beszédében azt mondta:
 
 
A vakcinázási útleveleknek
nincs orvosi vagy járványügyi indoklása,
ezek célja csak az,
hogy nyomást gyakoroljanak
a nem oltott állampolgárokra a későbbi oltás miatt.

 

Ági Bableves Kallóné Gyermekkori Képe

#4120 Re: A sok hülye(bocsánat) meg előválasztgat,azt az összes izraeli ámpolgár!

2021-10-17 13:59

Zsuzsanna Bableves Sztaskó

#4121 dobrev klára nem dobos Meddő andrea. Három gyereket szűlt a ferinek

2021-10-17 14:05

Nem tetszik ahogyan lejárató kampányt folytattál ellene

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

KaLácsony GeLgeJ

#4122 Budapest közvilágitása ámokfutásom alatt

2021-10-17 14:14

a dugóban veszteglő autók világítják meg az utakat

Jóska O3G Piroska

#4123 a dugóban veszteglő autók világítják meg az utakat

2021-10-17 14:16

KaLácsony GeLgeJ

A közvilágítást azt meg kikapcsoltátok, hogy a dugó jobban világítson!

Komiszar Ilona

#4124 MENEKÜLNEK AZ ÖREGCICÁK ELMEBETEG DÁNIEL SŰLYEDŐ HAJÓJÁRÓL

2021-10-17 14:22

 

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Hogy van ez este lessz eredmény, de ön már tudja az eredményt?

Na ennyit önről,

azt hittem ön egy demokratikus becsületes ember,

hat nagyot csalódtam.

 

Nem követem tovább…

 

PÁ ,KIS ORRRMÁNYOS ARANYOM ,PÁ ....

 

.

Ágnes Mészárosné Pataki - Erzsébet Dné - Erzsebet Paksicza

#4125 Re: MENEKÜLNEK AZ ÖREGCICÁK ELMEBETEG DÁNIEL SŰLYEDŐ HAJÓJÁRÓL

2021-10-17 14:25

#4124: Komiszar Ilona - MENEKÜLNEK AZ ÖREGCICÁK ELMEBETEG DÁNIEL SŰLYEDŐ HAJÓJÁRÓL  

 

Elmebeteg dániel O1G Bilis IMPI péter : átmenetileg törölt , leradirozott zördögügyvéggye

 

Hogy van ez este lessz eredmény, de ön már tudja az eredményt?

Na ennyit önről,

azt hittem ön egy demokratikus becsületes ember,

hat nagyot csalódtam.

 

Nem követem tovább…

 

PÁ ,KIS ORRRMÁNYOS ARANYOM ,PÁ ....




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...