Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Thürmer Gyula

#4051 Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb

2021-10-17 03:08

a liberalizmus és a fasizmus céljai megegyeznek. A liberalizmus totálisan fel akarja számolni az ellenfeleit, ennek érdekében félrevezeti és manipulálja az embereket. Olyannak mutatja be a világot előttük, amilyen sohasem volt! Előtérbe kerültek a különös genderideológiák és térdeplős mozgalmak –

az Egyesült Államokban nem a mai szegényekkel és a rászorulókkal foglalkoznak, hanem azokkal, akiknek az ük-ük-üknagyapja rabszolga volt. Nem veszik észre azt sem, hogy sokan még ma is ugyanannak a rendszernek a szolgái.

az elmúlt évek genderpolitikája is olyan kérdéskör, amelyet a liberális média fölkarolt és támogat. Egyes pártok pedig jelentős politikai tőkét tudnak kovácsolni ezekből a mozgalmakból. Ezektől azonban nem fognak megoldódni az alapproblémák, amelyeket a kapitalizmus, mint rendszer hozott létre.

Tőrös-Mizsei Bableves Alexandra Izabella

#4052 az elmúlt évek genderpolitikája is olyan kérdéskör, amelyet a liberális média fölkarolt és támogat.

2021-10-17 03:15

NE ÁLLJATOK HAMIS PRÓFÉTÁK MELLÉ

AKI BALOLDALI , NE SZAVAZZON SE BÖGREVRE , SE MAKIZAJRA

Demokratikus IMPIT BEBETEAVONOZÓ Mumpsz

#4053 Az ősi város neve az jelenti: "hét kút",

2021-10-17 03:19

Ennek örömére én pedig felveszem az IMPIT BEBETEAVONOZÓ nevet

Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

#4054 Ennek örömére én pedig felveszem az IMPIT BEBETEAVONOZÓ nevet

2021-10-17 03:22

Demokratikus ENGEMET BEBETEAVONOZÓ Mumpsz

Köszönöm kedves barátom!

Tamás Rubóczki

#4055 Re: Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb

2021-10-17 03:24

Meeszaaros Katalin

#4056 Re: Re: Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb

2021-10-17 03:26

Békés István

#4057 Re: Re: Re: Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb

2021-10-17 03:29

#4056: Meeszaaros Katalin - Re: Re: Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb 

 Mondom is a komcsi nyuggereknek, hogy idén már kétszer szavaztak, jövőre teljesen felesleges elmenniük! Csak egynek esett le miért mondtam! 

Panka Bableves Földváry

#4058 Re: Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb

2021-10-17 03:31

#4051: Thürmer Gyula - Orbán az összes nyugat-európai politikusnál bölcsebb 

  Thürmer elvtársnak , azaz Gyula bátyámnak  is  minden jót kívánunk. Panka és a komondorok.

Kunigunda Bableves Thúróczi Lutz

#4059 Thürmer elvtársnak , azaz Gyula bátyámnak is minden jót kívánunk. Panka és a komondorok.

2021-10-17 03:33

Panka Bableves Földváry , 1-et értünk

Pintér EGYFOGÚ Egon

#4060 Thürmer elvtársnak , azaz Gyula bátyámnak is minden jót kívánunk. Panka és a komondorok.

2021-10-17 03:35

Panka Bableves Földváry ,ó én szerencsétlen . Bemoslékoztam magamat....

Mumpszrágta dánielné (MEDDIKE)

#4061

2021-10-17 03:40

Szép napot mindenkinek!

Egyébként nagyon jólesik nekem, hogyThürmer Gyula elftás

építő szándékú politikus, aki elismeri ami jó és nem hazudja az ellenkezőjét pofátlanul, mint a mostani ellenzék.

 

Egy értelmes ember, aki nem fenyegetőzik,

nem elszámoltatni

és kisemmizni akar,

 

csak igyekszik a baloldali embereknek is rávilágítani a valóságra

 

és felfedni az álarc alól Dobrev-Gyurcsány-Márki Zay igazi arcát.

Gabriella Bableves Gal

#4062 felfedni az álarc alól Dobrev-Gyurcsány-Márki Zay igazi arcát.

2021-10-17 03:42

Kedves , Aranyos Mumpszrágta dánielné (MEDDIKE)

1-et értünk

Thürmer Gyula

#4063

2021-10-17 03:44

Szeretettel várom ide is azokat a kedves kommunista  barátaimat, akik kiállnak mellettem!

Mády SOKFOGÚ Egon

#4064 Szeretettel várom ide is azokat a kedves kommunista barátaimat, akik kiállnak mellettem!

2021-10-17 03:51

Türmer elftás , a Moslékisták Mindent el szoktak kurni. A Demokratikus Hekkerek beszüntették az onlájn előválasztást.

Szabóné Mády Bableves Katicza, cisz- és transz elftás

#4065 a Moslékisták Mindent el szoktak kurni. A Demokratikus Hekkerek beszüntették az onlájn előválasztást

2021-10-17 03:56

 

Mády SOKFOGÚ Egon elftás , drága mostohaanyám

 

Dobrev transzgender elftásnő  megmondta hogy aki nem itt él az ne szavazhasson,

 

akkor miért akartak kűlföldről szavazni?

Mi az hogy dolgoznak a hiba elhárításán,vagy hogy van ez?

ha klári álmos akkor kűlföldről is lehet szavazni,ha nem álmos akkor csak belföldről?

Demokratikus IMPIT BEBETEAVONOZÓ Mumpsz

#4066 Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

2021-10-17 04:00

Tegnapelőtt jártam Be'er Sheva városában, akkor készült a fotó.

Demokratikus IMPIT BEBETEAVONOZÓ Mumpsz

#4067 Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

2021-10-17 04:09

ennek az elmebeteg MUMPSZFALATKA  dániel  BETEAVONALAPANYAG-nak a

 

SZENNYOLDALAIN JÓL LEHET KÖVETNI , HOGY MIKOR MELYIK BETEAVONALAPANYAG BETEAVONOZZA , RÁGJA A MÁSIK BETEAVONALAPANYAGOT.

 

ha marszkájojeltás is ugy akarja , akkor hosszú ideig lesz ez a MUMPSZFALATKA

A MOZGÓ BETEAVONÉLÉSKAMRÁM ....

 

KÖZBEN PERSZE NANÁ , HOGY ÜLDÖZIK ...

 

 

Ági Babeves Kallóné Gyermekkori Képe

#4068 Mumpszfalatkáné dániel MEDDI Andrea! Hülye vagy!

2021-10-17 04:32

Attila Szabo , ugye , ugye , hogy én szóltam ?

 

Attila Szabo

#4069

2021-10-17 04:34

 

Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

Miért nem lehet az ostoba megjegyzéseidhez hozzászólni?

Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

#4070 Miért nem lehet az ostoba megjegyzéseidhez hozzászólni?

2021-10-17 04:37

Kedves demokrata csoporttagok! Az előválasztás alatt a fizetett, mocskolódó és gátlástalanul hazudozó DK-trollok miatt lett lezárva néhány bejegyzés alatt a hozzászólás lehetősége. Nem akartunk ilyen alacsony szintű, gusztustalan bér-fröcsögést az oldalunkon! Elnézést a tisztességes, jó szándékú tagjainktól ezért a kis kellemetlenségért! De legalább lehullott az álarc és a DK-s brigád megmutatta a valódi, rémisztő ábrázatát! További szép estét!

 

Üdv: admin, az ördög ügyvédje

Andrea Bableves Treczkó

#4071 Nem akartunk ilyen alacsony szintű, gusztustalan bér-fröcsögést az oldalunkon!

2021-10-17 04:40

 

Kedves ördögügyvéggye  Mumszfalatka dániel IMPI

Kétszer sem biztos, hogy DK-s trollok voltak akik mocskolódtak. Vagy mindegyik írás után odaírták hogy DK-s vagyok, esetleg a fényképükön a homlokukra volt írva? Arról sem hallottam, hogy bárkinek is fizettek volna ezért.

Évfolyamelső MUMPSZFALATKA dániel O1G IMPI péter : BETEAVONALAPANYAG

#4072 Nem akartunk ilyen alacsony szintű, gusztustalan bér-fröcsögést az oldalunkon!

2021-10-17 04:42

Sajnos Gyurcsányék fizetett trollok hadát küldték a civil csoportokba. De itt nálunk nem terem túl sok babér nekik!

Üdv: admin, az ördög ügyvédje

Jóska O3G Piroska

#4073 Sajnos Gyurcsányék fizetett trollok hadát küldték a civil csoportokba.

2021-10-17 04:55

Izraeliek tömege kérdezi mit tettek ezzel hivatásos katonatiszttel. Családjuk pedig harcol az igazság felderítéséért. A fiatalabb tiszt volt a hadsereg programozó-kiber részlegének egyik zsenije.
A közös bennük az, hogy mindketten tudták mi készül, miről szól az mRNS vakcina és mekkora csapdát állítanak a lakosságnak és a katonai szolgálatra kötelezett ifjúságnak. Közzé akarták tenni mindazt, amit tudnak.....Nos.... Végeztek velük. A hadsereg úgy állította be, hogy öngyilkosok lettek. Vajon milyen mocskos infókat akartak nyilvánosságra hozni?

egy szimpatikus, fiatal katona orvos

#4074

2021-10-17 04:57

Igen, óriási a botrány, gyakorlatilag egész Izrael egy kísérleti telep. Én azért figyelem őket, mert amit ott tervez a DS, azt szeretné kiterjeszteni az egész világra és ami az 'ÖT Szem' országaiban van bezárás, lezárás, erőszakos oltogatás, fenyegetőzés, zsarolás az kutya fasza ahhoz képest, amit a zsidókkal művelnek. Ha Izrael elesik, abból nagyon nagy cumi lesz

4194 Gábor dr. Matlák

#4075 Elmebeteg dániel most már a gyúrcsótány brigádnál is leszarta a kalapács nyelét

2021-10-17 05:11

 

ha a ballibsik nyernek, kormányt kizárólag DK- val tud alakítani..

onnantól kezdve pedig a Gyurcsótány mondja meg mi lesz....

 

.miről fecsegsz te itt évfolyamelső dániel IMPI?




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...