Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Egyfogú Pintér Egon

#3976

2021-10-15 12:14

Feri teljesen leszalámizta ezzel az előválasztási cirkusszal a komplett ellenzéket. Szerintem nem is akar nyerni, mert az ellenfeleit már elintézte. Már most nyert. Nagy kártyazsonglőr a pali. És miután elintézte őket elvárja, hogy majd neki kampányoljanak az aktivistáik. Hát, mert megígérte. Ugye tudjátok tik, hogy ez a hazudós Feri???

Sokfogú Mády Egon

#3977 Feri teljesen leszalámizta ezzel az előválasztási cirkusszal a komplett ellenzéket.

2021-10-15 12:17

  1. 7 gyerekes keresztény ember vagyok.
  2. Én meg mosolygós és magas vagyok.
  3. Én meg sok nyelven beszélek és széles nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezem.
  4. Én meg a zuhany alatt mosom az elektromos rolleremet.
  5. Én meg zsák krumplival veszem meg a választókat és azt állítom, hogy a másik teszi ugyanezt.

Szerintem is ezek a kormányzás legfontosabb feltételei. Nagyon megbízható társaság.

Hilda , ma már Izraelben tevékenykedő SZRTÁLYKSZERVEZŐ

#3978 Feri teljesen leszalámizta ezzel az előválasztási cirkusszal a komplett ellenzéket.

2021-10-15 12:21

Orbán meg röhög a markába, mert újra a 2/3 már nem  kérdés.

MEDDI ANDI, A HIBBANT DÁNIEL FELESÉGE

#3979

2021-10-15 12:23

A Toroczkai videóját láttátok? Na most ebből megtudtam, hogy a Maky Zay a fidesz titkos beépített embere .....

4194 Gábor dr. Matlák

#3980 Na most ebből megtudtam, hogy a Maky Zay a fidesz titkos beépített embere .....

2021-10-15 12:26

MEDDI ANDI, A HIBBANT DÁNIEL FELESÉGE....

 

az ördög ügyvédje nem alszik , hanem lerántja a leplet ....

Rollermosó Bandi(ta)

#3981

2021-10-15 12:32

KEDVES HALÁLKÖZELI KÉKSZALAGOS ÖREGCICÁK ,

 

SZERINTETEK JÖVŐ ÁPRILISTÓL A MAKI ZAJ  FOGJA ÜLDÖZNI EZT A HIBBANTAT ?

MER FERI SZERINT NE MMMMM

 

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea

#3982

2021-10-15 12:34

éppen ezért , kibaszásból  savazzuk+  minél többen Maki-Zaj Péterkét a 2. fordulóban is!

én egy másik hajó vagyok , akire a DANIEL van kiirva

#3983 éppen ezért , kibaszásból savazzuk+ minél többen Maki-Zaj Péterkét a 2. fordulóban is!

2021-10-15 12:39

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea ez is terápia lehetőség , de nem járható

a hibbant férjed igy sem , úgy sem nem lesz normális ....

 

az a yacht már elúszott Borkainé Mády TG Lillával .... hehehe

פירושקה שפירר

#3984 a hibbant férjed igy sem , úgy sem nem lesz normális ....

2021-10-15 12:42

kedves másik hajó  , akire a DANIEL van kiirva

 

Elismerésem!!! :))) Rég nem mulattam ilyen jól, akkorákat kacagtam, hogy én se hiszem. A párom is üdvözöl, király vagy!

Borkainé Mády TG Lilla

#3985 A párom is üdvözöl, király vagy!

2021-10-15 12:47

 

פירושקה שפירר

Gendernagyanyám , Sokfogú Mády Egon meg a piréz főherczeg.

Ő is jött volna velünk a Vizekre , de a Bolond Szabó , a traszgender menye Momentumlilára verte ...

Ferincz Hajnalka

#3986 Sokfogú Egon : Javában zajlik a Zördög Ügyvéggye titulusért a Demokratikus Előválasztás

2021-10-15 12:52

Én a csoportjában hozzá szóltam,

egy kérdést tettem csak fel neki,

 

mert éppen azt posztolta az egyik helyen, hogy itt van, Magyarországon az egyik helyen,

 

a másikban meg azt, hogy egy másik helyen vele egy időben..

 

Annyit kérdeztem tőle, ha ő lenne az ördög ügyvédje,

aminek szívből örülök, hogy sikerült átjönnie a határon..

 

30 napra letiltotta a hozzászólási lehetőségem.. ki is léptem a csoportjából..

4194 Gábor dr. Matlák

#3987 30 napra letiltotta a hozzászólási lehetőségem.. ki is léptem a csoportjából..

2021-10-15 12:54

Hármuk közül a Keserű Sanyi a leggonoszabb ördögügyvédje ....

Ferincz Hajnalka

#3988 Hármuk közül a Keserű Sanyi a leggonoszabb ördögügyvédje ....

2021-10-15 12:56

A felesége meg utána
 
nap, mint nap küldte a meghívókat a csoportba meghívásra..
 
megírtam neki, már miért, amikor a kedves párja a semmiért letiltotta a hozzászólási lehetőségem?
 
 
Hisz addig is őt pártoltam, dícsértem..
 
egy kérdésre meg tiltott..
 
 
Erre a kedves neje is tiltott..
 
 
már miért is lenne ő az ördög ügyvédje?
 
 
Véleményem szerint ezek csak meglovagolták a lehetőséget, hogy bezsebeljék a sok dícséretet, és Istenítést..
én egy másik hajó vagyok , akire a DANIEL van kiirva

#3989 A felesége meg utána nap, mint nap küldte a meghívókat a csoportba meghívásra..

2021-10-15 12:59

4194 Gábor dr. Matlák , Keserűné ilyent soha nem tett .....

Vállas Bandi(ta) frissében fürösztött Elektromos Rollerja

#3990 Véleményem szerint ezek csak meglovagolták a lehetőséget, hogy bezsebeljék a sok dícséretet, és Iste

2021-10-15 13:04

Nem szeretnék az elmebeteg dániel ikerpár  családtagja lenni , mikor egy átördögügyvédjezett  nap után hazamennek , fáradtan , az összeszart bokrokba .

Sarolta Kiss

#3991 Feri teljesen leszalámizta ezzel az előválasztási cirkusszal a komplett ellenzéket.

2021-10-15 13:25

Két eset, ami egybemosható!
Kétszer néztem meg az alábbi videót, ami tudom,hogy nem a teljes vita! Mégpedig azért kétszer, mert először Marki-Zay, aztán Dobrev Klára arc és kéz mimikáját figyeltem. Ha valaki hazudik, gyakran önkéntelenül felhúzza a szemöldökét és ráncolja a homlokát. Nos ez M-Z.Péternél borzasztó sokszor, míg Dobrev Kláránál egyszer fordult elő, amikor a nőkről beszéltek Ami előtt Klára azt mondta: "Á,hagyjuk, menjünk tovább"! Az összeszorított száj és a lebiggyesztett ajkak szorongásra utalnak. M-Z.Péternél többször volt ilyen, Kláránál én nem fedeztem fel ilyet! Leginkább a szemmozgás árulja el azt, aki hazudik. Amikor a jobbkezes emberek visszaemlékeznek, a szemük általában fel, majd balra mozog, míg ha kitalálnak valamit, a szemük fel és jobbra mozdul. Ennek a fordítottja igaz a balkezesekre. A szemdörzsölés, a gyors szemmozgások és a gyakori pislogás szintén árulkodó jelek lehetnek. M-Z.Péternél pl. 0:31 percnél, szinte felakad a szeme és sok alkalommal a gyors szemmozgás látható! Dobrev Kláránál egyszer sem! Bólintás A fej ellentétes értelmű mozgatása elárulhatja az igazságot, hiszen ez egy öntudatlan fizikai válasz a valótlan állításra. Ha valaki válaszadásnál a bólintás vagy fejrázás előtt habozik, az is utalhat hazugságra. M-Z.Péter szinte 15 percig ilyen mozdulatokat tesz! Klára nem! Ha valaki hazudik, gyakrabban nyel. Ez azért lehet, mert a hazudozás miatt megnövő adrenalin-mennyiség hat a nyáltermelésre: vagy nagyon sok nyál termelődik, vagy kiszárad a torkunk. Na ebben is M-Z.Péter nyert! Erről ennyit! No komment!
Az mszp. Így csupa kisbetűvel! Mégis beállhat Márki-Zay Péter mögé az MSZP. Az ellenzéki előválasztás második fordulójában Tóth Bertalan Márki-Zay Péterre voksolt. Az MSZP társelnöke közösségi oldalán azzal indokolta meg döntését, hogy a Mindenki Magyarországa Mozgalom jelöltjében látja a nagyobb esélyt, hogy képes jövőre legyőzni Orbán Viktort és a Fideszt.
Látjátok már, hogy Gyurcsány Ferenc miért lépett le az mszp-ből és alapított pártot? Mert Gyurcsány Ferenc nem akarta azt, amit az mszp! Azért mondta azt, hogy: "Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz. Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mint hogyha kormányoztunk volna. - Nem akarom tovább csinálni. Vagy megcsináljuk, és van hozzá egy emberetek, vagy mással megcsinálni. - Ha van társadalmi botrány, akkor az, hogy a felső tízezer termeli magát újra közpénzen.
 
Na ezt, nem akarta Gyurcsány Ferenc,
 
ezt nem felejti el az mszp,
 
 
 
inkább Márki-Zay Péter, mert tőle remélnek pénzt-hatalmat és mellé egy lovat, Incitatust.
Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea

#3992 Feri teljesen leszalámizta ezzel az előválasztási cirkusszal a komplett ellenzéket.

2021-10-15 13:27

 

Csók Sárika ,1 -et értünk

Ha valaki hazudik, gyakran önkéntelenül felhúzza a szemöldökét és ráncolja a homlokát. Nos ez M-Z.Péternél borzasztó sokszor, míg Dobrev Kláránál egyszer fordult elő, amikor a nőkről beszéltek Ami előtt Klára azt mondta: "Á,hagyjuk, menjünk tovább"! Az összeszorított száj és a lebiggyesztett ajkak szorongásra utalnak. M-Z.Péternél többször volt ilyen, Kláránál én nem fedeztem fel ilyet! Leginkább a szemmozgás árulja el azt, aki hazudik.

Istvan Fehér

#3993 inkább Márki-Zay Péter, mert tőle remélnek pénzt-hatalmat és mellé egy lovat, Incitatust.

2021-10-15 13:32

A nevetek a magyar zagyva párt mzp.

Jobbikos Egon

#3994 Dobrev Kláránál egyszer fordult elő, amikor a nőkről beszéltek

2021-10-15 13:37

 

Még Botoksz Levendula Ildi is átbaszott.

NEM LESZ GÁZA REZSIRIZSA

Ez akkor volt rizsacsökkentés, amikor engem megkoronáztak piréz királynak.

Ez inkább úgy Re :  zsiEMELÉS, ahogy van.

elzárták az utakat, kukákat és gumiabroncsokat égettek

#3995 Re: ÉVFOLYAMELSŐ dániel O1G BILIS IMPI DEMOKRÁCZIÁJA

2021-10-15 14:12

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea

#3996 éppen ezért , kibaszásból savazzuk+ minél többen Maki-Zaj Péterkét a 2. fordulóban is!

2021-10-15 14:22

Köszönöm szépen!

Beer Sheva , Fekete Bárány Beteavonközpont

#3997

2021-10-15 14:28

ha szagoltátok volna azt a Demokratikus BŰZ-t ,

 

amikor dániel BILIS  IMPI péter nevű elmebeteg egyén

megmutatta a 6házi ákostól lopott jukas zokniját

 

.

Ráczné Bableves Ézsi Mária

#3998 amikor dániel BILIS IMPI péter megmutatta a 6házi ákostól lopott jukas zokniját

2021-10-15 14:33

Beer Sheva , Fekete Bárány Beteavonközpont , Egészségedre az illatos kékszalagos zoknibűz!

Kellemes jukaszokniszagolgató  hétvégét  kívánok Nektek is.

Beer Sheva , Fekete Bárány Beteavonközpont

#3999 Kellemes jukaszokniszagolgató hétvégét kívánok Nektek is.

2021-10-15 14:35

Ráczné Bableves Ézsi Mária , nagyon imád JÜK , mi is és a beteavonzabáló vendégeink is ....

Szagolgassuk Együtt. A Hajfai Piroskáék

#4000 amikor dániel BILIS IMPI péter megmutatta a 6házi ákostól lopott jukas zokniját

2021-10-15 14:39

 

Azt akartam mondani , hogy SZÉGYEN - GYALÁZAT

 

DE

mégegyszer elolvasva a helységnevet , rájöttem , hogy ez nagyon is temészetes.

 

miazhogy ? nagyonis ....




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...