Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Ernőné Rigán

#3901 Re: Kalácsony Gelgej mégsem hozná nyilvánosságla Gyulcsány Felenc “zsaloló” SMS-eit.

2021-10-13 16:35

#3895: Anna Fehér - Kalácsony Gelgej mégsem hozná nyilvánosságla Gyulcsány Felenc “zsaloló” SMS-eit. 

 Sajnálom Gelgő de nem tudom hogy mivan veled te egészen megváltoztál egy gerinctelen ember lettél.

Rozália Bableves Herke(ntyű)

#3902

2021-10-13 16:36

Minden rágalom amit sok ember össze hórd. Csak egy meg óldást van.

..... A BILIS ......

 

 

Péter Bakonyi

#3903 ELMEBETEG DÁNIEL PÉTER : BEVALLOM AZ IGAZSÁGOT

2021-10-13 16:42

 

Kamaszkoromban készült önarcképem, ami jeles elmegyógyászok szerint híven tükrözi pszichopata mivoltomat.

 

 

4194 Gábor dr. Matlák

#3904 jeles elmegyógyászok szerint híven tükrözi pszichopata mivoltomat.

2021-10-13 16:44

 

Dicséretes a beismerésed Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász

 

Hát amit a ZÖRDÖG ÜGYVÉDJE szennyoldaladon lerendezel : AZ SEM PISKÓTA:

De nem ám

Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász

#3905 Hát amit a ZÖRDÖG ÜGYVÉDJE szennyoldaladon lerendezel : AZ SEM PISKÓTA:

2021-10-13 16:49

 

4194 Gábor dr. Matlák

A Szegedi Ítélőtábla kimondta: bizonyított, hogy Márki-Zay Péter megfenyegette Szenti Tibort a lányával. A városvezető tehát újfent hazudott, mikor ennek ellenkezőjét állította…

Károlyné Bableves Varga

#3906 Re: Sokfogú Egon : Javában zajlik a Zördög Ügyvéggye titulusért a Demokratikus Előválasztás

2021-10-13 16:55

Klára Simon

#3907 Sokfogú Egon : Javában zajlik a Zördög Ügyvéggye titulusért a Demokratikus Előválasztás

2021-10-13 17:02

 
Nem rég rájöttem én is hogy  Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász csak ebben a szerepben tetszeleg.
 
Megkérdeztem a lapján övé e ez az oldal?
 
Nem válaszolt és letiltotta a hozzászólási lehetőségemet.
 
Ez bizonyíték ,hogy az igazi az nem ő.

 

Kotormán Dániel

#3908 Nem válaszolt és letiltotta a hozzászólási lehetőségemet.

2021-10-13 17:03

Klára Simon , ez durva

Ferincz Hajnalka

#3909 Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász csak ebben a szerepb

2021-10-13 17:05

 
A felesége meg utána
 
nap, mint nap küldte a meghívókat a csoportba meghívásra..
 
megírtam neki, már miért, amikor a kedves párja a semmiért letiltotta a hozzászólási lehetőségem?
 
 
Hisz addig is őt pártoltam, dícsértem..
 
egy kérdésre meg tiltott..
 
 
Erre a kedves neje is tiltott..
 
 
már miért is lenne ő az ördög ügyvédje?
 
 
Véleményem szerint ezek csak meglovagolták a lehetőséget, hogy bezsebeljék a sok dícséretet, és Istenítést..
Fingos Bogdán Bableves SZUTYOK Gizike

#3910 A felesége meg utána nap, mint nap küldte a meghívókat a csoportba meghívásra..

2021-10-13 17:10

Ferincz Hajnalka

 

ÁCSI GITÁR

Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász

A FELESÉGE NEVÉN ÜZEMELTETI AZ EGYIK FACEBOOK SZENNYOLDALÁT.

 

Ahoz a szennyoldalhoz semmi köze nincs Repedtsarkú dánielné dr dobos MEDDŐ andreának....

 

Ferincz Hajnalka

#3911 Hát amit a ZÖRDÖG ÜGYVÉDJE szennyoldaladon lerendezel : AZ SEM PISKÓTA:

2021-10-13 17:14

4194 Gábor dr. Matlák

nem is értettem a hozzászólásom tiltását, semmi rosszat nem szóltam hozzá..

Ferincz Hajnalka

#3912 Hát amit a ZÖRDÖG ÜGYVÉDJE szennyoldaladon lerendezel : AZ SEM PISKÓTA:

2021-10-13 17:16

4194 Gábor dr. Matlák

 

Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter ügyvéd és nemzetközi jogász

naponta többször kiposztolja, hogy ő az ördög ügyvédje.. ezen kívül mást nem tud..

Ferincz Hajnalka

#3913 Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter 1 BORZASZTÓAN NAGY KÉKSZALAGOS DEMOKRATA

2021-10-13 17:19

 

Én a csoportjában hozzá szóltam,

egy kérdést tettem csak fel neki,

 

mert éppen azt posztolta az egyik helyen, hogy itt van, Magyarországon az egyik helyen,

 

a másikban meg azt, hogy egy másik helyen vele egy időben..

 

Annyit kérdeztem tőle, ha ő lenne az ördög ügyvédje,

aminek szívből örülök, hogy sikerült átjönnie a határon..

 

30 napra letiltotta a hozzászólási lehetőségem.. ki is léptem a csoportjából..

Az ördög ügyvédje

#3914 30 napra letiltotta a hozzászólási lehetőségem.. ki is léptem a csoportjából..

2021-10-13 17:22

Ferincz Hajnalka

 

Most egy ideig megint nem leszek. Az adatok, információk gyűjtése tovább folyik.

Elmebeteg Évfolyamelső dániel O1G Bilis IMPI péter pedig csak egy vásári komédiás.

Molnár F. Árpád Eli

#3915 Annyit kérdeztem tőle, ha ő lenne az ördög ügyvédje, aminek szívből örülök, hogy sikerült átjönnie

2021-10-13 18:03

Nem tudom, Karácsony miféle mérőszámok alapján lépett vissza, de Márki-Zayt sokan, akik napi szinten politizálnak, sem ismerik.

Molnár F. Árpád Eli

#3916 ADÁS VAN ....HALLGASSUK A KLUBRÁDIÓT. HADD SZÓLJON

2021-10-13 18:07

ORBÁN KÉTHARMAD 2022?
Vasárnap reggel és ma, hétfő délben láttam szavazó standokat: roppant magas az átlagéletkor. Szinte csak nyuggerek szavaznak az előválasztáson. Ebből azt saccolom, hogy ha ez így marad, akkor Dobrev Klára toronymagasan győzni fog Márki-Zay Péter ellen, azaz a fél ország ellenzékének fele 2022-ben nem megy el szavazni (hanem tehát Orbánra voksol), a fél ország ellenzékének másik fele pedig úgy megszavazza Orbánt, mint a pinty, csak nehogy megint Gyurcsányt kapja. Így Orbán simán tarolhat 2022-ben kétharmaddal is.
Magyarország ellenzékének a fele soha a büdös rohadt életben nem lesz hajlandó a Gyurcsány-családra szavazni. Ennek már történelmi abszolútumai vannak. Több millió embernek olyan lenne leszavazni Dobrevre, mint amikor buzgó DK-st kérnek meg arra, hogy Orbánra voksoljon.
Hogy a Gyurcsány-klán annyira imádja saját magát, hogy ezzel tisztában lévén akkor is görcsösen kapar a hatalomért, a lakosság fele pedig csakazértis a Gyurcsány-klánt akarja, azt kell mondjam, ez az ország rohadtul megérdemli Orbán negyedik kétharmadát.
És akkor a helyzet az van, amit eme friss, fél órás műsorunkban elmondtam arról, mi is itt a helyzet.
Wolfee Benign

#3917 Magyarország ellenzékének a fele soha a büdös rohadt életben nem lesz hajlandó a Gyurcsány-családra

2021-10-13 18:10

 

Molnár F. Árpád Eli

Nem a szavazók döntik el, hogy ki lesz az ellenzéki összefogás miniszterelnök-jelöltje (hanem konkrétan a DK).

4194 Gábor dr. Matlák

#3918

2021-10-13 18:14

A problémák ott kezdődnek, hogy a lebutított, kártevő tömeget, a szavazó fülke közelébe sem szabadna engedni, mert nekik köszönhető minden létező pusztítás ami történik nálunk és a nagyvilágban. A tudatlanságuk miatt a saját nyomorukra és az ország pusztítására képesek szavazni önként és dalolva, mert halvány lila gőzük sincs a világ működéséről, és így képesek elhinni, hogy a semmiből jött senkik mögött nincs SENKI, csak úgy hirtelen a semmiből jelöltek és miniszterek lehetnek.
A emberek még most is a pártok hazugságaival van elfoglalva és úgy gondolják, hogy az a világ jön, ahol majd négy évente cserélgethetik a politikusokat mint eddig. Közben meg sejtelmük sincs, hogy az igazi veszélyt maga a megosztó rendszer és az ebben résztvevő jobb és baloldali politikai elit jelentik, akik a sátáni háttérhatalom csicskái, kiszolgálói a médiájukkal együtt, mert eladták a lelküket és zsarolhatók, aki meg nem megvehető azt meg tönkreteszik.
 
 
A sátáni háttérhatalom célja pedig világos mint a nap,
brutális népességcsökkentés,
totális kontroll,
kényszeroltás,
zsarolás,
nyomor
és pusztítás.
Ez vár ránk az elkövetkezendő években, ha nem ébredünk.
 
 
Ma egy tudatos népességcsökkentés zajlik és a forgatókönyv világos mint a nap, létre kellett hozni egy vírust amire lehet hivatkozni, amikor már tönkretették a gazdaságot és az embereket. Nem fognak leállni addig, amíg ez megnem történik! Ha ez megvan innentől kezdve bármit elfogadnak majd az emberek, mert rálesznek kényszerítve, amely az egypólusú világrendszert és a totális diktatúrát jelenti, ahol KUSS LESZ MINDENKINEK! A segítő szándék és a kiút a jelenlegi helyzetből ugyanazoktól fog érkezni, akik tönkretették.
A probléma az, hogy az 1,2 világháborút sem kérdezték meg, hogy akarjuk-e vagy sem. Most ugyanez van csak más eszközökkel, és szép lassan a lebutított állatcsordát felnyársalják.
Egy biológiai háború zajlik, kényszeroltások stb, bevezetésével az egész emberiség ellen, világszerte kiépült megsemmisítő FEMA TÁBOROKKAL, ahonnan nem lesz vissza út SENKINEK, ha nem ébredünk és nem lesz országokon belül, A NÉP ÁLTAL LÉTREHOZOTT RENDSZERVÁLTÁS!

 

Glázer Bableves Éva

#3919

2021-10-13 18:17

4194 Gábor dr. Matlák

Látom nagyon szélsőség felé fordultál.

De miért kicsinyled le a nép bölcsességét.

 

Gyurcsány azért nem lett jó nektek mert kimondta az igazat .

 

Ha akkor megfogadják tanácsát befejezik a régi hazudozást semmit

tevést .

Ma biztos hogy előbbre lenne az ország.

Egyébként nem magára mondta hanem az egész Magyar politikai hatalomra.

 

Önként mondott le mert demokrata volt.

Egyfogú Pintér O5G Egon

#3920 Önként mondott le mert demokrata volt.

2021-10-13 18:24

Baj van, rájöttem a sok bolond között, csak én vagyok normális.

Marabu O6G Egon

#3921 Önként mondott le mert demokrata volt.

2021-10-13 18:25

Egyfogú Pintér O5G Egon

Ó én bolond,hogy nem jutott ez eszembe

bolgár tehén

#3922 Sajnálom Gelgő de nem tudom hogy mivan veled te egészen megváltoztál egy gerinctelen ember lettél.

2021-10-13 19:08

Hazudsz,  makizaj péter, alkalmatlan vagy kormányfőnek

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea

#3923 Hazudsz, makizaj péter, alkalmatlan vagy kormányfőnek

2021-10-13 19:14

bolgár tehén

Drágabolgárúr, illetve bocsánat, Klára azért férfiasabb jelenség vagy , mint ez a maki, meg kell hagyni.

Sokfogú Mády O2G Egon

#3924 Drágabolgárúr, illetve bocsánat, Klára azért férfiasabb jelenség vagy , mint ez a maki, meg kell hag

2021-10-13 19:17

Repedtsarkú dánielné dobos MEDDŐ andrea


Ez messze nem biztos...

MZ fekete ló. Az sem kizárt,
hogy a FITYISZ embere...

Legyen bárki, arra alkalmasnak tartom,
hogy megnyerje a mosléknak a választást,
de az országot nem tudja vezetni majd.

Borulni fog a kondér. Kérdés. hogy választás
előtt, vagy után?

RTL Klub

#3925

2021-10-13 19:18

Fletónak és Klárinak kellene vitatkoznia arról,hogy ki vigye le a szemetet.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...