Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

elmebeteg dániel impi VALAMELYIK rajongói oldala ! de melyik ? ez itt a kérdés !

#6201 köztük MZP is azt kérték, hogy ne hozzak nyilvánosságra ilyen jellegű

2022-03-22 13:52

Nagyon magas labda !

Kérdezzük meg a maki rajongóit és magát a makit !

 

izraelisztárügyvéd beteavonközpont.com

#6202 köztük MZP is azt kérték, hogy ne hozzak nyilvánosságra ilyen jellegű

2022-03-22 13:58

KÉK ENTER?

 

 

A Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara Csillaga

#6203 Anyú olcsón oboázik !

2022-03-22 15:02

Bocsi, hogy kifecsegtem ezt is! Olyan indiszkrét betyár vagyok!A bejegyzéseimet azonban így is sok százezer ember látta

 

AZ ÖRDÖG ÜGYVÉDJE ( az igazi ! )

#6204 A bejegyzéseimet azonban így is sok százezer ember látta

2022-03-22 15:05

Néhány szó a tömegfóbiámról.
Elgondolkodtam rajta, hogy bizony, főleg zárt térben, nagyon rosszul érzem magam, ha sok az ember. Gondolom, ez eléggé összefügg azzal, hogy rohamosan fogy a testi erőm.
Valamikor, nem is olyan régen, még a tömegnek volt fóbiája tőlem ha megjelentem egy viszonylag zárt térben. Még csak megszólalnom sem kellett és keresték a menekülő útvonalakat.
 
AZ ÖRDÖG ÜGYVÉDJE ( az igazi ! )

#6205

2022-03-22 15:08

Kékszalagos Öregcica Bevásárló Központokban

végem van.

 

Csak nagyon ritkán teszem be a lában, de mikor meglátom azokat a hatalmas bevásárlókocsikat telerakva púposra mindenféle fölösleges szarral, inkább otthagyok mindent és kirohanok.

 

 

 

Az ördög ügyvédje

#6206

2022-03-22 15:15

Olyan ügyesen bevásárolt a kedves nejem, hogy most indulok a bankba egy nagyobb összegű kölcsönért...

 

Évfolyamelső dániel IMPI péter : jük áljogász , az ördög ügyvédje

#6207

2022-03-22 15:19

Jó volt látni ezt az ellenzéki rendezvényt!

 

.

#6208 Izrael tagadja meg a bilistől a könyörbeteavont !

2022-03-22 15:25

 

Az ördög ügyvédje csak dumált,

semmi konkrétumot nem közölt.

 

Ígérte majd a választások előtt robbant de már abból sem lesz semmi.

 

Igaz a mondás, "nagy pofávalncsak enni lehet"

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6209

2022-03-22 15:37

A bécsi melegfelvonulás elviekben olyan mint a telavivi, csak sokkal nagyobb, barátibb, és milliószor hangulatosabb. A résztvevőket itt nem zárják el kordonokkal, a közönség és a felvonulók vidáman keverednek egymással.

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6210 Eilát kezd felébredni !

2022-03-22 15:45

 

Oltunk !

IMPILÓGIAI WESZETTSÉG ELLEN  !

 

Jakab István

#6211

2022-03-22 15:55

Nem csak elektronikusan , hanem hagyományosan is hűlyét lehet csinálni a bablevestzabáló asszonyből !

Egész Agyő rajta fog röhögni !

HIHIHI

 

az ördög ügyvédje és az ördög ügyvédnője ( IMPI és MEDDI )

#6212

2022-03-22 16:18

Segítséget kérünk az Izraelben történő befogadásunkhoz, beilleszkedésünkhöz, azért, hogy meg tudjunk élni, a képzettségünknek és tehetségünknek megfelelő munkát találhassunk. Sajnos az elmúlt években történtek miatt nehéz a gazdasági helyzetünk.

 

Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy fogadjon minket, s részletesen elmondhassuk Önnek, milyen képzést, segélyt kérünk az Izraelben megteendő első lépéseinkhez.

 

VárJÜK a pozitív válaszát
 
 
s azt, hogy segítsen nekünk beilleszkedni az izraeli társadalomba, s abban, hogy találjunk megfelelő munkát.
 
 
 
Szeretnénk hűséges polgárai lenni Izraelnek, országunknak, s képességeinknek megfelelően hozzájárulni a fejlődéséhez.

 

Előre is köszönöm a gyors válaszát.

 

Üdvözlettel

 

Dr IMPÓTENS Dániel O1G IMPI Péter , eiláti sztárügyvéd

 


tel.: 054-682-4641

 

 

 

 

 

A Válasz

#6213 VárJÜK a pozitív válaszát

2022-03-22 16:22

Mi itt Izraelben nem fogadunk be bárkit. Semmilyen menekültet, emigránst.

Csakis, kizárólag zsidó fajú személyeket, azok közül is a magasan képzett tudós embereket, akiket szívesen tartunk el munka nélkül, az amerikai és európai barátaink támogatásából.

Ezek közül kívételt képeznek, a buta zsidók, a mesügék, akik csak a jólét érdekében vándorolnak be hozzánk. Nekik semmi keresni valójuk közöttünk!

Közzé teszem, hogy (az állítólagosan doktor) Dániel IMPI  Péter helyzetét felülvizsgáltuk.

Megállípítottuk, hogy nagyon buta, mesüge. Egész nap az ostoba petíciójába írogat hülyeségeket. Semmilyen építő jellegű tudományos vagy kultúrális kérdésekkel nem foglalkozik. Egész nap a számítógépe elött ül és nyomatja a marhaságokat. Ha van egy kis ideje az idióta kommentek írása közepette, akkor azonnal egy sörözőbe megy, ahol leissza magát és selfiket készít a telefonjával a részeg pofájáról. Időnként pedig a budapesti jó édesanját árulja a neten.

Ezért a támogatást és a letelepedési engedélyt a mai nappal megvonom (az állítólagosan doktor) Dániel Pétertől, és Izraelből záros határidőn belüli távozásra szólítjuk fel.

Tudjuk, hogy oda, ahonnan jött - Magyarország - többet nem mehet vissza, mert az agyalágyult tettei miatt 20 év közmunkára ítélték - ő pedig a zsidókhoz méltóan utál dolgozni - ajánjuk neki Zimbabvét, vagy Ugandát letelepedési helyül! Ott azt csinál, amit akar!

Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer

#6214 Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben

2022-03-22 16:42

A SZERZŐ IZRAELBEN  ÉVFOLYAMELSŐ ÜGYVÉD,

 ÁLRÉGISÉGBOLTOS ÉS NEMZETKÖZI JOGÁSZ.

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6215

2022-03-22 16:47

Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy fogadjon minket, s részletesen elmondhassuk Önnek, milyen képzést, segélyt kérünk az Izraelben megteendő első lépéseinkhez.

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6216

2022-03-22 17:09

képességeinknek megfelelően hozzájárulni a fejlődéséhez.

 

Zsuzsanna Bableves Piroska

#6217 Hát - azt én is. Nem kicsit. Nagyon

2022-03-22 17:11

És dől a Lé , drága Egon ?

dániel MEDDI andrea

#6218

2022-03-22 17:19

Ezután tiltottam és töröltem a Gyurcsány-házaspár fanatikus szenior hívőit, akik szerint minden olyan ellenzéki politikus, aki nem tagja vagy legalább feltételek nélküli, hű támogatója Gyurcsányéknak, az automatikusan fidesz-bérencz .

 

dániel MEDDI andrea

#6219 Gyurcsány - Karizmatikus. 169,816 views169K views. Feb 24, 2011.

2022-03-22 17:25

 

Azóta már 200 ezernél is többen vannak !

 

 

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6220

2022-03-22 18:05

AZ ÖRDÖG ÜGYVÉDJE CSALÁD

IRTA ÉS RENDEZTE : ELMEBETEG DÁNIEL IMPI PÉTER , AZ ÖRDÖG ÜGYVÉDJE

 

az ördög ügyvédje és az ördög ügyvédnője ( IMPI és MEDDI )

#6221 köztük MZP is azt kérték, hogy ne hozzak nyilvánosságra ilyen jellegű

2022-03-22 18:08

Kérem és javaslom, hogy a 60 ezernél is több főt számláló "Kék szalaggal a demokráciánkért" civil mozgalmunk kedves tagjai is szavazzanak majd rá, mint a legjobb, leghitelesebb ellenzéki jelöltre!

 

évfolyamelső Dániel O1G BILIS IMPI Péter , eiláti sztárügyvéd

#6222

2022-03-22 18:20

Ma ismét Jeruzsálemben jártam,

az Izraeli Ügyvédi Kamaránál intéztem az ügyvédi engedélyemmel kapcsolatos ügyeket

A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült... remélem, hogy nemsokára már rendes tagként, azaz izraeli ügyvédként járok majd ide. Shalom!

 

évfolyamelső Dániel O1G BILIS IMPI Péter , eiláti sztárügyvéd

#6223

2022-03-22 18:25

A 2 Pfizer oltást követő 24. napon is teljesen jól vagyunk a kedves feleségemmel és több millió izraeli honfitársunkkal együtt. Időközben megkaptuk már a digitális oltási igazolványt, a "teudat hiszun"-t is

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6224 Ez a cikk ugyan már két éves, de jelenleg talán még aktuálisabb, mint akkor.

2022-03-22 18:38

A képek, amiket láttunk, az egész Pirézia  arcul köpése

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6225 Oltunk ! IMPILÓGIAI WESZETTSÉG ELLEN !

2022-03-22 18:43

30 darab beoltásra váró kékszalagos demokrata....

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...