Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Vegas

#451 Re: Re:

2013-12-11 13:46

#443: Gábor Oberle - Re:

"Szerinted Vietnamban a sarki csótányirtó srácot hívták a lombozatot irtani??..."

Vietnámban a lombozat irtás vegyszerrel vagy napalmmal NEM 10-12 ezer méteres magasságból történt, mert onnan teljesen irányíthatatlan és hatástalan lett volna. Ennek megértéséhez bőven elég a nyolc általános szerintem.
Egy adott terület tudatos permetezése (szúnyogirtás, növényvédelem) nagyon kis magasságból történik, mert csak úgy hatásos.
Úgyhogy nekem ne próbáld meg megmagyarázni ezt a kemtrél baromságot, mert teljesen logikátlan.
Láttál te már repülőgépet belülről? Szerintem nem, mert ha láttál volna akkor tudnád, hogy nincs ott hely mindenféle permetezőtartályokat elhelyezni, mert hova ülnének az utasok és hova tennék a sok poggyászt meg árut?

Amúgy azon a néhány százezer pilótán kívül még kb ötvenszer annyi embernek kellene tudni "eltitkolni" a kemtrélezést kezdve az anyag előállításától a logisztikán át a repülőgépre való feljuttatásáig. Nem beszélve a repülőgép gyártóktól a légitársaságok üzemeltetőiről.
Ez teljesen elképzelhetetlen.

A másik hülyeség az, hogy az üzemanyagba keverik a szart.
A repülőtereken és azok közvetlen körzeteiben nem kellene több betegnek lenni, merthogy ott "koncentráltabban" hat a permetezés az alacsonyan repülő gépek miatt? A magasan csíkot húzó géptől szerinted félni kell de azokra az emberekre szerinted nem hat jobban, akik töményen kapják az egészet? Gondolok itt a repülőtéri dolgozókra és arra a sok emberre, akik a futópályák nyomvonalában élnek, mivel az érkező és induló gépek a fejük felett közlekednek.

Képtelen vagyok felfogni, hogy felnőtt emberek hogy lehet enynire szűklátókürűek...

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#452 Re:

2013-12-11 13:52

#444: kérdező -

"Ezek kicsit durva vádak nem gondolod? Ha ilyenekről tudsz és tudod is bizonyítani akkor ne ide kellene írnod, hanem az ügyészségre." - Mint már korábban említettem, az Egyesült Államokban indítottak már pert és vizsgálatot chemtrail ügyben. Ezzel kapcsolatosan lásd a #92-es bejegyzésemet.
Ha itt egy érdeklődést elutasítanak chemtrail ügyben, illetve egy országgyűlési képviselő (Korondi Miklós) megkeresésére repülőútvonalak és "legjobb tudomásunk szerint, nem" a válasz (a honvédelmi minisztertől), akkor szerinted az ügyészség fog ezzel foglalkozni?...  Ráadásul pont azért indult ez a petíció (amit számtalanszor figyelmen kívül hagytok!), hogy pontosan és tudományos módszerekkel kiderítsük, Magyarországon folyik-e ez a tevékenység és ha igen, az káros-e az emberekre és az élővilágra!

"Vietnam 50 éve volt, gondolod, hogy az akkori pilóták jó kedvvel tették?  Akkor háború volt, most nincs. Talán az akkori pilóta unatkoznak és azóta is permeteznek?" - A katonák parancsot teljesítenek. 50 éve és ma is. Ha voltál katona, ezt tudhatnád. Sajnos ez sokszor volt kibúvó is egyes katonai ügyészségi perekben szerte a világon!... Ami jelenleg neked a "békeidő"-t jelenti, az teljesen más a hadseregben, főleg egy folyamatos fenyegetettség alatt lévő hadsereg (USA) katonái számára! Hogy értsd: ŐK MINDENNAP A HÁBORÚRA KÉSZÜLNEK ÉS MINDENNAP HÁBORÚS GYAKORLATOKON VESZNEK RÉSZT, éles gyakorlat a mai napig folyik számukra számos országban a világon!... Béke csak neked van, a számítógép előtt...

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#453 Re: Re: Re:

2013-12-11 13:57

#449: susy - Re: Re:

Ezzel nem értek egyet! Jómagam csak olyan hozzászólásokat töröltem, amelyek megítélésem szerint nem a jelen petíció, illetve nem a chemtrail témájához kapcsolódtak, trágár szavakat, durvaságot, személyes adattal való visszaélést tartalmaztak vagy kisebbség megbántását célozták.

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#454 Re:

2013-12-11 13:59

#450: kérdező -

Akkor olvasd el (jó párszor már felhívtam rá a figyelmet...), hogy miről szól ez a petíció!... Hogy lehet valaki ennyire értetlen?...

maradjunk az optimistánál!

#455

2013-12-11 14:01

Ezzel nem értek egyet! Jómagam csak olyan hozzászólásokat töröltem, amelyek megítélésem szerint nem a jelen petíció, illetve nem a chemtrail témájához kapcsolódtak, trágár szavakat, durvaságot, személyes adattal való visszaélést tartalmaztak vagy kisebbség megbántását célozták.
Sajnos utólag már nem lehet az ellenkezőjét bizonyítani, mert töröltél minden olyat ami kicsit bicegteti a teóriádat!
kérdező

#456 Re: Re:

2013-12-11 14:02

#452: Gábor Oberle - Re:

Akkor szerinted ki fogja a vizsgálatot csinálni ami miatt ez  (teljesen nevetséges) peticíó van?

Kicsit álomvilágban élsz a katonasággal kapcsolatban.  A katona megtagadhat parancsot. De ahhoz alapos indok kell.

Mondjuk: -Bocsi, de nem fogok a saját népemet irtani, meg a családom, inkább lőjj fejbe!

Még mindig nem mondtad el melyik államban lövik le a helyszínen a parancsot megtagadókat?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#457 Re: Re: Re:

2013-12-11 14:05

#451: Vegas - Re: Re:

Mielőtt kiragadsz valamit egy hozzászólásból, nézd meg, hogy az mire volt válasz! ;)
Javaslom még egyszer elolvasni a #443-as válaszomat! (és esetleg onnan visszafelé, az ahhoz kapcsolódó párbeszédet)

kérdező

#458

2013-12-11 14:06

Értem én, hogy mi van az USÁban, meg mi nem.
De hogy jön ez ahhoz, hogy Magyarország felett permeteznek káros dolgokat?

Vendég

#459

2013-12-11 14:08

"Mint már korábban említettem, az Egyesült Államokban indítottak már pert és vizsgálatot chemtrail ügyben. Ezzel kapcsolatosan lásd a #92-es bejegyzésemet."

Őket nem lőtték le?

Vendég

#460

2013-12-11 14:12

MELYIK ÁLLAMBAN LŐVIK LE A HELYSZÍNEN A PARANCSMEGTAGADÓ KATONÁKAT?

TE TÉNYLEG ENNYIRE HÜLYE VAGY, VAGY LECKÉKET VESZEL?
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#461 Re:

2013-12-11 14:12

#455: maradjunk az optimistánál! -

"Sajnos utólag már nem lehet az ellenkezőjét bizonyítani, mert töröltél minden olyat ami kicsit bicegteti a teóriádat!" - TEÓRIÁMAT??? Olvastad te ennek a petíciónak az oldalát és a hozzászólásokat a legelejétől???...
Szerintem nem... :/
A törlésről pedig ismét olvasd el a #453-as bejegyzésemet.

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#462 Re:

2013-12-11 14:17

#458: kérdező -

Kattints fenn a Közlemények fülre és ott keresd meg az első bejegyzést (Tájékoztató információk a chemtrail jelenségről), abban ott van a válasz a kérdésedre.

kérdező

#463

2013-12-11 14:19

Nem kattintok, elkopik az egér gomb...sok nano aluminium teljesen tönkreteszi...
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#464 Re:

2013-12-11 14:21

#460: -

Ha valakit lelőnek, arról egy olyan ember, mint te, nem fog tudni... "Missing in action" Érted?


Vendég

#465 Re: Re:

2013-12-11 14:23

#464: Gábor Oberle - Re:

Te nagyon beteg vagy...

hülyeség

#466 Re: Re:

2013-12-11 14:26

#464: Gábor Oberle - Re:

De te tudod, igaz?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#467 Re: Re: Re:

2013-12-11 14:30

#465: - Re: Re:

Ha így gondolod, akkor neked is ajánlom megtekintésre a téma alap dokumentumfilmjét: http://www.youtube.com/watch?v=0AU6KwgxaOo , abban sok "beteg" dolog van!...
Remélem, ha végignézted, nem ez lesz a véleményed, de ezt majd eldöntöd.


Vendég

#468

2013-12-11 14:33

ebben is lőnek le katonák a helyszínen? Mert akkor megnézem
még mindig optimista, mert sosem halunk meg!

#469

2013-12-11 14:34

Ebből pedig nem nehéz kitalálni, ki áll a jó és ki a rossz oldalon! De ennek eldöntését önökre bízom.
Na ez az a pont amit másként értelmezünk! Jó ha nem hiszünk el olyan dolgokat amik bizonygatása nagyon erőltetett akadozó és képtelen teoriákkal szegélyezett dolog!
Jó ha tudunk nevetni boldogan felnézni a kék égre és ha elmegy egy repülő felettünk nem arra gondolunk, hogy megint a VILÁG URA parancsára zombi pilóták ölik barátainkat! Sajnálom, hogy neked ez az érzés nem adatik meg!
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#470 Re:

2013-12-11 14:36

#468: -

Azt hiszem, neked ez az ízlésed: http://www.imdb.com/title/tt0095956/

Még mindig nem hiszek a chemtarilben

#471

2013-12-11 14:37

Ez az a film ahol senki sem mond az első tíz percben végig egy mondatot, minden mondat ott van félbevágva ahol a megfelelő szájíz szerint kell?
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#472 Re:

2013-12-11 14:39

#469: még mindig optimista, mert sosem halunk meg! -

És a sok év óta, a chemtrail és a geo-engineering káros hatásait kutató és feltáró embereknek sem...


Vendég

#473

2013-12-11 14:40

őket sem lőtték még le...
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#474 Re:

2013-12-11 14:42

#471: Még mindig nem hiszek a chemtarilben -

Ez az a film, amelyet amerikai filmesek azért készítettek, hogy felhívják a világ figyelmét a chemtrail veszélyességére, az emberekre és az élővilágra.

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#475 Re:

2013-12-11 14:49

#473: -

Ezzel aztán mit kezdjek?... Honnan tudjam, hogy kit, miért nem lőttek le a nagyvilágban? :D