Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter

/ #3162 Ma van az iskolai és óvodai kezdés. Fokozottan figyeljünk a gyermekekre az utcákon és a közlekedésbe

2021-09-01 09:12

A nácikat meg a komcsikat Nálatok jobban csak én utálom: az egyik nagyszülőmet Buchenwaldba vitték, a másikat meg málenkij robotra, túl az Urálon. Jaj, de sokat szenvedett az én családom! Hogy még mindig nem lájkolsz, csak azt csodálom. Bevándorlót rugdossak vagy hajléktalant akasszak? Kecskét, kutyát, lovat basszak? Szavazz csak! Én vagyok, aki teljesít, és Te vagy, aki rendel, Te édes-kedves lájkoló ember!Mától kezdve mindent megteszek Nektek, és Ti ezért csak lájkokkal fizettek, egy filléretekbe se kerül! Esküszöm, hogy megváltoztam legbelül, és a nőmet is lefotózom félmeztelenül, hogy nézhessed. Nyaralási fotókat rakok föl, értetted?! Ennél nincsen jobb ajánlat, családi szelfiket rakok föl szombaton és vasárnap, hétköznap meg sztárokkal készült képeket! A kormány pedig csökkentse a rezsit, és emelje a munkabéreket! Éljenek végre kicsit jobban az emberek! Egyetértek Veletek, küszködtetek eleget! Emeljék a nyugdíjakat, és csökkentsék az adóterheket!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...