Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter

#3151 Látszik is bilis , hogy most már nincs kedved aláiráshamisitásokat hamisitani Régebb perczenként tö

2021-09-01 06:13

Dr Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer

Én mire összeszedem magam, elfáradok, és dél körül vissza kell dőlnöm.

BILIS

#3152 Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.)

2021-09-01 06:17

 

 

 

 

 

 

 

Én mire összeszedem magam, elfáradok, és dél körül vissza kell dőlnöm.

 

 

Péter Bakonyi

#3153 Re: (Mindegyiket kiváló eredménnyel fejeztem be, majd elsőre átmentem a vizsgán is.)

2021-09-01 06:22

#3134: SASJÓSKA DEMOKRÁCZIAKÖZPONT - (Mindegyiket kiváló eredménnyel fejeztem be, majd elsőre átmentem a vizsgán is.) 

 Egyre inkább látszik, hogy miért van ilyen reménytelen helyzetben a bilis druszám

Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben

#3154 Egyre inkább látszik, hogy miért van ilyen reménytelen helyzetben a bilis druszám

2021-09-01 06:24

Bill Gates ördögi terve pedig már az elmebaj határait súrolják

Öreg-tó , Tata

#3155 Re: Egyre inkább látszik, hogy miért van ilyen reménytelen helyzetben a bilis druszám

2021-09-01 06:26

Dr Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer

#3156 pedig valamikor milyen jól indult. ... és akkor nem is volt még bilis.

2021-09-01 06:28

Drága Öreg-tó , Tata
Pontosan!

Eiláti FEKETE TEHÉN Beteavonközpont

#3157 Re: pedig valamikor milyen jól indult. ... és akkor nem is volt még bilis.

2021-09-01 06:30

#3156: Dr Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer - pedig valamikor milyen jól indult. ... és akkor nem is volt még bilis. 

  Zabáljon minél többet, mert nemsokára csak az marad neki, amit eddig megevett.

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea , a reménytelen bilis felesége

#3158 Re: pedig valamikor milyen jól indult. ... és akkor nem is volt még bilis.

2021-09-01 06:33

#3156: Dr Jóska O3G Piroska : hajfai bakmacskafarmer - pedig valamikor milyen jól indult. ... és akkor nem is volt még bilis. 

 Teljes mértékben egyetértünk haver! Amúgy látom, hogy te is ott vagy mindenhol!

Zsuzsanna Bableves Piroska

#3159 Egyre inkább látszik, hogy miért van ilyen reménytelen helyzetben a bilis druszám

2021-09-01 06:36

Repedtsarkú Dr Dobos MEDDŐ Andrea , a reménytelen bilis felesége ...Boldog függetlenséget!

Frajdi Péter
Vendég

#3160 Re: Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.)

2021-09-01 06:47

#3152: BILIS - Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.) 

 Most minden maga a pokol, pedig csak 2,5 hónapot èltünk együtt a kis kopaszkámmal, de rengeteg szokást kialakítottam miatta, ami már értelmét vesztette. és mégis tovább csinálom. Nem dobom le a táskáimat, mert imádta lepisilni. Óvatosan nyitom az ajtókat, stb.. stb…

Rakonczainé Keller Bableves Mária

#3161 Re: Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.)

2021-09-01 06:54

#3152: BILIS - Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.) 

 

 

Elmebeteg péterke, Miért kell mindig hazudni? Már nem tud enélkül meglenni?

 

 

,

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter

#3162 Ma van az iskolai és óvodai kezdés. Fokozottan figyeljünk a gyermekekre az utcákon és a közlekedésbe

2021-09-01 09:12

A nácikat meg a komcsikat Nálatok jobban csak én utálom: az egyik nagyszülőmet Buchenwaldba vitték, a másikat meg málenkij robotra, túl az Urálon. Jaj, de sokat szenvedett az én családom! Hogy még mindig nem lájkolsz, csak azt csodálom. Bevándorlót rugdossak vagy hajléktalant akasszak? Kecskét, kutyát, lovat basszak? Szavazz csak! Én vagyok, aki teljesít, és Te vagy, aki rendel, Te édes-kedves lájkoló ember!Mától kezdve mindent megteszek Nektek, és Ti ezért csak lájkokkal fizettek, egy filléretekbe se kerül! Esküszöm, hogy megváltoztam legbelül, és a nőmet is lefotózom félmeztelenül, hogy nézhessed. Nyaralási fotókat rakok föl, értetted?! Ennél nincsen jobb ajánlat, családi szelfiket rakok föl szombaton és vasárnap, hétköznap meg sztárokkal készült képeket! A kormány pedig csökkentse a rezsit, és emelje a munkabéreket! Éljenek végre kicsit jobban az emberek! Egyetértek Veletek, küszködtetek eleget! Emeljék a nyugdíjakat, és csökkentsék az adóterheket!

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter

#3163 Én vagyok, aki teljesít, és Te vagy, aki rendel, Te édes-kedves lájkoló ember!

2021-09-01 09:14

Ma van az iskolai és óvodai kezdés. Fokozottan figyeljünk a gyermekekre az utcákon és a közlekedésben!

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter

#3164 Re: Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.)

2021-09-01 09:15

#3152: BILIS - Re: Re: Re: (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.) 

 

 

  Hogy még mindig nem lájkolsz, csak azt csodálom.

 

 

 

.

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg dániel O1G IMPI péter -

#3165 Nem kell hozzá diploma és tudás, csak térdvédő...

2021-09-01 09:22

Ez egyébként a kék szalagos civil mozgalmunk 3. legnagyobb csoportja! A két legnagyobb csoportban pedig 20, illetve 15 ezer tagunk van már!

BILIS

#3166 (Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben.

2021-09-01 09:29

 

 

Nem kell hozzá diploma és tudás, csak térdvédő...

 

Dr Csongovai Frank KÉTFASZÚ JÁTÉKKUTYA

#3167 Jóska O3G dagadt macskája rendszeresen a teraszunkon lévő kertibútorok párnájára végzi a nagy dolgát

2021-09-01 19:37

I.Drogette dániel O1G BILIS IMPI péter

#3168 Jóska O3G dagadt macskája rendszeresen a teraszunkon lévő kertibútorok párnájára végzi a nagy dolgát

2021-09-01 19:41

Először Dr Csongovai Frankra, most pedig Csongovai Asherre  próbálják ráverni ezt a balhét....

helyettem.

Miért?

Nos azért, mert Izrael engem nem ad ki, többszöri kérésük ellenére sem.

Ezért máson próbálják elverni a port ebben az ügyben... is.

Ez újabb szánalmas pótcselekvés és persze durva jogsértés is III. Drogette  Jóska O3G Piroska  részéről!

Nem elég , hogy összefossa Bableveses Zsuzsi párnáját , még ráadásul a Kékszalagos Állatvilágra keni

 

Üdvözlet Izraelből: IMPI

III. Drogette Jóska O3G Piroska

#3169 Nem elég , hogy összefossa Bableveses Zsuzsi párnáját

2021-09-01 19:44

Hiszen már hosszú ideje pontosan tudják, hogy én vagyok a PÁRNAFOSÓ, de ennek ellenére ártatlan KÉKSZALAGOS JÁTÉKKUTYÁKBÓL ÉS JÁTÉKMACSKÁKBÓL  próbálnak bűnbakot csinálni.

BILIS

#3170 Re: Nem elég , hogy összefossa Bableveses Zsuzsi párnáját

2021-09-01 19:45

#3169: III. Drogette Jóska O3G Piroska - Nem elég , hogy összefossa Bableveses Zsuzsi párnáját  

  Ha kijön Izraelbe , hajlandó vagyok találkozni vele! Csak ne vádoljanak már senkit ártatlanul.... helyettem! Shalom!

4194 Gábor dr. Matlák

#3171 ha Czeglédi az ördög ügyvédje akkor az ördög maga Gyurcsótány Ferenc !

2021-09-01 19:57

 

 

Mire ez a Czeglédy meg tudná kezdeni sokéves börtönbüntetését, addigra Húgyos  Gyúrcsótány Ferkó tesz róla, hogy ne tudjon sokat beszélni és Czeglédy hirtelen meg lesz öngyilkolva.

 

 

BILIS

#3172 Húgyos Gyúrcsótány Ferkó tesz róla, hogy ne tudjon beszélni Czeglédy hirtelen meg lesz öngyilkolva

2021-09-01 20:01

 

 

Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben. Leszek én a Czeglédi .... vagy a Gyúrcsótány ....

 

4295 Eggon Nagy

#3173 Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben. Leszek én a Czeglédi .... vagy a Gyúrcsótány ...

2021-09-02 16:06

A HAZAÁRULÓ TOLVAJ GAZEMBER KÉGSZALAGOS DÁNIELL IMPI  BANDA MINDEN TAJGA BÖRTÖNBE KEL KERÜJÖN TELJES KÖRŰ KÉGSZALAKOS TAKSÁK  VAGYON ELKOBZÁSAL BÜNHÖDJENEK A CSALÁD TAKJAI IS!!!

BEINCSEN

#3174 A HAZAÁRULÓ TOLVAJ GAZEMBER KÉGSZALAGOS DÁNIELL IMPI BANDA MINDEN TAJGA BÖRTÖNBE KEL KERÜJÖN TELJES

2021-09-02 16:10

4295 Egggon Naggy

Adlya margsz kárójjbáccsi úgy legyen minél előb takarogyon a rablóvezér bandájával eggyüt

I.Drogette BRIAN dániel O1G BILIS IMPI péter

#3175 Jelenleg is jogtanácsosként dolgozom itt Izraelben. Leszek én a Czeglédi .... vagy a Gyúrcsótány ...

2021-09-02 16:18

https://www.youtube.com/watch?v=K9cnL4Grl9U

 

Brian élete ( Én vagyok Brian )




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...