Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Frajdi Bableves Petra

#6101

2022-03-11 19:56

FIGYELEM !

 

ELFOGATÓPARANCS ALAPJÁN KÖRÖZÖTT SZEMÉLY !

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6102

2022-03-13 12:20

Oltunk !

IMPILÓGIAI WESZETTSÉG ELLEN  !

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6103

2022-03-13 12:28

eldőlt a bilis sorsa!

 

.

#6104

2022-03-13 12:32

Jóska O3G  Piroska dagadt macskája rendszeresen a teraszunkon lévő kertibútorok párnájára végzi a nagy dolgát. Nyilván most télre behoztam a párnákat, de tavasztól őszig ez rendszeres probléma. Van valami módszer, hogy leszoktassam róla?

 

 

 

 

Üdvözlettel ,az ördög ügyvédje

.

#6105

2022-03-13 12:42

LAURA NÉNI NAGYON MÉRGES A LUSTA URAMRA , VAGYIS BILIS IMPIRE !

 

.

#6106

2022-03-13 14:31

A Gyurcsótány Ferenc udvaribolondjaként híressé vált mackónak még saját párt sem kell ahhoz, hogy mindenki elhatárolódjon tőle.

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6107

2022-03-13 14:35

 

Izgalma a demagóg.... öööö.... akarom mondani a Demokratikus Koalíció igénytelen ámokfutása az előválasztási derbi során. Nem is tudom hirtelenjében, hogy melyik része a legszánalmasabb ennek a pitiáner mutatványnak.... Talán Gyurcsányné Klárika, amint affektáló szemforgatásai közben európai minimál bért és nyugdíjat hazudik butuska, de fanatikus követőik kissé megviselt hadának? Vagy amikor a kattogó fogsorú, a túlfűtött lelkesedéstől gügyén nyáladzó DK-nyugger nénik ezt is elhiszik? Vagy talán az, amikor a félig bebaszott Fletó elszántan védi a Tóth Péter nevezetű szalon nácit.... azaz karlendítéses operettnyilast? Akivel simán össze-mutyiztak libsi demokratáék a hatalom érdekében.... Vagy amikor a megvadult DK-s trollok mindenkit leanyáznak a netes fórumokon, akik nem lelkesednek kellőképpen Fletó avtarjának.... azaz túlméretes kesztyűbábjának.... azaz kedves nejének a hiteltelen, pitiáner mutatványain? Akinek a szoknyája mögül Feri sunyin pislog a hatalom felé, mint az a bizonyos béka a miskolci kocsonyában? Nem tudom.... nehéz is ezt eldönteni. De őszintén szégyellem, hogy 2010-11 környékén még hittem egy szánalmas, hazug bohócnak, meg az agyatlan csürhéjének!

Üdvözlettel: dr. Dániel Péter ügyvéd, aki kiáll MZP mellett, ahogyan Hadházy, Botka vagy Juhász Péter barátaim is

 

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6108

2022-03-13 14:37

A magyar demokratikus ellenzék tiltakozik a találkozó és a titkos tárgyalások ellen. Az EU és a NATO pedig aggodalmát, illetve rosszallását fejezte ki az ügyben.

 

Jóska O3G Piroska, hajfai bakmacskafarmer

#6109

2022-03-13 14:48

I. Drogette Évfolyamelső Elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI péter !

legközelebbi jogászvizsgádhoz  mindenképpen vigyél magaddal pisztolyt!

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6110

2022-03-13 14:51

 

 

Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben, a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara előtt!

Ma kaptam meg a hivatalos eredményt, úgyhogy most meglehetősen boldog és büszke vagyok! :-D

 

Köszönöm mindenkinek, akik drukkoltak nekem! Nem hiába tették!

 

Már 7 éve élünk itt Izraelben és teljesen beilleszkedtünk.

Megtanultuk az ivrit nyelvet, alap- közép- és felsőfokú nyelvvizsgákat tettünk kiváló eredménnyel.

A jogi különbözeti vizsgát is sikeresen letettem,

 közben sok igaz barátra leltünk...

Végül pedig lakást is vettünk egy most épülő házban.

 Tegnap délután megnéztük az építkezést a kedves feleségemmel együtt.

 

 Szerencsére a járvány ellenére is jól halad,

izgatottan várJÜK a beköltözést! 4Szép napot, shalom!

elmebeteg dániel impi péter VAGY dobos meddi andrea ( TÖK MIND 1 )

#6111 Tegnap délután megnéztük az építkezést a kedves feleségemmel együtt.

2022-03-13 14:56

 

 

Szerencsére a járvány ellenére is jól halad,

izgatottan várJÜK a beköltözést

 

 

 

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6112

2022-03-13 14:58

Oltunk !

IMPILÓGIAI WESZETTSÉG ELLEN  !

Jóska O3G Piroska, hajfai bakmacskafarmer

#6113

2022-03-13 15:03

hová lett a Twitter szennyoldalad évfolyamelső dániel Donkihóte O1G bilis IMPI Tohuvabohu???

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6114

2022-03-13 15:09

Segítséget kérünk az Izraelben történő befogadásunkhoz, beilleszkedésünkhöz, azért, hogy meg tudjunk élni, a képzettségünknek és tehetségünknek megfelelő munkát találhassunk. Sajnos az elmúlt években történtek miatt nehéz a gazdasági helyzetünk.
Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy fogadjon minket, s részletesen elmondhassuk Önnek, milyen képzést, segélyt kérünk az Izraelben megteendő első lépéseinkhez.
Várjuk a pozitív válaszát, s azt, hogy segítsen nekünk beilleszkedni az izraeli társadalomba, s abban, hogy találjunk megfelelő munkát. Szeretnénk hűséges polgárai lenni Izraelnek, országunknak, s képességeinknek megfelelően hozzájárulni a fejlődéséhez.
Előre is köszönöm a gyors válaszát.
Üdvözlettel
Dr IMPÓTENS Dániel O1G IMPI Péter , eiláti sztárügyvéd

tel.: 054-682-4641
 
Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6115 hová lett a Twitter szennyoldalad évfolyamelső dániel Donkihóte O1G bilis IMPI

2022-03-13 15:14

Jóska O3G Piroska, hajfai bakmacskafarmer !

 

impi

#6116

2022-03-14 15:33

Kedves kék szalagos demokraták! Hajrá demokratikus ellenzék! Mutassuk meg Orbánéknak, hogy mi vagyunk a többség!

 

4194 Gábor dr. Matlák

#6117

2022-03-14 17:03

A dániel IMPI péter nevű elmebeteg egyén figyelmébe !

 

.

#6118 A dániel IMPI péter nevű elmebeteg egyén figyelmébe !

2022-03-14 17:06

4194 Gábor dr. Matlák !

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#6119

2022-03-14 17:16

szopatJÜK a bilist !

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6120

2022-03-14 19:18

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6121

2022-03-14 19:19

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6122

2022-03-14 19:21

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6123

2022-03-14 19:23

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6124

2022-03-14 19:26

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

 

 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#6125

2022-03-14 19:29

Anonymus ismét munkában.

 Kékszalagos szennylapunk egy ismeretlen e-mail címről újabb videót kapott, amelyen az álarcos alak további leleplezéseket ígér, ezúttal a fővárosi kerületekben serénykedő politikusokat veszi célba.

 

 

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...