Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Barzilai

#2051 Időnként megjelenhetnek a téveszmékkel összefüggő jellegű hallucinációk is

2021-06-24 11:26

A BILIS dániel  szerint Izraelben napjainkban is létező jelenség a rasszizmus, az idegengyűlölet, a homofóbia, a gyűlölet, és ma is küzdeni kell az emberi jogokért.

BILIS

#2052 a korábbi politikai tevékenységem,

2021-06-24 11:27

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritik egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

Anikó Bableves Kuna Puna

#2053 NULLA DARAB ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS. HALLATLAN ÉS FELHÁBORÍTÓ

2021-06-24 18:17

ma, 2021-06- 24-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek,

sőt , 1-általán NEM .

 

IMPI ÉS MEDDI

Mintha  szabadságon lennétek.

V. Drogette Egon O5G Száncsőpánza Pintér , kerekesszékes fegyverhordozó

#2054

2021-06-24 18:21

Anikó Bableves Kuna Puna

1-ezik a véleményünk.
Üdv.

Beatrix Katalin Pintér

#2055 Mikor írtad ezt BILIS ? Azóta sok minden történt

2021-06-24 18:30

 

 

RemélJÜK

,hogy te is láttad bilis dániel O1G impi  EZT a csapatot most játszani.

Ne írjunk le mindíg mindent!

 

Te hogy érzed magad, hogy állandóan negatív kritikát kapsz?!

 

 

.

BILIS

#2056 NULLA DARAB ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS.

2021-06-24 18:33

 
Ellenben ....ÜdvözölJÜK új tagjainkat A  KALÓZRÁDIÓBABAN :

 

Luca Takács

#2057

2021-06-24 18:37

Ez a vélemény nem helytálló, nagyon jól szerepeltek a fiúk van jövőjük.!!

 

Neked BILIS  marad az ÜDVÖZÖLJÜK

 

Legyél tárgyilagos BILIS dániel IMPI .

BILIS

#2058 Neked BILIS marad az ÜDVÖZÖLJÜK

2021-06-24 18:39

Luca Takács

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritik egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

Nagybetegh Kórós Tamás

#2059 a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

2021-06-24 18:41

Most még több embert behülyíthet, pedig így is túl sok van egy ilyen kis országhoz képest

Anikó Bableves Kuna Puna

#2060

2021-06-24 18:42

ma, 2021-06- 24-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek,

sőt , 1-általán NEM .

 

IMPI ÉS MEDDI

Mintha  szabadságon lennétek.

Bild

#2061 Legyél tárgyilagos BILIS dániel IMPI .

2021-06-24 18:54

Továbbjutottunk, de senki nem tudja, miért

 

a "német" "futball" egy hajszállal menekült meg az újabb leégéstől, bár pokolian közel volt a 2018-as világbajnoki blamához.

Kicker

#2062 Legyél tárgyilagos BILIS dániel IMPI .

2021-06-24 18:57

A magyarok a vezető góljuk után azt a taktikát alkalmazták, amivel a franciák ellen is kiharcolták a döntetlent.

Beleálltak a párharcokba, a széleket remekül zárták, Gosensnek és Kimmichnek sem hagytak területet.

 

A  " németek "   közel sem hozták a portugálok ellen látott formát, ötlettelenek voltak a rendkívül szervezett ellenféllel szemben.

Marcáé

#2063 Legyél tárgyilagos BILIS dániel IMPI .

2021-06-24 18:59

A " németek " elkerülték a katasztrófát a hősies magyarok ellen. A halálcsoport majdnem halálos lett "Német"országnak

ESPN

#2064 Legyél tárgyilagos BILIS dániel IMPI .

2021-06-24 19:02

"Német"ország annak ellenére maradt életben, hogy a magyar válogatott jobban és okosabban játszott, keményebben küzdött. Jogi Löwnek egy opciója maradt, behozni rengeteg támadót, ami végül be is jött neki. Az ember ilyenkor csak reménykedni tud, hogy sikerül és akkor ő a király, pedig erre csak akkor van szükség, amikor az alaptaktika csődöt mond.

BILIS

#2065

2021-06-24 20:44

AZ AUSZTRIAI Miskolc -RÓL ÜDVÖZÖLJÜK

4128 Ferenc Harsányi-T
Anikó Bableves Kuna Puna

#2066

2021-06-24 20:45

ma, 2021-06- 24-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek,

sőt , 1-általán NEM .

 

IMPI ÉS MEDDI

Mintha  szabadságon lennétek.

4190 Az aláíró azt akarja, hogy a neve ne legyen látható publikusan.

#2067

2021-06-25 10:36

ma, 2021-06- 25-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek,

sőt , 1-általán NEM .

 

IMPI ÉS MEDDI

Mintha  szabadságon lennétek.

egy jéghideg mentás limonádé.

#2068 ma, 2021-06- 25-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek,

2021-06-25 10:40

Kedves , drága 4190 Az aláíró azt akarja, hogy a neve ne legyen látható publikusan kékszalagos úrelftás , az az alapszitú , hogy más elfoglaltsága van most a BILIS-nek

MEDDI

#2069 az az alapszitú , hogy más elfoglaltsága van most a BILIS-nek

2021-06-25 10:42

ráadásul még üldözik is az IMPÓTENS , DAGADT FÉRJECS KÉMET

Judit Bableves Selmec

#2070

2021-06-25 10:45

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége BEMÁSZOTT A PIROS ASZTAL ALÁ

V. Drogette Egon O5G Száncsőpánza Pintér , kerekesszékes fegyverhordozó

#2071 dániel O1G IMPI felesége BEMÁSZOTT A PIROS ASZTAL ALÁ

2021-06-25 10:47

Egészségedre MEDDI, de a torokra tessék vigyázni!

BILIS

#2072 KÁR , HOGY VÉGE MÁR A HÉTNEK . ÚGY SZERETEK DOLGOZNI

2021-06-25 19:08

4193 Ágnes Hüséné Pilár

IMPI ÉS MEDDI

Mintha  szabadságon lennétek.

VOLTUNK. CSAK SZÓLOK.

MEDDI

#2073 Mintha szabadságon lennétek. VOLTUNK. CSAK SZÓLOK.Ágnes Hüséné Pilár 4193

2021-06-25 19:10

 

IMPI összeszedte magát

 

.

ILYEN ELLENSZÉLBEN NEM NAGYON MEGY AZ ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS. CSÓK : BILIS

#2074 IMPI összeszedte magát

2021-06-25 19:12

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritik egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

4192 Ferencné Juczi

#2075 Akiket pedig illet: Shabbat Shalom!

2021-06-25 19:16

HALLOM

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G IMPI felesége BEMÁSZOTT A PIROS ASZTAL ALÁ




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...