Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

4189 Gyenes Bableves Erzsébet

#2026 VAN A BILISNEK MITŐL RETTEGNI ÉS ENGEM IS BELERÁNCZIGÁLT

2021-06-23 19:58

 

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI felesége

 

Mert a bűnösöknek a helye kizárólag a börtön

 

.

4189 Gyenes Bableves Erzsébet

#2027

2021-06-23 20:05

Mert a bűnösöknek a helye kizárólag a börtön

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI felesége

1-et értünk

MÁR FELÚJÍTOTTÁK A CELLÁT A FÉRJECSKÉDNEK A CSILLAGBAN , SZEGEDEN ....

BILIS

#2028 Drága Dobos Meddő Andrea MÁR FELÚJÍTOTTÁK A CELLÁT A FÉRJECSKÉDNEK A CSILLAGBAN , SZEGEDEN ....

2021-06-23 21:34

elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján

 

Yom Nyifla

#2029

2021-06-23 21:37

Ki az az alkoholista ábrázatú egyén , aki a Diófagyit ijesztgeti ?

Anikó Bableves Kuna Puna

#2030 KETTŐ DARAB. HALLATLAN ÉS FELHÁBORÍTÓ

2021-06-23 21:41

ma, 2021-06- 24-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek

Mintha minden nap szabadságon lennétek.

elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI

#2031 Ki az az alkoholista ábrázatú egyén , aki a Diófagyit ijesztgeti ?

2021-06-23 21:44

Kedves Yom Nyifla én vagyok , a BILIS IMPI

a kedves feleségemmel közben csodáltuk

 

a gyönyörű tengeri paranoját.

Kékszalagos Betegségek

#2032 kedves feleségemmel közben csodáltuk a gyönyörű tengeri paranoját.

2021-06-23 21:48

elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI

A paranoid zavar vezető tünete a jól rendszerezett, sokszor gondosan kidolgozott téveszmék ill. téveszmerendszerek fennállása, melyek között belső logika érvényesül, és amelyek igazság tartalmában, valóságosságában a személy megingathatatlanul hisz. Ezek a téveszmék sohasem bizarrak, emiatt gyakran hihetőnek tűnnek, annál is inkább, mert a betegek sokszor magas érzelmi hőfokon, nagy meggyőző erővel hangoztatják kóros gondolataikat. A nyílt ellentmondás, a "leleplezés" néha heves indulatot, dühreakciót válthat ki. A betegek hangulata egyébként szinkronban van a téveszmék tartalmával: szerelmi tébolyban, nagyzásos téveszmék hatására akár eufórikus, míg pl. "üldözési mániában" szorongó, feszült, sokszor depresszív.

Dr Dániel Meseautó : az Új Családtag

#2033 Ezek a téveszmék sohasem bizarrak, emiatt gyakran hihetőnek tűnnek,

2021-06-23 21:51

 

Például :Beteavon utáni vidám, családi fagyizás a tengerparton.

 

.

Dr Dániel Meseautó : az Új Családtag

#2034 Beteavon utáni vidám, családi fagyizás a tengerparton.

2021-06-23 21:54

A bejegyzésem mutatói: 6 óra alatt több, mint 1.500 like és 1.000 megosztás.

(A demokrácia-csoportjaim adataival együtt.)

Köszönöm ezt a megtisztelő figyelmet kedves barátaim! Minden további megosztást is megtiszteltetésnek veszek!

elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI

#2035 A bejegyzésem mutatói: 6 óra alatt több, mint 1.500 like és 1.000 megosztás.

2021-06-23 21:59

Dr Dániel Meseautó : az Új Családtag betegségbelátása igen csekély.

 

Éppen ezért az első nehézség az orvoshoz való eljutás lehet,

mivel többnyire nem hajlandó belátni, hogy problémája van,

elutasítják a betegség lehetőségét.

Ha sikerül őt terápiába vonni,  járóbetegként kezelhető, azonban a kórházi osztályos kezelés bizonyos esetekben szükségessé válhat.

Ilyen lehet pl. speciális vizsgálatok elvégzése,

melyek a diagnózis tisztázásához szükségesek.

A kórházi kezelés legfontosabb indikációja a veszélyeztető magatartás megjelenése.

Ilyen esetben a pácienst akár akarata ellenére is kórházban kell kezelni, hiszen ilyenkor fennáll a lehetősége,

hogy másokat bántalmaz (agresszív lehet, esetleg gyilkossági gondolatok is jelentkezhetnek),

vagy esetleg önmagának árt (öngyilkossági késztetések).

 

Sajnos az ilyen kórházi kezelés növeli a Meseautómnak az  orvosával szembeni bizalmatlanságérzését.

Lajos Bartha

#2036 Sajnos az ilyen kórházi kezelés növeli a Meseautómnak az orvosával szembeni bizalmatlanságérzését.

2021-06-23 22:02

 
elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI HAZUDIK!!!
 
 
.
 
elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI HAZUDIK!!!

#2037

2021-06-23 22:07

Nagy örömmel és sok szeretettel köszönt

 JÜK

 

a kék szalagos civil csoportunk 15.000. kedves tagját is!

Dr Dániel Meseautó : az Új Családtag

#2038

2021-06-23 22:11

A paranoid zavarban szenvedő betegek többnyire kiválóan leplezhetik tüneteiket, ha a téveszmerendszer középpontjában álló problematika az adott interperszonális kapcsolatban, élethelyzetben nem kerül előtérbe. A kóros lelki állapotú beteg érzelmi állapotát döntően a téveszmék határozzák meg, negatív külső behatásokra pl. lehangoltsággal vagy esetleg agresszivitással reagálhatnak, szenvedélyes kitörésnek is tanúi lehetünk. Mint azt a betegség rövid leírásánál is említettem, a deluzív zavar fennállása esetén a téveszmék nem csak üldöztetéses, féltékenységi tematikára korlátozódhatnak. A téveszmék tartalma szerint a paranoid zavarnak különböző megjelenési formáit különítjük el.

    • Üldöztetéses (perzekutoros) típus: Ez a típus a leggyakoribb. A beteg téveszméje, hogy valaki vagy valakik rosszakaratú módon viszonyulnak hozzá (pl. megfigyelik, lehallgatják, mérgezik, üldözik). Időnként megjelenhetnek a téveszmékkel összefüggő jellegű hallucinációk is (pl. az ételnek furcsa ízét is érezheti a beteg, ha meggyőződése, hogy ételét mérgezik)

 

    • Erotomániás típus (szerelmi téboly): Leggyakrabban nőknél fordul elő. Ebben az esetben a páciens téveszméje, hogy valaki (gyakran nála magasabb társadalmi helyzetű, esetleg közismert ember) szerelmes belé. Gyakran úgy véli, az illető személy rejtett jeleket vagy üzeneteket küld felé. A téveszme középpontjában álló személyt a kóros lelki állapotú beteg nem ritkán zaklatja (pl. telefonon hívogatja vagy leveleket ír neki).
    • Féltékenységi paranoia: A beteg téveszméje, hogy szexuális partnere megcsalja. Ez férfiak esetében gyakrabban fordul elő, sokszor alkoholizmus talaján fejlődik ki. Partnerét gyakran vallatja, idejével elszámoltatja, korlátozza, ellenőrzi, nyomoz utána, vádaskodhat, félremagyarázhat egyszerű cselekedeteket (pl. a villanyt azért kapcsolta fel társa, hogy jelt adjon "szeretőjének", stb.). Súlyos esetben a vélt hűtlenség miatt gyakran tettlegességig, súlyos agresszióig is mehet.

    • Szomatikus (testi tünetekkel jellemzett) típus: A beteg téveszméje, hogy valamilyen testi betegsége vagy károsodása van (pl. bőr alatti férgesség, baktériumfertőzés, daganatos betegség, stb.). Ezek a páciensek a vélt betegségükhöz téveszmés szinten ragaszkodnak, ellentétben az úgynevezett "hipochonderekkel". Téveszmésen félremagyarázhat pl. beszélgetésfoszlányokat, mely tovább erősíti abbéli hitét, hogy "betegsége" igenis fennáll, extrém esetben akár a leletek meghamisításával is megvádolhatja az orvost.

 

    • Perlekedési téboly: Általában több gondot okoznak a hatóságoknak, mint az egészségügynek. A beteg képzelt vagy valós sérelmek, igazságtalanságok miatt a hatóságokhoz folyamatosan beadványokat intéz, pereket indít, így ez szinte véget nem érő pereskedésekhez vezethet.

 

  • Nagyzásos (grandiózus) paranoia: A beteg téveszméje, hogy ereje, hatalma, képességei vagy identitása megváltozott, esetleg azt véli, hogy fontos személyiségekkel vagy istennel van különleges kapcsolatban. A genealógiai (származástani) téveszmerendszer ma már csak ritkán észlelt formája (pl. a beteg meggyőződése, hogy Napóleon leszármazottja).
Önszekszuális Bonyodalomba Keveredett Gréczy Főpap

#2039 NAGYON 1-ET ÉRTEK

2021-06-23 22:13

Erotomániás típus (szerelmi téboly): Leggyakrabban nőknél fordul elő. Ebben az esetben a páciens téveszméje, hogy valaki (gyakran nála magasabb társadalmi helyzetű, esetleg közismert ember) szerelmes belé.

Benjáminné Bableves Berthóty

#2040

2021-06-23 22:17

Önszekszuális Bonyodalomba Keveredett Gréczy Főpap!


Rajta , ne fogd magad vissza!!!

Dr Dániel Meseautó : az Új Családtag

#2041 ELMEBETEG GAZDIMAT ÜLDÖZIK , KERGETIK , KÖRÖZIK , AZUTÁN IS , HOGY MAGYARORSZÁGRÓL ELKERGETTÉK

2021-06-23 22:23

Üldöztetéses (perzekutoros) típus:

 A beteg téveszméje, hogy valaki vagy valakik rosszakaratú módon viszonyulnak hozzá (pl. megfigyelik, lehallgatják, mérgezik, üldözik).

Időnként megjelenhetnek a téveszmékkel összefüggő jellegű

hallucinációk is (pl. a Beteavonnak furcsa ízét is érezheti a beteg,

ha meggyőződése, hogy a Beteavonját mérgezik)

Impi Lapidja

#2042

2021-06-23 22:25

    • Perlekedési téboly: Általában több gondot okoznak a hatóságoknak, mint az egészségügynek. A beteg képzelt vagy valós sérelmek, igazságtalanságok miatt a hatóságokhoz folyamatosan beadványokat intéz, pereket indít, így ez szinte véget nem érő pereskedésekhez vezethet.

 

  • Nagyzásos (grandiózus) paranoia:
  • A beteg téveszméje, hogy ereje, hatalma, képességei vagy identitása megváltozott,
  • esetleg azt véli, hogy fontos személyiségekkel vagy markszkárójjal  van különleges kapcsolatban.
  • A genealógiai (származástani) téveszmerendszer ma már csak ritkán észlelt formája (pl. a beteg meggyőződése, hogy Napóleon leszármazottja).
elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI

#2043 azt véli, hogy fontos személyiségekkel vagy markszkárójjal van különleges kapcsolatban.

2021-06-23 22:27

 

LAPIDOM , CSAK NEM TAGADOD LE , HOGY A BARÁTOM VAGY ?

HE ?

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI felesége

#2044 a Beteavonnak furcsa ízét is érezheti a beteg,

2021-06-23 22:31

Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...

Lehet , hogy ott mérgezték meg a férjemet : elmebeteg GÓJÁS dániel O1G BILIS IMPI-t

Anikó Bableves Kuna Puna

#2045 NULLA DARAB. HALLATLAN ÉS FELHÁBORÍTÓ

2021-06-24 11:07

ma, 2021-06- 24-én nem nagyon ment az ALÁÍRÁSHAMISÍTÁS A BILIS-nek

Mintha minden nap szabadságon lennétek.

BILIS

#2046 Mintha minden nap szabadságon lennétek.

2021-06-24 11:08

Anikó Bableves Kuna Puna 1-ET ÉRTÜNK

BILIS

#2047 A beteg téveszméje, hogy valaki vagy valakik rosszakaratú módon viszonyulnak hozzá

2021-06-24 11:14

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritik egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt. egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügyek alapján, a korábbi politikai tevékenységem, jogos kritikáim miatt.

Juhász Péter , fizetett füttymester

#2048 , a korábbi politikai tevékenységem,

2021-06-24 11:15

BERAGADT A TŰ TE TETŰ BILIS?

Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkony

#2049 egyébként a mai napig köröz engem, mivel jogsértő elfogatóparancsot adtak ki ellenem, koncepciós ügy

2021-06-24 11:16

MÁR MEGINT BEKATTANT A BILIS

BERAGADT A TŰ TE TETŰ BILIS?

#2050

2021-06-24 11:18

Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai IntézeEgyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...

Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...Egyébként tényleg Szar a Beteavon az eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet Onlájn Beteavonkonyháján...




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...